Matematyczny Kalendarz Adwentowy

Ranking

Poniżej prezentujemy ranking uczestników konkursu. W rankingu uwzględnia się rozwiązania jedynie tych zadań, na które nie można już przesyłać odpowiedzi. Zasady tworzenia rankingu są następujące:

Wśród osób, które uzyskały co najmniej 12 punktów, ale nie zostały laureatami rozlosujemy trzy atrakcyjne nagrody (smartwatch, czytnik ebooków oraz głośniki komputerowe).

Nagrody w konkursie ufundowali: Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego, Oddział Poznański Polskiego Towarzystwa Matematycznego, Wydział Matematyki i Informatyki UAM w Poznaniu oraz Copernicus Center Press.

zdjęcie nagrów w konkursie

# Imię, nazwisko i szkoła Liczba punktów Łączna pozycja
1 MICHAŁ REDMER VIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ADAMA MICKIEWICZA W POZNANIU 24 420
2 KLAUDIA TARABASZ VIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ADAMA MICKIEWICZA W POZNANIU 23 781
3 ZOFIA GOŁASKA LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE ŚW MARII MAGDALENY W POZNANIU 23 1391
4 WIKTOR MAZUR IV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM.KOMISJI EDUKACJI NARODOWEJ W POZNANIU 22 720
5 KAROL SUTERSKI IV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W POZNANIU 22 731
6 KATARZYNA CHOJNIAK PUBLICZNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE ZAKONU PIJARÓW IM. ŚW. JÓZEFA KALASANCJUSZA W POZNANIU 22 884
7 DOROTA DOBERSCHUTZ I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. BOLESŁAWA CHROBREGO W GNIEŹNIE 22 1097
8 JAKUB PIŁAT VIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ADAMA MICKIEWICZA W POZNANIU 22 1250
9 JAKUB FLORKOWSKI 3 LO W POZNANIU IM. JANA KANTEGO 22 1601
10 MATEUSZ DOKOWICZ 3LO POZNAŃ 21 736
11 ALEKSANDRA STRZELECKA VIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ADAMA MICKIEWICZA W POZNANIU 21 786
12 HELENA MASŁOWSKA VIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ADAMA MICKIEWICZA W POZNANIU 21 798
13 MAREK WIĄCEK ZESPÓŁ SZKÓŁ PRZYRODNICZO-USŁUGOWYCH IM. STANISŁAWA MIKOŁAJCZYKA W GNIEŹNIE 21 910
14 JAN NOWAKOWSKI VIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ADAMA MICKIEWICZA W POZNANIU 21 1589
15 PIOTR KMIECIK 1 LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W OSTROWIE 21 1616
16 MATEUSZ JANCZAK II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. GENERAŁOWEJ ZAMOYSKIEJ I HELENY MODRZEJEWSKIEJ 20 461
17 MACIEJ NOWAKOWSKI LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. GEN. J. WYBICKIEGO W ŚREMIE 20 621
18 FILIP PÓŁTORACZYK II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W LESZNIE Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI I MIĘDZYNARODOWYMI 20 661
19 OSKAR KILIAŃCZYK IIILO POZNAŃ 20 720
20 WOJCIECH DWORCZYŃSKI LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W ŚREMIE 20 744
21 KAROL DWORCZYŃSKI LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. GEN. JÓZEFA WYBICKIEGO W ŚREMIE 20 846
22 KRZYSZTOF BRYSZAK TECHNIKUM KOMUNIKACJI 20 851
23 ANTONI RAJTAR VIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ADAMA MICKIEWICZA W POZNANIU 20 904
24 JOANNA ZUBIK TECHNIKUM KOMUNIKACJI IM. HIPOLITA CEGIELSKIEGO W POZNANIU 20 1018
25 WERONIKA JANOWICZ 1 LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. BOLESŁAWA CHROBREGO W GNIEŹNIE 20 1060
26 OLIWIA KUBIK I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. KS. J. KOMPAŁŁY I W. LIPSKIEGO 20 1345
27 DAWID TARABASZ ZESPÓŁ SZKÓŁ KOMUNIKACJI IM. HIPOLITA CEGIELSKIEGO W POZNANIU 19 859
28 JĘDRZEJ KOLSKI TECHNIKUM KOMUNIKACJI 19 880
29 ROKSANA KRYSZTOFIAK II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. DĄBRÓWKI W GNIEŹNIE 19 928
30 HUBERT PLEWA TECHNIKUM KOMUNIKACJI IM. HIPOLITA CEGIELSKIEGO W POZNANIU 19 1200
31 NATALIA KRUPA I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. KS. JANA KOMPAŁŁY I WOJCIECHA LIPSKIEGO W OSTROWIE WIELKOPOLSKIM 19 1714
32 KAROLINA MAĆKOWIAK I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. KS. J. KOMPAŁŁY I W.LIPSKIEGO W OSTROWIE WIELKOPOLSKIM 19 1923
33 NATAN WINCZEWSKI ZESPÓŁ SZKÓŁ KOMUNIKACJI IM. HIPOLITA CEGIELSKIEGO W POZNANIU 18 810
34 DAWID STACHOWIAK LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. STEFANA GARCZYŃSKIEGO W ZBĄSZYNIU 18 876
35 IGNACY KUŹNIEWSKI II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. GENERAŁOWEJ ZAMOYSKIEJ I HELENY MODRZEJEWSKIEJ W POZNANIU 18 1022
36 ŁUKASZ WALICKI LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. JANKA Z CZARNKOWA W CZARNKOWIE 18 1221
37 MARTA SUFRYD I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. KS. J. KOMPAŁŁY I W. LIPSKIEGO 18 1257
38 ŁUKASZ SOBCZAK III LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W OSTROWIE WIELKOPOLSKIM 18 1404
39 KACPER KOZERSKI LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. KAZIMIERZA WIELKIEGO W KOLE 17 488
40 BARBARA PIELECHA XVII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE 17 577
41 MARIANNA GRYNIA XVI LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI IM. CHARLES DE GAULLE'A W POZNANIU 17 700
42 PIOTR KRZYSZOWSKI I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. STANISŁAW STASZICA W PLESZEWIE 17 720
43 NATALIA SIWEK 2 LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W POZNANII 17 761
44 JAN KOZŁOWSKI II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. DĄBRÓWKI W GNIEŹNIE 17 767
45 MACIEJ KARCZEWSKI I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W PLESZEWIE 17 792
46 MATEUSZ MIKOŁAJCZAK II LO IM. GEN ZAMOYSKIEJ I HELENY MODRZEJEWSKIEJ W POZNANIU 17 1039
47 MAGDALENA MOLENDA I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. KS. J. KOMPAŁŁY I W. LIPSKIEGO 17 1145
48 ANNA STANISŁAWSKA ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH W GOSTYNIU 17 1258
49 MICHAŁ MAZUREK II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. GENERAŁOWEJ ZAMOYSKIEJ I HELENY MODRZEJEWSKIEJ W POZNANIU 17 1396
50 PATRYCJA OBUCHOWSKA 9 LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. KAROLA LIBELTA W POZNANIU 16 849
51 KONRAD KACZMAREK ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH I TECHNICZNYCH W KŁODAWIE 15 722
52 RAFAŁ MALCEWICZ 38. DWUJĘZYCZNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. JANA NOWAKA JEZIORAŃSKIEGO W POZNANIU 15 859
53 NATALIA KUBIAK 9 LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. KAROLA LIBELTA W POZNANIU 15 940
54 BARTOSZ KAŹMIERCZAK LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. JANKA Z CZARNKOWA W CZARNKOWIE 14 499
55 MARIANNA BOCIANOWSKA I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. KAROLA MARCINKOWSKIEGO W POZNANIU 14 557
56 PATRYK DRÓZD LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W NOWYM TOMYŚLU 14 558
57 JAKUB CZAJKOWSKI III LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W KALISZU 14 660
58 PIOTR DUDZIAK VIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ADAMA MICKIEWICZA W POZNANIU 14 728
59 DOMINIK FAJFER I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. BOLESŁAWA CHROBREGO W GNIEŹNIE 14 778
60 KRZYSZTOF SZMYT TECHNIKUM KOMUNIKACJI IM. HIPOLITA CEGIELSKIEGO W POZNANIU 14 781
61 URSZULA ZACHARZEWSKA I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. KAROLA MARCINKOWSKIEGOOWSKIEGO 14 965
62 ANNA BŁASZKIEWICZ IX LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. KAROLA LIBELTA W POZNANIU 14 1123
63 MARCIN PEREK 8 LO IM ADAMA MICKIEWICZA W POZNANIU 14 1152
64 MICHAŁ KAPTURZAK II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. GENERAŁOWEJ ZAMOYSKIEJ I HELENY MODRZEJEWSKIEJ W POZNANIU 14 1205
65 PAULINA SKRZYPCZAK II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI I MATURĄ MIĘDZYNARODOWĄ 14 1357
66 SZYMON JĘDRZYCHOWSKI 2 LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W LESZNIE 14 1422
67 BARTOSZ BUDKA LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. KAZIMIERZA WIELKIEGO W KOLE 13 771
68 JULIANNA PRZYBYŁ 3 LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W KALISZU 13 804
