Matematyczny Kalendarz Adwentowy

Lista laureatów

Poniżej prezentujemy listę laureatów «Matematycznego Kalendarza Adwentowego» w edycji 2019.

Wręczenie nagród odbędzie się w poniedziałek 20 stycznia 2020 roku o godzinie 11:00 w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Wielkopolskiego przy Alei Niepodległości 34 w Poznaniu w sali sesyjnej.

# Imię, nazwisko i szkoła Liczba punktów Łączna pozycja
1 MICHAŁ REDMER VIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ADAMA MICKIEWICZA W POZNANIU 24 420
2 KLAUDIA TARABASZ VIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ADAMA MICKIEWICZA W POZNANIU 23 781
3 ZOFIA GOŁASKA LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE ŚW. MARII MAGDALENY W POZNANIU 23 1391
4 KATARZYNA CHOJNIAK PUBLICZNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE ZAKONU PIJARÓW IM. ŚW. JÓZEFA KALASANCJUSZA W POZNANIU 22 884
5 DOROTA DOBERSCHUTZ I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. BOLESŁAWA CHROBREGO W GNIEŹNIE 22 1097
6 JAKUB PIŁAT VIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ADAMA MICKIEWICZA W POZNANIU 22 1250
7 JAKUB FLORKOWSKI III LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. JANA KANTEGO W POZNANIU 22 1601
8 MATEUSZ DOKOWICZ III LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. JANA KANTEGO W POZNANIU 21 736
9 ALEKSANDRA STRZELECKA VIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ADAMA MICKIEWICZA W POZNANIU 21 786
10 HELENA MASŁOWSKA VIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ADAMA MICKIEWICZA W POZNANIU 21 798
11 MAREK WIĄCEK ZESPÓŁ SZKÓŁ PRZYRODNICZO-USŁUGOWYCH IM. STANISŁAWA MIKOŁAJCZYKA W GNIEŹNIE 21 910
12 JAN NOWAKOWSKI VIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ADAMA MICKIEWICZA W POZNANIU 21 1589
13 PIOTR KMIECIK I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W OSTROWIE 21 1616
14 MATEUSZ JANCZAK II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. GENERAŁOWEJ ZAMOYSKIEJ I HELENY MODRZEJEWSKIEJ W POZNANIU 20 461
15 MACIEJ NOWAKOWSKI LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. GENERAŁA JÓZEFA WYBICKIEGO W ŚREMIE 20 621
16 FILIP PÓŁTORACZYK II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W LESZNIE Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI I MIĘDZYNARODOWYMI 20 661
17 OSKAR KILIAŃCZYK III LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. JANA KANTEGO W POZNANIU 20 720
18 WOJCIECH DWORCZYŃSKI LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. GENERAŁA JÓZEFA WYBICKIEGO W ŚREMIE 20 744
19 KAROL DWORCZYŃSKI LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. GENERAŁA JÓZEFA WYBICKIEGO W ŚREMIE 20 846
20 KRZYSZTOF BRYSZAK ZESPÓŁ SZKÓŁ KOMUNIKACJI IM. HIPOLITA CEGIELSKIEGO W POZNANIU 20 851

W dniu 9 stycznia 2020 roku w siedzibie Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli odbyło się losowanie trzech nagród wśród osób, które uzyskały co najmniej 12 punktów, ale nie zostały laureatami konkursu. Poniżej znajduje się lista wylosowanych osób. Wręczenie nagród odbędzie się w czasie wręczenia nagród laureatom w poniedziałek 20 stycznia 2020 roku o godzinie 11:00 w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Wielkopolskiego przy Alei Niepodległości 34 w Poznaniu.

Imię, nazwisko i szkoła
HUBERT CIEŚLIŃSKI III LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W OSTROWIE WIELKOPOLSKIM
ANNA STANISŁAWSKA ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH W GOSTYNIU
DAWID TARABASZ ZESPÓŁ SZKÓŁ KOMUNIKACJI IM. HIPOLITA CEGIELSKIEGO W POZNANIU