69 WIKTORIA WOJTKOWIAK ZESPÓŁ SZKÓŁ KOMUNIKACJI IM. HIPOLITA CEGIELSKIEGO W POZNANIU 13 1081
70 ZOFIA STEPHAN II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W LESZNIE Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI I MIĘDZYNARODOWYMI 13 1161
71 NATALIA LANGNER ZESPÓŁ SZKÓŁ BUDOWNICTWA NR 1 W POZNANIU 13 1198
72 HUBERT CIEŚLIŃSKI III LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W OSTROWIE WIELKOPOLSKIM 13 1248
73 MAGDALENA PŁUGOWSKA LLL LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W KALISZU 13 1331
74 PAULINA CZAJKOWSKA VIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ADAMA MICKIEWICZA W POZNANIU 12 494
75 CEZARY SZWEDEK ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. EMILII SCZANIECKIEJ W PNIEWACH 12 505
75 ZOFIA KOCOT I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCYM IM MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE W OSTRZESZOWIE 12 505
77 AGNIESZKA ŻEBROWSKA ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAKONU PIJARÓW IM. ŚW. JÓZEFA KALASANCJUSZA W POZNANIU 12 582
78 TYMON TOMCZAK 8 LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ADAMA MICKIEWICZA W POZNANIU 12 598
79 EDYTA MATUSZEWSKA LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. STANISŁAWA WYSPIAŃSKIEGO W OBORNIKACH 12 762
80 MARTA MIERZYŃSKA IX LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. KAROLA LIBELTA W POZNANIU 12 774
81 ALEKSANDRA BAJEK LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH W TARNOWIE PODGÓRNYM 12 802
82 OLIWIER NECELMAN 38 LO W POZNANIU 12 807
83 ZUZANNA MIKZIŃSKA IX LICEUM IM. KAROLA LIBELTA POZNAŃ 12 924
84 JAKUB GRYNIA ZESPÓŁ SZKÓŁ ROLNICZYCH ŚRODA WLKP 12 1001
85 KRZYSZTOF PEISERT II LO IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W LESZNIE 12 1309
86 LEONARD SZULC XI LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W POZNANIU 12 1339
87 WOJCIECH GRABIAS LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE NR 2 IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W LESZNIE 12 1354
88 DAWID LIBERSKI III LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W OSTROWIE WIELKOPOLSKIM 11 959
89 WIKTOR SKORUPKA II LO W LESZNIE 11 1022
90 JOANNA JANOWSKA ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH W GOSTYNIU 11 1082
91 KRZYSZTOF SKROBAŁA ZESPÓŁ SZKÓŁ KOMUNIKACJI IM. HIPOLITA CEGIELSKIEGO W POZNANIU 11 1423
92 WIKTOR SZAJERKA I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W RAWICZU IM JAROSŁAWA DĄBROWSKIEGO 10 553
93 BŁAŻEJ JAROSZ I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE W OSTRZESZOWIE 10 586
94 BARTŁOMIEJ PUCHAŁA I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE W OSTRZESZOWIE 10 605
95 MIKOŁAJ SCHINDLER I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. STANISŁAWA STASZICA W PLESZEWIE 10 638
96 JAKUB STACHOWSKI VIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ADAMA MICKIEWICZA W POZNANIU 10 655
97 KAROLINA MICHALAK LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE NR 2 IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W LESZNIE 10 670
98 MARTA PRZYSUSZYŃSKA LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE ZESPOŁU SZKÓŁ ZAKONU PIJARÓW IM. ŚW. JÓZEFA KALASANCJUSZA W POZNANIU 10 705
99 MONIKA NORMAN ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH IM. ZIEMI GOSTYŃSKIEJ W GOSTYNIU 10 744
100 BARBARA RATAJCZAK ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH IM. ZIEMI GOSTYŃSKIEJ W GOSTYNIU 10 785
101 RÓŻA ŁOPUSIEWICZ VIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ADAMA MICKIEWICZA W POZNANIU 10 853
102 ANTONI SOLARSKI VIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ADAMA MICKIEWICZA W POZNANIU 10 895
103 IGOR SZYMCZAK 38 DWUJĘZYCZNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE 10 926
104 KAROLINA HOFFA I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH W WĄGROWCU 10 1110
105 ERYK WALTER I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. BOLESŁAWA CHROBREGO W GNIEŹNIE 10 1168
106 PIOTR WYSOCKI 8 LO W POZNANIU IM. ADAMA MICKIEWICZA 9 604
107 MACIEJ KASZKOWIAK ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 IM POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH WE WRONKACH 9 721
108 ROBERT FLORCZAK II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W LESZNIE 9 780
109 IGNACY GIZELSKI LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE NR VII IM. DĄBRÓWKI W POZNANIU 9 804
110 ADAM NOWACKI ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH I TECHNICZNYCH W KŁODAWIE 9 828
111 DAWID BŁASZCZYK ZESPÓŁ SZKÓŁ TECHNICZNYCH DIECEZJI KALISKIEJ 9 1166
112 AGNIESZKA ŁUCJAN LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. JANKA Z CZARNKOWA W CZARNKOWIE 8 223
113 DANIEL STASZAK ZSE GNIEZNO 8 439
114 STEFAN DRZEWIECKI XVI LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI IM. CHARLES DE GAULLE'A W POZNANIU 8 464
115 RADOSŁAW WINIECKI I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH W WĄGROWCU 8 605
116 SZYMON KOZŁOWSKI ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH NR 1 W JAROCINIE 8 640
117 STEFAN OBARA ZESPÓŁ SZKÓŁ KOMUNIKACJI IM. HIPOLITA CEGIELSKIEGO W POZNANIU 8 748
118 STANISŁAW BEMBNISTA I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. BOLESŁAWA CHROBREGO W GNIEŹNIE 8 776
119 DARIUSZ RUBACH ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH W WOLSZTYNIE 8 1053
120 ALAN GRĄDECKI ZSP 1 IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH W JAROCINIE 7 511
121 ANGELIKA FABIŚ ZESPÓŁ SZKÓŁ ROLNICZYCH I TECHNICZNYCH IM. HIPOLITA CEGIELSKIEGO W POWODOWIE 7 541
122 KRZYSZTOF ANTONIEWICZ ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH NR 1 W JAROCINIE 7 607
123 MARTA GLURA ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH IM. ZIEMI GOSTYŃSKIEJ W GOSTYNIU 7 654
124 KATARZYNA KONWIŃSKA I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH W WĄGROWCU 7 663
125 JULIA BITTNER XVII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE 7 767
126 WERONIKA GLAZA VII LO IM. DĄBRÓWKI W POZNANIU 7 775
127 KINGA WESOŁOWSKA DWUJĘZYCZNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE NR 38 W POZNANIU IM. JANA NOWAKA JEZIORAŃSKIEGO 7 781
128 ANNA PACHOLAK I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. KAROLA MARCINKOWSKIEGO W POZNANIU 7 806
129 MICHALINA WABIŃSKA ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH IM.DEZYDEREGO CHŁAPOWSKIEGO W WITKOWIE 7 852
130 JOANNA HERMANN II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. GENERAŁOWEJ ZAMOYSKIEJ I HELENY MODRZEJEWSKIEJ W POZNANIU 7 919
131 BARTOSZ NOWAK LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. JULIUSZA SŁOWACKIEGO W GRODZISKU WIELKOPOLSKIM 7 1017
132 JULIA MINGE ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 W NOWYM TOMYŚLU 7 1134
133 PAWEŁ PRZYBYŁEK ZESPÓŁ SZKÓŁ ŁĄCZNOŚCI IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA 7 1156
134 ZOFIA KOTERAS I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W GNIEŹNIE 7 1188
135 SYLWIA WYSOTA I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE W OSTRZESZOWIE 7 1263
136 JEREMIASZ MULARCZYK LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCONCE NUMER II W POZNANII 7 1328
137 DOMINIKA STĘPNIAK LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MARSZAŁKA JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO W SŁUPCY 7 1551
138 KLAUDIA BIBROWSKA II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W LESZNIE Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI I MIĘDZYNARODOWYMI 6 197
139 MARIA JOKIEL ZESPÓŁ SZKÓŁ ROLNICZYCH I TECHNICZNYCH IM. HIPOLITA CEGIELSKIEGO W POWODOWIE 6 345
140 JAGODA ANDRZEJEWSKA I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MARII SKŁODOWSKIEJ- CURIE W OSTRZESZOWIE 6 354
141 JULIA MICHALEWICZ ZESPÓŁ SZKÓŁ ROLNICZYCH I TECHNICZNYCH IM. HIPOLITA CEGIELSKIEGO W POWODOWIE 6 356
142 JAKUB KITTEL ZESPÓŁ SZKÓŁ W WIELENIU 6 425
143 NADIA POLISIAKIEWICZ I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. BOLESŁAWA CHROBREGO W GNIEŹNIE 6 430
144 PAULINA WOLNIEWICZ ZESPÓŁ SZKÓŁ EKONOMICZNYCH IM. MAKSYMILIANA JACKOWSKIEGO W SŁUPCY 6 592
145 SANDRA RAZIK ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 W NOWYM TOMYŚLU 6 616
146 ADAM AUGUSTOWSKI ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH I TECHNICZNYCH W KŁODAWIE 6 654
147 WIKTORIA BOCHEN 1 LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE W OSTRZESZOWIE 6 661
148 MICHAŁ CHABIERSKI III LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W KALISZU 6 668
149 EDYTA ZYGMUNT ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH IM. ZIEMI GOSTYŃSKIEJ W GOSTYNIU 6 670
150 SZYMON SIEMIENIUK ZESPÓŁ SZKÓŁ KOMUNIKACJI IM. HIPOLITA CEGIELSKIEGO W POZNANIU 6 677
151 POLA WALCZYŃSKA I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ADAMA ASNYKA W KALISZU 6 777
152 MAKSYMILIAN RYŻEK ZESPÓŁ SZKÓŁ W WIELENIU 6 848
153 SANDRA SIBERNA III LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W OSTROWIE WIELKOPOLSKIM 6 863
154 ANNA SŁOMIANNA ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH IM. ZIEMI GOSTYŃSKIEJ W GOSTYNIU 6 891
155 OLIWIA BARCZYŃSKA LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. JANKA Z CZARNKOWA W CZARNKOWIE 6 926
156 FRANCISZKA JĘDRASZAK LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE ŚW. MARII MAGDALENY 6 961
157 MICHAŁ TRZĘSOWSKI III LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IMIENIA MIKOŁAJA KOPERNIKA W KALISZU 6 1092
158 MARCIN STAWICKI ZESPÓŁ SZKÓŁ KOMUNIKACJI W POZNANIU 5 157
159 FILIP STEFANIAK ZS GOŁAŃCZ 5 297
160 KLAUDIA JANICKA 1 LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE W OSTRZESZOWIE 5 301
161 WERONIKA DĄBROWSKA I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MARII SKŁODOWSKIEJ CURIE W OSTRZESZOWIE 5 302
162 KAMIL WITOŃ I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCZĄCE IM. M. SKŁODOWSKIEJ- CURIE W OSTRZESZOWIE 5 342
163 MICHAŁ PIECHOTA III LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W KALISZU 5 363
164 ZOFIA WITKOWSKA 1 LO IM. MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE W OSTRZESZOWIE 5 375
165 JAKUB PILARSKI VIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ADAMA MICKIEWICZA W POZNANIU 5 413
166 WERONIKA WYBORNA 3 LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IMIENIA MIKOŁAJA KOPERNIKA W KALISZU 5 420
167 DARIUSZ ZIMNY LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. PRYMASA TYSIĄCLECIA KS. STEFANA KARDYNAŁA WYSZYŃSKIEGO W OPALENICY 5 422
168 JULIA BIEGAŃSKA VIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ADAMA MICKIEWICZA W POZNANIU 5 438
169 NIKOLA WITKOWSKA ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH IM. ZIEMI GOSTYŃSKIEJ W GOSTYNIU 5 451
170 MICHAŁ WIĘCEK I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE W OSTRZESZOWIE 5 478
171 JAKUB KAŁUŻA ZESPÓŁ SZKÓŁ KOMUNIKACJI IM. HIPOLITA CEGIELSKIEGO W POZNANIU 5 484
172 ZUZANNA BARTKOWIAK ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH IM. ZIEMI GOSTYŃSKIEJ W GOSTYNIU 5 499
172 MICHAŁ CIESIÓŁKA LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. JANKA Z CZARNKOWA W CZARNKOWIE 5 499
174 JULIA TALAR II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. DĄBRÓWKI W GNIEŹNIE 5 512
175 ALICJA BANAŚ LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. JANKA Z CZARNKOWA 5 518
176 MACIEJ TOMCZYK ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH I TECHNICZNYCH W KŁODAWIE 5 522
177 ADAM STĘPIEŃ III LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W KALISZU 5 549
178 HANNA DOMARADZKA II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI W KALISZU 5 555
179 KAMIL ŻOŁĄDEK LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH W ŚRODZIE WIELKOPOLKSIEJ 5 566
180 PAWEŁ WOŹNIAK 3 LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ŚW. JANA KANTEGO W POZNANIU 5 594
181 OLIWIER KOSTRZYŃSKI II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W GNIEŹNIE 5 596
182 AGATA WINNOWICZ 1 LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. BOLESŁAWA CHROBREGO W GNIEŹNIE 5 617
183 KACPER KUŹNIK ZESPÓŁ SZKÓŁ KOMUNIKACJI IM. HIPOLITA CEGIELSKIEGO W POZNANIU 5 657
184 ADA ZARAŃSKA 38. DWUJĘZYCZNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE 5 666
185 SYLWIA PAWELEC III LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W KALISZU 5 700
186 JULIA ARKUSZEWSKA ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH I TECHNICZNYCH W KLODAWIE 5 701
187 TOMASZ LIBERA LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W CZARNKOWIE 5 715
187 MIKOŁAJ RYBAK I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE W OSTRZESZOWIE 5 715
189 KATARZYNA JANASZAK ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH IM.DEZYDEREGO CHŁAPOWSKIEGO W WITKOWIE 5 743
190 DANIEL MICHALAK I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IMIENIA KAROLA MARCINKOWSKIEGO W POZNANIU 5 758
191 JACEK ŚRAMA ZESPÓŁ SZKÓŁ KOMUNIKACJI IM. HIPOLITA CEGIELSKIEGO W POZNANIU 5 841
192 DAGMARA SIKORA ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH 5 865
193 MICHAŁ GRZYWACZEWSKI LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. JULIUSZA SŁOWACKIEGO W GRODZISKU WIELKOPOLSKIM 5 1031
194 MICHAŁ MUSKAŁA I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE W OSTRZESZOWIE 5 1050
195 KAROL RACHWALSKI III LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W OSTROWIE WIELKOPOLSKIM 5 1155
196 JULIA STEVEN LO 38 IM. JANA NOWAKA-JEZIORAŃSKIEGO 5 1221
197 ANNA URBANEK AKADEMICKIE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE MILENIUM 4 218
198 AGATA RATAJEWSKA ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH W RAWICZU 4 275
199 PAWEŁ KOCIUCKI VIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ADAMA MICKIEWICZA W POZNANIU 4 289
200 FRANCISZEK KŁONOWSKI 2 LO W POZNANIU 4 295
201 KORNELIUSZ KRAWCZYK ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH NR 1 W KĘPNIE 4 319
202 ALBERT FEDOROWICZ ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH I TECHNICZNYCH W KŁODAWIE 4 334
203 KUBA CIBORSKI ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH WE WRONKACH 4 354
203 PIOTR SZCZESZEK ZESPÓŁ SZKÓŁ KOMUNIKACJI IM H. CEGIELSKIEGO W POZNANIU 4 354
205 MARTYNA ZAKIERSKA III LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W KALISZU 4 377
206 ADRIAN KONIECZNY ZESPÓŁ SZKÓŁ KOMUNIKACJI IM. HIPOLITA CEGIELSKIEGO 4 395
207 BARTOSZ MARCZAK I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCZĄCE IM. M. SKŁODOWSKIEJ- CURIE W OSTRZESZOWIE 4 400
208 JAN BATURO I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. KAROLA MARCINKOWSKIEGO W POZNANIU 4 426
208 MARTA WALENCIAK 38. DWUJĘZYCZNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE 4 426
210 WERONIKA MIKOŁAJCZAK I LIECUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. BOLESŁAWA CHROBREGO W GNIEŹNIE 4 475
211 WIKTORIA PLEWKA 3 LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM.MIKOŁAJA KOPERNIKA W KALISZU 4 479
212 SEBASTIAN MANIERSKI LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ST. STASZICA W PLESZEWIE 4 493
213 MARIA TOMALA II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI I MIĘDZYNARODOWYMI W LESZNIE 4 554
214 MARTA GŁOWACKA ZESPÓŁ SZKÓŁ KOMUNIKACJI IM. HIPOLITA CEGIELSKIEGO W POZNANIU 4 601
215 STEFAN CHAŁUPNICZAK I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. KAROLA MARCINKOWSKIEGO W POZNANIU 4 606
216 PAWEŁ ŁAZAR II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. GENERAŁOWEJ ZAMOYSKIEJ I HELENY MODRZEJEWSKIEJ 4 661
217 ANTONI GRZEBISZ ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH IM. ZIEMI GOSTYŃSKIEJ W GOSTYNIU 4 705
218 JAKUB KASZUBA LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. STANISŁAWA WYSPIAŃSKIEGO W OBORNIKACH 4 718
219 AGATA KARCZYŃSKA ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH IM. ZIEMI GOSTYŃSKIEJ W GOSTYNIU 4 719
220 TERESA FRANC I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE W OSTRZESZOWIE 4 746
221 MARTA MAJEWSKA ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH IM. ZIEMI GOSTYŃSKIEJ W GOSTYNIU 4 757
222 KACPER FILIPIAK I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. BOLESŁAWA CHROBREGO W GNIEŹNIE 4 775
223 ZOFIA LACHOWICZ III LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ŚW. JANA KANTEGO W POZNANIU 4 778
224 JULIA WELK ZESPÓŁ SZKÓŁ EKONOMICZNO-ODZIEŻOWYCH W GNIEŹNIE IM. STEFANA KARDYNAŁA WYSZYŃSKIEGO PRYMASA TYSIĄCLECIA 4 803
225 KACPER URBANIAK ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH NR 1 W JAROCINIE 4 814
226 ZUZANNA MUCHA LO IM. MARII SKŁODOWSKIEJ CURIE W OSTRZESZOWIE 4 818
227 DAWID WRÓBEL LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. JULIUSZA SŁOWACKIEGO W GRODZISKU WIELKOPOLSKIM 4 838
228 KINGA PAJEK III LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W OSTROWIE WIELKOPOLSKIM 4 864
229 BARTOSZ SYTEK I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ŚW BARBARY W CHODZIEŻY 4 936
230 AGATA KLIŚ I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. KAROLA MARCINKOWSKIEGO W POZNANIU 4 973
231 DAMIAN MATYSIAK II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. T.KOŚCIUSZKI W KALISZU 4 1133
232 PATRYK ZUBILEWICZ LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE TOWARZYSTWA SALEZJAŃSKIEGO W PILE 3 57
233 FIONA HARTMAN ZESPÓŁ SZKÓŁ PRZYRODNICZO-BIZNESOWYCH W TARCACH 3 115
234 MARTYNA CZEKAŁA 38. DWUJĘZYCZNIE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W POZNANIU 3 121
235 ZUZANNA POŁEĆ ZESPÓŁ SZKÓŁ NR1 W WĄGROWCU 3 130
236 IZABELLA SKAŁA II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. TADEUSZ KOŚCIUSZKI W KALISZU 3 158
237 ANNA KAŁEK ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 W NOWYM TOMYŚLU 3 180
238 ZUZANNA SZYMANOWSKA I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ŚW. BARBARY W CHODZIEŻY 3 195
239 MICHAŁ BZDĘGA ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 W NOWYM TOMYŚLU 3 212
240 TYMEK BRACISZEWSKI I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. BOLESŁAWA CHROBREGO W GNIEŹNIE 3 241
241 JAKUB SOBISIAK XII LICEUM IM. MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE 3 277
242 ADAM ŚWIERZEWSKI LICUM NR.1 IM. JAROSŁAWA DĄBROWSKIEGO W RAWICZU 3 279
243 ANNA TOMASZYK ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH IM. FRANCISZKA RATAJCZAKA W KOŚCIANIE 3 281
244 MARTA SZELĄGOWSKA III LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IMIENIA MIKOŁAJA KOPERNIKA W KALISZU 3 284
245 SZYMON GŁOWACKI ZESPÓŁ SZKÓŁ KOMUNIKACJI IM. HIPOLITA CEGIELSKIEGO W POZNANIU 3 290
246 EWELINA TYMA 3 LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM ŚW JANA KANTEGO W POZNANIU 3 300
247 ZUZANNA BARAN II LO W POZNANIU 3 304
248 ZOFIA RATAJCZAK I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W LESZNIE 3 306
248 OSKAR PRUSINOWSKI PUBLICZNE SALEZJAŃSKIE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W POZNANIU 3 306
250 ANNA DOBROWOLSKA ZSOIT KŁODAWA 3 328
251 JAN STACHOWIAK ZESPÓŁ SZKÓŁ KOMUNIKACJI W POZNANIU 3 331
251 DARIA SZWAŁEK ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH IM. ZIEMI GOSTYŃSKIEJ W GOSTYNIU 3 331
253 JOANNA SZAŁAGA ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH IM. FRANCISZKA RATAJCZAKA W KOŚCIANIE 3 333
254 PAULINA CIESIOŁKIEWICZ 1 LO IM. ADAMA ASNYKA W KALISZU 3 357
255 ROZALIA STOCHMIAŁ I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. BOLESŁAWA CHROBREGO W GNIEŹNIE 3 364
256 BARBARA HUSIAR LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE ZESPOŁU SZKÓŁ AKADEMICKICH W ŚRODZIE WIELKOPOLSKIEJ 3 372
257 IGOR OLCZAK DRUGIE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM.TADEUSZA KOŚCIUSZKI W KALISZU 3 387
258 ADAM GARCZYK NIEPUBLICZNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W ŚRODZIE WIELKOPOLSKIEJ 3 394
259 MATEUSZ BYSTRZYCKI III LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W KALISZU 3 430
260 FILIP KOŃCZAK ZESPÓŁ SZKÓŁ KOMUNIKACJI IMIENIA HIPOLITA CEGIELSKIEGO W POZNANIU 3 435
261 MIŁOSZ IZYCHART LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM.STANISŁAWA WYSPIAŃSKIEGO W OBORNIKACH 3 438
262 MAGDA ROKICKA GIMNAZJUM I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MATKI JADWIGI BORZĘCKIEJ 3 446
263 WOJCIECH WASIELEWSKI TECHNIKUM KOMUNIKACJI IM. HIPOLITA CEGIELSKIEGO W POZNANIU 3 447
264 OLIWIA CHADRYŚ I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. RODU LESZCZYŃSKICH W LESZNIE 3 455
265 TOMASZ JARMOLOWICZ I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ADAMA ASNYKA W KALISZU 3 499
266 DOMINIK KRAWCZYK III LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W KALISZU 3 512
267 WIKTORIA KRYSZTOFIAK II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. DĄBRÓWKI W GNIEŹNIE 3 513
268 PIOTR ZIELIŃSKI LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. HENRYKA SIENKIEWICZA WE WRZEŚNI 3 516
269 ZUZANNA GLURA ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH IM. ZIEMI GOSTYŃSKIEJ W GOSTYNIU 3 534
270 ALEKSANDRA WOJTKOWIAK LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM STANISŁAWA WYSPIAŃSKIEGO W OBORNIKACH 3 547
270 OLGA NOGAJ I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM.ADAMA ASNYKA W KALISZU 3 547
272 TOMASZ GĄGAŁO ZESPÓŁ SZKÓŁ KOMUNIKACJI IM. HIPOLITA CEGIELSKIEGO W POZNANIU 3 548
273 MATEUSZ ĆWIEK III LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W KALISZU 3 553
274 JULIA KOWALSKA III LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W KALISZU 3 557
275 PIOTR NOWICKI ZESPÓŁ SZKÓŁ TECHNICZNYCH DIECEZJI KALISKIEJ 3 576
276 ALICJA GARTNER LO OBORNIKI IM STANISLAWA WYSPIANSKIEGO W OBORNIKACH 3 579
277 BOGUSŁAW WENDT 1 LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IMIENIA ŚWIĘTEJ BARBARY W CHODZIEŻY 3 585
278 ZUZANNA RYBARCZYK IV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. KOMISJI EDUKACJI NARODOWEJ W POZNANIU 3 600
279 DARIA POSYPANKO II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W LESZNIE 3 612
280 ALEKSANDRA SETECKA 38 DWUJĘZYCZNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W POZNANIU IM. JANA NOWAKA-JEZIORAŃSKIEGO 3 637
281 JOANNA GOSIENIECKA II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W LESZNIE 3 658
282 PAWEŁ KOSIORKIEWICZ III LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ŚW. JANA KANTEGO 3 693
283 DAWID KOPIK II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W LESZNIE 3 702
284 SAHAWAT RYBARCZYK ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. POWSTAŃCÓW WLKP. WE WRONKACH 3 769
285 JULIA CHOLAJDA III LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IMIENIA MIKOŁAJA KOPERNIKA W KALISZU 3 793
286 BERNADETTA KOWALCZYK II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI W KALISZU 3 862
287 ADAM MATUSZCZAK ZESPÓŁ SZKÓŁ KOMUNIKACJI IM. HIPOLITA CEGIELSKIEGO W POZNANIU 3 875
288 DOMINIK ZAMUSZKIEWICZ 2 LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W LESZNIE Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI I MIĘDZYNARODOWYMI 3 932
289 ROKSANA KUBCZYK 1 LO IM. ADAMA ASNYKA W KALISZU 3 966
290 KRZYSZTOF KACZMAREK II LO IM GEN ZAMOYSKIEJ I HELENY MODRZEJEWSKIEJ W POZNANIU 2 44
291 ADRIANNA KOŁAK II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI W KALISZU 2 57
292 KRYSTIAN WYRWICH LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. JANKA Z CZARNKOWA W CZARNKOWIE 2 60
293 PATRYCJA MARCINIAK I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI W TURKU 2 82
294 PATRYCJA SZURGOT LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. KAZIMIERZA WIELKIEGO W KOLE 2 92
295 DOMINIK NITSCHKE ZESPÓŁ SZKÓŁ NR. 1 IM. STANISŁAWA STASZICA W NOWYM TOMYŚLU 2 95
296 MICHAŁ PANCEWICZ III LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W KALISZU 2 102
297 ANNA KUJAWA ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 2 IM. PPŁK. DR. STANISŁAWA KULIŃSKIEGO W WĄGROWCU 2 119
298 WERONIKA KAŹMIERCZAK II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM.MIKOŁAJA KOPERNIKA W LESZNIE 2 120
299 JEREMY BEŁEZINA II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. GENERAŁOWEJ ZAMOYSKIEJ I HELENY MODRZEJEWSKIEJ 2 139
300 JULIA DZIAŁDOWSKA ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH IM. ZIEMI GOSTYŃSKIEJ W GOSTYNIU 2 140
301 MARCIN MIECZNIKOWSKI ZS1 IM. S. STASZICA 2 145
302 WIKTORIA LOBA ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. EMILII SCZANIECKIEJ W PNIEWACH 2 153
303 TYMOTEUSZ RATAJCZAK II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. GENERAŁOWEJ ZAMOYSKIEJ I HELENY MODRZEJEWSKIEJ W POZNANIU 2 160
304 ANITA MARCINKOWSKA ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH IM. ZIEMI GOSTYŃSKIEJ W GOSTYNIU 2 182
305 AGNIESZKA SIWIAK II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. GENERAŁOWEJ ZAMOYSKIEJ I HELENY MODRZEJEWSKIEJ W POZNANIU 2 187
306 JOANNA NEUBAUER LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE ZAKONU PIJARÓW W POZNANIU 2 192
307 DOMINIKA KAMPIONI XVII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE 2 196
308 ZOFIA GRONOWSKA LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE NR 8 IM. ADAMA MICKIEWICZA W POZNANIU 2 198
309 ROBERT ZAREMBA ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH W GOSTYNIU 2 209
310 NATALIA SZYSZKA ZESPÓŁ SZKÓŁ PRZYRODNICZO-BIZNESOWYCH W TARCACH 2 216
311 ROBERT PASZKE ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 W NOWYM TOMYŚLU 2 220
312 JULIA BARCISZEWSKA ZESPÓŁ SZKÓŁ EKONOMICZNYCH IM. MAKSYMILIANA JACKOWSKIEGO W SŁUPCY 2 222
313 KRZYSZTOF BARTKOWIAK I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. RODU LESZCZYŃSKICH W LESZNIE 2 227
314 ADAM RATAJCZAK TECHNIKUM KOMUNIKACJI 2 230
315 MAGDALENA STAWIK III LO W OSTROWIE WIELKOPOLSKIM 2 238
316 ALEKSANDRA GMYREK I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. STANISŁAWA STASZICA W PLESZEWIE 2 249
317 IGNACY STĘPKA 3 LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ŚW. JANA KANTEGO W POZNANIU 2 251
318 KRZYSZTOF GĄGAŁO ZESPÓŁ SZKÓŁ KOMUNIKACJI 2 252
319 ŁUKASZ TYMEK LO WIELEŃ 2 258
320 ADRIANNA MERMELA 1 LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO IM KAROLA MARCINKOWSKIEGO W POZNANIU 2 269
321 DAMIAN JAKUBOWSKI LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM.MIKOŁAJA KOPERNIKA W KALISZU 2 273
322 BŁAŻEJ KULISZAK ZESPÓŁ SZKÓŁ KOMUNIKACJI IM. HIPOLITA CEGIELSKIEGO W POZNANIU 2 275
323 AGATA ZIELIŃSKA III LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W OSTROWIE WIELKOPOLSKIM 2 277
324 EDYTA FILIPIAK I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. JAROSŁAWA DĄBROWSKIEGO W RAWICZU 2 279
325 FILIP JANICKI II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM.MIKOŁAJA KOPERNIKA W LESZNIE Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI I MIĘDZYNARODOWYMI 2 286
326 ZUZANNA KĘDZIERSKA III LICEUM OGÓLNOKSZTACĄCE W OSTROWIE WIELKOPOLSKIM 2 300
326 JAKUB NIEŁACNY III LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IMIENIA MIKOŁAJA KOPERNIKA W KALISZU 2 300
328 MARIKA MŁOTKIEWICZ ZESPÓŁ SZKÓŁ TECHNICZNYCH IM. GEN. PROF. S. KALISKIEGO W TURKU 2 303
329 ANTONI ŚWIĄTCZAK ZESPÓŁ SZKÓŁ KOMUNIKACJI IM. HIPOLITA CEGIELSKIEGO W POZNANIU - TECHNIKUM 2 306
330 JULIA MIELOCH III LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W KALISZU 2 308
331 ŁUCJA ŻMIDZIŃSKA LICEUM NR. 32 2 318
332 DANUTA MICHALAK II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI W KALISZU 2 322
333 MARTYNA GRZELAK DWUJĘZYCZNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE NUMER 38 W POZNANIU 2 328
334 KRZYSZTOF KALKOWSKI ZESPÓŁ SZKÓŁ EKONOMICZNYCH W GNIEŹNIE 2 334
335 GRACJAN BRONIECKI ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH IM. DEZYDEREGO CHŁAPOWSKIEGO 2 336
336 MARTYNA KACZMAREK LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W ZESPOLE SZKÓŁ NR 1 W NOWYM TOMYŚLU 2 339
337 KAMIL RATAJCZYK III LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA 2 344
338 MARTA ŻYŁKA I LIVEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W OSTROWIE WIELKOPOLSKIM IM. J. KOMPAŁY I W. LIPSKIEGO 2 355
338 ARKADIUSZ JESSE TECHNIKUM ELEKTRONICZNO-MECHANICZNE CKZIU 2 355
340 JAKUB FRYDRYCH 3 LO IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W KALISZU 2 364
341 KINGA SZYMURA ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH NR2 W JAROCINIE 2 365
342 KATARZYNA STRZYŻEWSKA I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. BOLESŁAWA CHROBREGO W GNIEŹNIE 2 367
343 EWA LEWANDOWSKA 38. DWUJĘZYCZNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W POZNANIU 2 368
344 PAULINA KOSOWSKA 3 LO OSTROW WIELKOPOLSKI 2 374
344 MAJA KOSOWSKA 3 LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W OSTROWIE WIELKOPOLSKIM 2 374
346 ANNA BERKO ZSK IM. HIPOLITA WIELKIEGO 2 382
347 DOMINIKA PODGÓRSKA II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. GENERAŁOWEJ ZAMOYSKIEJ I HELENY MODRZEJEWSKIEJ W POZNANIU 2 394
347 MARIA KLIKS 2 LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. GENERAŁOWEJ ZAMOYSKIEJ I HELENY MODRZEJEWSKIEJ W POZNANIU 2 394
349 DOMINIKA BALCER III LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE 2 395
349 MATEUSZ BERNART ZESPÓŁ SZKÓŁ KOMUNIKACJI IMIENIA HIPOLITA CEGIELSKIEGO W POZNANIU 2 395
351 MARYLA OLEJNIK 2 LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IMIENIA TADEUSZA KOŚCIUSZKI 2 414
352 ARTUR MATCZAK ZSOIT W KŁODAWIE 2 421
353 MIŁOSZ WOŹNIAK ZESPÓŁ SZKÓŁ NR. 1 W NOWYM TOMYŚLU IM. STANISŁAWA STASZICA 2 425
354 ALEKSANDRA BAMBERSKA LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM.KAZIMIERZA WIELKIEGO W KOLE 2 427
355 TOMASZ BADYNA II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. DĄBRÓWKI W GNIEŹNIE 2 429
355 MARIA MARKIEWICZ ZESPÓŁ SZKÓŁ AKADEMICKICH W ŚRODZIE WIELKOPOLSKIEJ 2 429
357 ALEKSANDRA GAŁCZYŃSKA III LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W OSTROWIE WIELKOPOLSKIM 2 431
358 ZOFIA GRZESIAK ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH W GOSTYNIU 2 436
359 MARCIN GÓLSKI VIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ADAMA MICKIEWICZA W POZNANIU 2 446
360 KOSMA KASPRZAK XXXVIII DWUJĘZYCZNE LO IM. JANA NOWAKA-JEZIORAŃSKIEGO W POZNANIU 2 449
361 WOJCIECH KRAWIEC ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH W GOSTYNIU 2 451
362 ADAM KLEDZIK 3 LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W POZNANIU IM. ŚW. JANA KANTEGO 2 453
363 MARIANNA PODOBIŃSKA I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. KAROLA MARCINKOWSKIEGO W POZNANIU 2 455
364 BARTOSZ JANCZAK CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO I USTAWICZNEGO W POZNANIU 2 467
365 KLAUDIA JANASZKIEWICZ EDUKACJA LUBASZ IM. IGNACEGO JANA. PADEREWSKIEGO 2 472
366 KAMILA WOJTCZAK 2 LICEUM IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI W KALISZU 2 473
367 MAGDA ŻURAWSKA 2 LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI W KALISZU 2 474
368 ROBERT SYNAK IX LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. KAROLA LIBELTA W POZNANIU 2 476
369 ZOFIA ROSZAK II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. DĄBRÓWKI W GNIEŹNIE 2 477
370 PIOTREK BARAŃSKI ZESPÓŁ SZKÓŁ KOMUNIKACJI IM. HIPOLITA CEGIELSKIEGO W POZNANIU 2 479
371 AGATA GŁUGIEWICZ LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. STANISŁAWA WYSPIAŃSKIEGO W OBORNIKACH 2 499
372 NATALIA NAWROT LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. STANISŁAWA WYSPIAŃSKIEGO W OBORNIKACH 2 507
373 MARTA ANTONIAK I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ADAMA ASNYKA W KALISZU 2 510
374 JAROMIR NAGŁY I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. RODU LESZCZYŃSKICH W LESZNIE 2 514
375 JAKUB KASPEREK I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ŚWIĘTEJ BARBARY W CHODZIEŻY 2 518
376 JULIA JASTRZĘBSKA II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI W KALISZU 2 522
377 TOMASZ ANDRZEJCZAK ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH IM. ZIEMI GOSTYŃSKIEJ W GOSTYNIU 2 536
378 ALEKSANDRA KOLIŃSKA 1 LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH W WĄGROWCU 2 545
378 DAMIAN BRONIECKI 1 LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH W WĄGROWCU 2 545
380 BŁAŻEJ GARUS II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. GENERAŁOWEJ ZAMOYSKIEJ I HELENY MODRZEJEWSKIEJ W POZNANIU 2 546
381 MARIA NOWACKA III LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W OSTROWIE WIELKOPOLSKIM 2 556
382 FILIP MOLINUS ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH W GOSTYNIU 2 569
382 MICHAŁ SMEKTAŁA ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH W GOSTYNIU 2 569
384 ALICJA FINGER III LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W OSTROWIE WIELKOPOLSKIM 2 570
385 MARTYNA PLENZLER VII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W POZNANIU IM. DĄBRÓWKI 2 606
386 MATEUSZ SŁOWIŃSKI TECHNIKUM NR 19 IM. MARSZAŁKA JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO W POZNANIU 2 619
387 MIKOŁAJ DZIKOWSKI ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCACYCH IM. ZIEMI GOSTYŃSKIEJ W GOSTYNIU 2 625
388 BARBARA LABIJAK I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. KAROLA MARCINKOWSKIEGO W POZNANIU 2 626
389 PATRYCJA WAŚKOWIAK ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH NR. 1 W JAROCINIE 2 630
390 MIŁOSZ KALOTA ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. POWSTAŃCÓW WLKP. WE WRONKACH 2 634
391 JAKUB WOŹNIAK TECHNIKUM POLIGRAFICZNO-ADMINISTRACYJNE 2 645
392 MIKOŁAJ NOWAK ZESPÓŁ SZKÓŁ NR.1 W NOWYM TOMYŚLU 2 649
393 MAJA NOWAK ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAKONU PIJARÓW IM. ŚW. JÓZEFA KALASANCJUSZA W POZNANIU 2 653
394 JULIA ZANDEK TECHNIKUM NR 19 IM. J. PIŁSUDSKIEGO W POZNANIU 2 656
395 MIKOŁAJ ŁOWIGUS ZESPÓŁ SZKÓŁ NUMER 1 W NOWYM TOMYŚLU 2 661
396 ADRIAN NAPIERAŁA LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W ZS1 W NOWYM TOMYŚLU 2 668
397 TOBIASZ STACHOWIAK ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH W GOSTYNIU 2 672
398 ALEKSANDER GINTER II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W LESZNIE 2 675
399 ZUZANNA CIESIELCZYK III LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ŚW. JANA KANTEGO W POZNANIU 2 676
400 JAKUB TOMASZEWSKI ZESPÓŁ SZKÓŁ KOMUNIKACJI IM. HIPOLITA CEGIELSKIEGO 2 681
401 JULIA GORWA II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W LESZNIE Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI I MIĘDZYNARODOWYMI 2 682
402 MATEUSZ PIETRZAK TECHNIKUM NR 19 W POZNANIU IM. MARSZAŁKA JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO 2 690
403 ZIEMOWIT POPŁAWSKI II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM MIKOŁAJA KOPERNIKA W LESZNIE 2 699
404 MIKOŁAJ CYPRYAŃSKI I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. BOLESŁAWA CHROBREGO W GNIEŹNIE 2 722
405 ZUZIA JARONSKA LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IMIENIA MIKOŁAJA KOPERNIKA W LESZNIE 2 746
406 JAKUB MORKOWSKI I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. KAROLA MARCINKOWSKIEGO W POZNANIU 2 747
407 AGATA SZRAMKA LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE NR 4 W POZNANIU 2 772
408 DAMIAN KLIBER ZESPÓŁ SZKÓŁ TECHNICZNO-ELEKTRONICZNYCH W KALISZU 1 19
408 MONIKA ŚWIĘCIOCHOWSKA II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. DĄBRÓWKI W GNIEŹNIE 1 19
410 NIKOLA SERGIEL II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI W KALISZU 1 24
411 EMILIA MROCZEK ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAKONU PIJARÓW IM. ŚW. JÓZEFA KALASANCJUSZA W POZNANIU 1 30
412 PIOTR SKORACKI ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH W GOSTYNIU 1 31
413 TYMOTEUSZ GLUZA 32 LO W POZNANIU IM. HIPOLITA CEGIELSKIEGO 1 41
414 JAKUB CWOJDZIŃSKI LICEUM NR 7 IM. DĄBRÓWKI W POZNANIU 1 44
415 MONIKA HYŻA ZESPÓŁ SZKÓŁ EKONOMICZNYCH IM. MAKSYMILIANA JACKOWSKIEGO W SŁUPCY 1 48
416 KACPER KASZTELAN LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W GOSTYNIU 1 57
417 PIOTR BEDNAREK I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. KAROLA MARCINKOWSKIEGO W POZNANIU 1 60
418 MARCIN OLSZYNA III LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W KALISZU 1 64
419 ZOFIA BARTKOWIAK ZESPÓŁ SZKÓŁ AKADEMICKICH W ŚRODZIE WLKP. 1 66
419 MATEUSZ SKORUPIŃSKI 3 LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ŚW. JANA KANTEGO POZNAŃ 1 66
419 KLAUDIA HYŻA I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI W KONINIE 1 66
422 PAULINA WCZESNA III LICEUM OSTRÓW WIELKOPOLSKI 1 83
423 ARONA GAWEŁ ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 W NOWYM TOMYŚLU 1 84
424 TOMASZ PAWŁOWSKI ZESPÓŁ SZKÓŁ AKADEMICKICH NIEPUBLICZE LICEUM OGÓLNOKSZAŁCĄCE W ŚRODZIE WIELKOPOLSKIEJ UL. SURZYŃSKICH 2 1 90
424 PIOTR ŁABIAK I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH W WĄGROWCU 1 90
426 SZYMON PAWLICKI ZESPÓŁ SZKÓŁ PRZYRODNICZO-BIZNESOWYCH IM. JADWIGI DZIUBIŃSKIEJ W TARCACH 1 91
427 JOANNA LICHA II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W LESZNIE Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI I MIĘDZYNARODOWYMI 1 92
428 JULIA ROZYNEK XVII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE POZNAŃ 1 96
429 NICOLETTA DUDZIAK I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. RODU LESZCZYŃSKICH W LESZNIE 1 97
430 PRZEMYSŁAW PRZYSTAWSKI ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH I TECHNICZNYCH W KŁODAWIE 1 107
431 HANNA KŁYSZ III LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W KALISZU 1 108
431 KAROLINA SURDYK II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W LESZNIE Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI I MIĘDZYNARODOWYMI 1 108
433 MACIEJ SKRZYPEK LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI I MIĘDZYNARODOWYMI IMIENIA MIKOŁAJA KOPERNIKA NUMER II W LESZNIE 1 111
433 JAN MARZYŃSKI ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH NR 2 IM. EUGENIUSZA KWIATKOWSKIEGO W JAROCINIE 1 111
435 ALEKSANDRA ADAMCZYK ZESPÓŁ SZKÓŁ EKONOMICZNYCH IM.CYRYLA RATAJSKIEGO W ŚREMIE 1 114
436 JULIA KLUPCZYŃSKA NIE CHCĘ PODAWAĆ 1 116
437 MIKOŁAJ ZIÓŁEK I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. KAROLA MARCINKOWSKIEGO W POZNANIU 1 119
438 KLAUDIA ANTONIEWICZ ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH W JAROCINIE 1 120
439 ZOFIA DANEK I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. KAROLA MARCINKOWSKIEGO W POZNANIU 1 121
440 NIKOLA KOZŁOWSKA 1 LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE 1 123
441 ADRIAN MIĘTKIEWICZ 1 LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IMIENIA ŚWIĘTEJ BARBARY W CHODZIEŻY 1 124
442 ISMENA MAŁOLEPSZA ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH I TECHNICZNYCH W KŁODAWIE 1 131
443 AGATA NOWAK LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. JANKA Z CZARNKOWA W CZARNKOWIE 1 132
444 HUBERT SOWIŃSKI ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH IM. ZIEMI GOSTYŃSKIEJ W GOSTYNIU 1 134
445 BARTOSZ ŚWISTEK ZESPOŁU SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCACYCH W GOSTYNIU 1 135
446 KLAUDIA MATUSZEWSKA II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI I MIĘDZYNARODOWYMI W LESZNIE 1 141
447 PRZEMYSŁAW HĄDZLIK ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH GOSTYŃ 1 142
448 JAGODA JAKUBCZAK LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE WYŻSZEJ SZKOŁY HANDLU I USŁUG W POZNANIU 1 145
449 OSKAR KUROWSKI ZESPÓŁ SZKÓŁ KOMUNIKACJI 1 149
450 HANNA SZYMAŃSKA III LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM.MIKOŁAJA KOPERNIKA W KALISZU 1 156
451 DAWID KĘDZIORA L LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. BOLESŁAWA CHROBREGO W GNIEŹNIE 1 158
452 PIOTR MATYSIK ZS NR 1 WE WRONKACH IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH 1 162
453 AGNIESZKA MATUSZEWSKA ZESPÓŁ SZKÓŁ ROLNICZYCH IM. GEN. JANA HENRYKA DĄBROWSKIEGO W ŚRODZIE WIELKOPOLSKIEJ 1 165
454 GABRIELA JANIAK III LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W KALISZU 1 167
455 KAROL POZNAŃSKI ZESPÓŁ SZKÓŁ AKADEMICKICH ŚRODA WIELKOPOLSKA 1 169
456 JAROSŁAW SZYMKOWIAK ZESPÓŁ SZKÓŁ KOMUNIKACJI IM. HIPOLITA CEGIELSKIEGO W POZNANIU 1 170
456 ANNA SKOWRON LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. JANKA Z CZARNKOWA W CZARNKOWIE 1 170
458 MARTYNA GUZDECKA 3 LO IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W KALISZU 1 172
459 KLAUDIA LUPA LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. STANISŁAWA WYSPIAŃSKIEGO W OBORNIKACH 1 174
460 ŁUCJA BORZYŃSKA XXXVII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE Z ODDZIAŁAMI TERAPEUTYCZNYMI IM. JANA PAWŁA II W POZNANIU 1 176
461 SZYMON BURDA CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO I USTAWICZNEGO W STRZAŁKOWIE 1 178
462 LESZEK KOZŁOWSKI II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. DĄBRÓWKI 1 183
463 SARA GRZELAK III LO IM. MIKOŁAJKA KOPERNIKA W KALISZU 1 189
464 HUBERT STASIAK I LICEUM OGULNOKSZTAŁCĄCE IM. JAROSŁAWA DĄBROWSKIEGO W RAWICZU 1 192
465 MATEUSZ MODRZEJEWSKI ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH I TECHNICZNYCH W KŁODAWIE 1 193
466 ALEKSANDRA KACZMAREK VII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. DĄBRÓWKI W POZNANIU 1 200
467 FILIP CIEŚLA LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. STANISŁAWA WYSPIAŃSKIEGO W OBORNIKACH 1 201
468 TOMASZ RAKOWSKI LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IMIENIA STANISŁAWA WYSPIAŃSKIEGO W OBORNIKACH 1 203
469 ZUZANNA SOSNOWSKA 1 LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE W OSTRZESZOWIE 1 204
470 KATARZYNA STRZYŻEWSKA I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. BOLESŁAWA CHROBREGO W GNIEŹNIE 1 205
471 JAKUB TUREK IV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. KOMISJI EDUKACJI NARODOWEJ W POZNANIU 1 207
472 ALEKSANDRA PAŹDZIOREK 32 LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE 1 209
473 ZOFIA TARCHALSKA TRZECIE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IMIENIA MIKOŁAJA KOPERNIKA W KALISZU 1 211
473 ADAM PAWEŁKA ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH W GOSTYNIU 1 211
475 FRANEK GLURA ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH IM. ZIEMI GOSTYŃSKIEJ W GOSTYNIU 1 212
476 NATALIA ANDRZEJCZAK ZESPÓŁ SZKÓŁ PRZYRODNICZO-BIZNESOWYCH IM. JADWIGI DZIUBIŃSKIEJ W TARCACH 1 215
477 PAULINA MARCHEWKA LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W ZESPOLE SZKÓŁ NR.1 W NOWYM TOMYŚLU 1 221
478 ANTONINA RESZKA 9 LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IMIENIA KAROLA LIBELTA W POZNANIU 1 222
479 MARTA MICHALEWICZ I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ST. STASZICA W PLESZEWIE 1 223
480 KORNELIA NIEDZIELA 1 LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. STANISŁAWA STASZICA W PLESZEWIE 1 227
481 OSKAR KACZOROWSKI TECHNIKUM 19 1 230
482 JOANNA KOŃCZAL XII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. M. SKŁODOWSKIEJ-CURIE W POZNANIU 1 232
482 JULIA KUBASIK II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W LESZNIE 1 232
484 MARIA STRÓŻYŃSKA II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W LESZNIE 1 233
485 KINGA KACZOR LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH W TARNOWIE PODGÓRNYM 1 235
486 KATARZYNA ANIOŁA LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. JANKA Z CZARNKOWA W CZARNKOWIE 1 236
487 NIKODEM KRYCH II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. DĄBRÓWKI W GNIEŹNIE 1 238
488 IGOR MIELCAREK ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. KONSTYTUCJI 3 MAJA W POBIEDZISKACH LETNISKU 1 241
489 KACPER JEZIERSKI SZKOŁY IM. IGNACEGO JANA PADEREWSKIEGO PROWADZONE PRZEZ EDUKACJĘ LUBASZ 1 250
489 IDA WERNICKA LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. HENRYKA SIENKIEWICZA WE WRZEŚNI 1 250
491 MARIA WINCENCIAK VII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. DĄBRÓWKI W POZNANIU 1 252
492 MACIEJ KARCZEWSKI I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W PLESZEWIE 1 254
493 KAROLINA GROT II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W POZNANIU 1 255
493 PATRYCJA SOBCZAK ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH IM. STEFANA BOBROWSKIEGO W RAWICZU 1 255
495 JULIA ŁYSLAWKA I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. STANISŁAWA STASZICA W PLESZEWIE 1 256
496 MATEUSZ ROMEL I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH W WĄGROWCU 1 262
497 ZIEMOWIT LIJEWSKI ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 W NOWYM TOMYŚLU 1 263
498 WIKTORIA CYPRIAN 2 LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W LESZNIE 1 268
499 MAKSYMILIAN KUCH II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. GENERAŁOWEJ ZAMOYSKIEJ I HELENY MODRZEJEWSKIEJ W POZNANIU 1 269
500 JULIA REMBALSKA ZESPÓŁ SZKÓŁ HANDLOWYCH W POZNANIU 1 270
501 MICHAŁ PIETRZAK II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI W KALISZU 1 274
502 DAWID RANECKI ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH NR. 1 W JAROCINIE 1 276
503 MARIA DACHOWSKA I LO IM. KS. J. KOMPAŁŁY I W. LIPSKIEGO W OSTROWIE WIELKOPOLSKIM 1 277
504 KRYSTIAN PAPROCKI 2 LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. DĄBRÓWKI W GNIEŹNIE 1 278
505 SANDRA DARCZ ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 2 IM. S. STASZICA W NOWYM TOMYŚLU 1 279
505 MAGDALENA WESOŁEK ZESPÓŁ SZKÓŁ PRZYRODNICZO-BIZNESOWYCH IM. JADWIGI DZIUBIŃSKIEJ W TARCACH 1 279
507 MARTYNA LECIŃSKA ZESPÓŁ SZKÓŁ ROLNICZYCH I TECHNICZNYCH IM. HIPOLITA CEGIELSKIEGO W POWODOWIE 1 280
508 MICHAŁ SMOCZYŃSKI LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. EMILII SCZANIECKIEJ PNIEWY 1 284
509 MAJA SZMIDT XVII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. KS. PROF. JÓZEFA TISCHNERA W POZNANIU 1 287
510 PIOTR NOWACKI ZESPÓŁ SZKÓŁ KOMUNIKACJI IM HIPOLITA CEGIELSKIEGO 1 290
511 MARIA SMOCZYŃSKA LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. EMILII SCZANIECKIEJ W PNIEWACH 1 291
512 BARTEK KLEDZIK TRZECIE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IMIENIA JANA KANTEGO W POZNANIU 1 292
513 BARTOSZ PRZEWOŹNY TECHNIKUM KOMUNIKACJI IM. HIPOLITA CEGIELSKIEGO 1 297
514 JACEK MRULA V LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. KLAUDYNY POTOCKIEJ W POZNANIU 1 298
515 WERONIKA PIETRASZEWSKA I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. KAROLA MARCINKOWSKIEGO W POZNANIU 1 299
516 DOMINIKA WŁODARCZYK II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI 1 303
517 MIKOŁAJ ZAWADA 1 LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. JAROSŁAWA DĄBROWSKIEGO W RAWICZU 1 306
518 WIKTORIA LIDER ZESPÓŁ SZKÓŁ TECHNICZNYCH I OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH IM. GEN. DR. ROMANA ABRAHAMA WE WRZEŚNI 1 311
519 BARTOSZ WENCEL ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH W GOSTYNIU 1 319
520 JULIA ZIĘBA ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH NR 6 IM. JOACHIMA LELEWELA W POZNANIU 1 320
521 HUBERT JĘCZMYSZEK ZESPÓŁ SZKÓŁ NR1 IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH WE WRONKACH 1 323
522 MARIA SMEKTAŁA ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH IM. ZIEMI GOSTYŃSKIEJ W GOSTYNIU 1 325
523 ZUZANNA GÓRNA LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. HENRYKA SIENKIEWICZA WE WRZEŚNI 1 332
524 WERONIKA CYPRIAN II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA Z ODDZIAŁAMI MIĘDZYNARODOWYMI I DWUJĘZYCZNYMI W LESZNIE 1 333
525 TOMASZ MUSIAŁ XVII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W POZNANIU 1 334
526 NINA POLAK LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE NR 2 W LESZNIE 1 339
527 MONIKA MŁYNARCZYK II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI I MIĘDZYNARODOWYMI W LESZNIE 1 340
528 SEWERYN GLABISZEWSKI LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE NR. 1 W WĄGROWCU 1 341
529 WIKTORIA ROZMARYNOWSKA I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. PIERWSZYCH POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH 1 344
530 DAWID URBAŃSKI ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 2 IM.PRZYJAŹNI POLSKO-NORWESKIEJ W OSTRZESZOWIE 1 345
531 PAWEŁ GRZEBYTA ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH W KRZYŻU WIELKOPOLSKIM 1 348
532 ADAM CZERWIŃSKI ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYM W KRZYŻU WIELKOPOLSKIM 1 349
533 DOBROCHNA WIERZBICKA VII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. DĄBRÓWKI W POZNANIU 1 350
534 SANDRA RYCHLIK ZESPÓŁ SZKÓŁ W WIELENIU ULICA DRAWSKA 1 1 355
535 ROKSANA WINIECKA ZESPÓŁ SZKÓŁ W WIELENIU UL. DRAWSKA 1 1 356
536 KLAUDIA GROTT ZESPÓŁ SZKÓŁ W WIELENIU UL. DRAWSKA 1 1 357
537 DOMINIK BARTOSZEWSKI EDUKACJA LUBASZ 1 358
538 KRZYSZTOF WICENTY SZKOŁY IM. IGNACEGO JANA PADEREWSKIEGO PROWADZONE PRZEZ EDUKACJĘ LUBASZ 1 359
539 JAKUB KRZYŻANIAK EDUKACJA LUBASZ 1 360
540 PATRYCJA BĄCZKOWSKA EDUKACJA LUBASZ 1 361
541 JACEK NOWAK EDUKACJA LUBASZ 1 362
542 KRYSTIAN KAŹMIERCZAK EDUKACJA LUBASZ 1 363
543 DOMINIK HELWICH EDUKACJA LUBASZ 1 364
544 JAKUB MAĆKOWIAK ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH WE WRONKACH 1 365
545 NOEMI GARDECKA LICEUM IM. I. J. PADAREWSKIEGO W LUBASZU 1 366
546 JĘDRZEH WOSIAK ZSO GOSTYŃ 1 373
547 JAN MUCHA ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH W GOSTYNIU 1 374
548 ANGELIKA KONIECZNA ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH NR 1 W JAROCINIE 1 376
549 KONRAD KAPTUREK ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH NUMER 1 W JAROCINIE 1 378
550 IZABELA SKOWRONEK EDUKACJA LUBASZ 1 379
551 ALEKSANDRA SEKUTERSKA EDUKACJA LUBASZ 1 380
552 ALEX GROBELNY II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI I MIĘDZYNARODOWYMI 1 381
553 MARTYNA BILIŃSKA EDUKACJA LUBASZ 1 382
554 ANDŻELIKA LORENS EDUKACJA LUBASZ 1 383
555 BASIA WALKOWIAK I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM.POWSTAŃCÓW WLKP W WĄGROWCU 1 384
556 OLA ZIELINSKA ZESPÓŁ SZKÓŁ NUMER 1 W NOWYM TOMYŚLU 1 386
557 ZUZANNA JARMUSZKIEWICZ ZESPÓL SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH W KRZYŻU WIELKOPOLSKIM 1 388
558 KLAUDIA GRZĄDZIELEWSKA LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. STANISŁAWA WYSPIAŃSKIEGO W OBORNIKACH 1 390
559 TYMOTEUSZ ONYŚKÓW ZESPÓŁ SZKÓŁ NR. 1 W NOWYM TOMYŚLU IM. STANISŁAWA STASZICA 1 391
560 MATYLDA MACIEJEWSKA LICEUM ZAKONU PIJARÓW IM. ŚW. JÓZEFA KALASANCJUSZA W POZNANIU 1 392
561 KAMIL GRYGIELSKI ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH I TECHNICZNYCH W KŁODAWIE 1 394
562 JULIA RAJCA 2 LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI W KALISZU 1 395
563 NATALIA CZEKAŁA LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. I.J.PADEREWSKIEGO W LUBASZU 1 396
564 ALICJA GÓRECKA TECHNIKUM NR 19 1 400
565 AGATA ALWIN II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. DĄBRÓWKA W GNIEŹNIE 1 401
566 ADRIAN BĄK ZESPÓŁ SZKÓŁ NR1 W NOWYM TOMYŚLU 1 402
567 MARTA ORWAT I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. KAROLA MARCINKOWSKIEGO W POZNANIU 1 406
568 NATALIA WINIARSKA LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. STANISŁAWA WYSPIAŃSKIEGO W OBORNIKACH 1 408
569 WIKTORIA MATYASIK LO WIELEŃ 1 411
570 WOJCIECH WOJCIECHOWSKI ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. POWSTAŃCÓW WLKP. WE WRONKACH 1 412
571 PATRYCJA SAWCZUK LICEUM OGÓLNOKSZTALCZĄCE IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W NOWYM TOMYŚLU 1 420
572 NATALIA MATUSZEWSKA LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W NOWYM TOMYSLU 1 421
573 FILIP MOLIŃSKI II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W LESZNIE Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI I MIĘDZYNARODOWYMI 1 423
574 JULIA SIKORA III LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W OSTROWIE WIELKOPOLSKIM 1 425
575 KAROLINA PIECHOCKA ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. EMILII SCZANIECKIEJ W PNIEWACH 1 427
576 JULIA KOWALKA ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. EMILII SCZANIECKIEJ W PNIEWACH 1 428
577 WOJTEK JAROSIK III LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W KALISZU 1 432
578 KRZYSZTOF MATYSIAK 2 LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. DĄBRÓWKI W GNIEŹNIE 1 438
579 HUBERT MAJEWSKI II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI I MIĘDZYNARODOWYMI 1 439
580 IGA BALCEROWIAK LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. STANISŁAWA WYSPIAŃSKIEGO W OBORNIKACH 1 444
581 MIKOŁAJ LIS II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MIKOŁAJ KOPERNIKA Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI I MIĘDZYNARODOWYMI W LESZNIE 1 445
582 KACPER MIAKINKO COLLEGIUM GEDANENSE 1 447
583 JAKUB JĘSIEK 2 LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W LESZNIE 1 448
584 MATEUSZ MARTYNÓW 2 LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IMIENIA MIKOŁAJA KOPERNIKA W LESZNIE 1 449
585 JULIA ADAMSKA II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM MIKOŁAJA KOPERNIKA W LESZNIE 1 450
586 MARIA BOROWIAK II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W LESZNIE Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI I MIĘDZYNARODOWYMI 1 451
587 BORYS ŁANGOWICZ 2 LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W LESZNIE 1 453
588 MARIANNA ŁATA II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W LESZNIE Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI I MIĘDZYNARODOWYMI 1 454
589 MARCIN JASIAK I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ŚW. BARBARY W CHODZIEŻY 1 455
590 ZUZANNA GŁOWACZ LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE NR 2 IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W LESZNIE 1 456
591 WIOLETTA KEMPSKA ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH NR 1 W JAROCINIE 1 457
592 DANIEL CICHOREK EDUKACJA LUBASZ 1 459
593 ADAM CIESIÓŁKA KATOLICKIE AKADEMICKIE LICEUM OGULNOKSZTAŁCONCE IMIENIA JANA PAWŁA II W ŚREMIE 1 460
594 ROZALIA KAHL ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 W NOWYM TOMYŚLU 1 466
595 NATALIA GRAMSCH LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. STANISŁAWA WYSPIAŃSKIEGO W OBORNIKACH 1 467
596 ALICJA PILARCZYK ZS NR1 W NOWYM TOMYŚLU 1 470
597 AGATA KLUSACZEK ZESPÓŁ SZKÓŁOGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH W KRZYŻU WLKP 1 471
598 NATALIA KACZMAREK ZESPÓŁ SZKÓŁ ROLNICZYCH W ŚRODZIE WIELKOPOLSKIEJ 1 474
599 MATEUSZ ŁASECKI I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH W WĄGROWCU 1 475
600 EWA SUMOWSKA LICEUM PLASTYCZNE 1 480
601 MIKOŁAJ KLEKOWICKU ZESPÓŁ SZKÓŁ KOMUNIKACJI IMIENIA HIPOLITA CEGIELSKIEGO W POZNANIU 1 482
602 MARTYNA GRZEBISZ I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI W ŁUKOWIE 1 483
603 ALEKSANDRA KINALSKA EDUKACJA LUBASZ SZKOŁY IM. I. J. PADEREWSKIEGO W LUBASZU 1 484
604 MACIEJ WALOSZCZYK PUBLICZNE SALEZJAŃSKIE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W POZNANIU 1 485
605 ŁUKASZ JANKOWSKI I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH 1 487
606 OLA OLEJNICZAK ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. EMILII SZCZANIECKIEJ W PNIEWACH 1 488
607 NIKOLA KOWALSKA LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM HENRYKA SIENKIEWICZA WE WRZESNI 1 489
608 WIKTORIA OSAK LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. STANISŁAW WYSPIAŃSKIEGO W OBORNIKACH 1 496
609 AMELIA ADAMCZAK EDUKACJA LUBASZ 1 498
610 TOBIASZ IZYDOR ZESPÓŁ SZKÓŁ W WIELENIU 1 500
611 LENA LIMAN 1 LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. KAROLA MARCINKOWSKIEGO W POZNANIU 1 504
612 JULIA MATUSZCZAK 3LO W KALISZU IM. MIKOLAJA KOPERNIKA 1 506
613 BARBARA KARAŚ LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE NR 1 IM. RODU LESZCZYŃSKICH W LESZNIE 1 507
614 DOMINIKA KUJAWA LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MARSZAŁKA J.PIŁSUDSKIEGO 1 509
615 MAKARY KACZMAREK LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE NUMER 1 IMIENIA KAROLA MARCINKOWSKIEGO W POZNANIU 1 510
616 PATRYCJA PAWLAK 1 LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCZĄCE IM. KAROLA MARCINKOWSKIEGO W POZNANIU 1 511
617 WIKTORIA TOMCZAK ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 W NOWYM TOMYŚLU 1 516
618 ALEKSANDRA RĄŻEWSKA LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. JANKA Z CZARNKOWA 1 518