Matematyczny Kalendarz Adwentowy

Zadanie z dnia 2019-12-01

W pewnej grupie \(10\) osób średnia wieku bez osoby najmłodszej jest o \(3\) lata większa niż średnia wieku bez osoby najstarszej. Oblicz różnicę wieku (w latach) pomiędzy najstarszą i najmłodszą osobą w tej grupie.

Odpowiedź

Czas przesyłania rozwiązań do tego zadania już minął. Mimo to nie chcemy psuć Ci zabawy, dlatego ukrywamy prawidłową odpowiedź. Jeśli chcesz ją zobaczyć, najedź kursorem na poniższe pole.

27,000

Wyjaśnienie do odpowiedzi

Najedź kursorem na poniższe pole, żeby zobaczyć wyjaśnienie do odpowiedzi.

Niech \(s\) oznacza sumę lat wszystkich osób w tej grupie, \(x\) − wiek najmłodszej osoby, \(y\) − najstarszej. Z treści zadania wynika równość \[ \frac{s-x}{9}=\frac{s-y}{9}+3. \] Przekształcając ją, otrzymamy \(y-x=27\).

Ranking

Poniżej przedstawiamy ranking osób, które przesłały rozwiązanie tego zadania.

# Imię, nazwisko i szkoła Data przesłania odpowiedzi
1 JAN KOZŁOWSKI II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. DĄBRÓWKI W GNIEŹNIE 2019-12-01 18:01:39
2 KLAUDIA JANICKA 1 LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE W OSTRZESZOWIE 2019-12-01 18:02:42
3 ZOFIA WITKOWSKA 1 LO IM. MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE W OSTRZESZOWIE 2019-12-01 18:02:55
4 MATEUSZ JANCZAK II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. GENERAŁOWEJ ZAMOYSKIEJ I HELENY MODRZEJEWSKIEJ 2019-12-01 18:03:09
5 MARIANNA BOCIANOWSKA I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. KAROLA MARCINKOWSKIEGO W POZNANIU 2019-12-01 18:03:27
6 MARTYNA ZAKIERSKA III LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W KALISZU 2019-12-01 18:03:50
7 KAROLINA MICHALAK LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE NR 2 IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W LESZNIE 2019-12-01 18:04:01
8 IGNACY KUŹNIEWSKI II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. GENERAŁOWEJ ZAMOYSKIEJ I HELENY MODRZEJEWSKIEJ W POZNANIU 2019-12-01 18:04:03
9 MICHAŁ PANCEWICZ III LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W KALISZU 2019-12-01 18:04:05
10 OSKAR PRUSINOWSKI PUBLICZNE SALEZJAŃSKIE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W POZNANIU 2019-12-01 18:04:09
11 WIKTOR MAZUR IV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM.KOMISJI EDUKACJI NARODOWEJ W POZNANIU 2019-12-01 18:04:11
12 KORNELIUSZ KRAWCZYK ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH NR 1 W KĘPNIE 2019-12-01 18:04:39
13 JAKUB KAŁUŻA ZESPÓŁ SZKÓŁ KOMUNIKACJI IM. HIPOLITA CEGIELSKIEGO W POZNANIU 2019-12-01 18:04:40
14 MICHAŁ REDMER VIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ADAMA MICKIEWICZA W POZNANIU 2019-12-01 18:05:11
15 ZUZANNA BARTKOWIAK ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH IM. ZIEMI GOSTYŃSKIEJ W GOSTYNIU 2019-12-01 18:05:25
16 ANNA KUJAWA ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 2 IM. PPŁK. DR. STANISŁAWA KULIŃSKIEGO W WĄGROWCU 2019-12-01 18:06:10
17 PATRYK DRÓZD LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W NOWYM TOMYŚLU 2019-12-01 18:06:18
18 KACPER KOZERSKI LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. KAZIMIERZA WIELKIEGO W KOLE 2019-12-01 18:06:20
19 MONIKA ŚWIĘCIOCHOWSKA II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. DĄBRÓWKI W GNIEŹNIE 2019-12-01 18:06:21
20 PATRYK ZUBILEWICZ LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE TOWARZYSTWA SALEZJAŃSKIEGO W PILE 2019-12-01 18:06:35
21 TYMON TOMCZAK 8 LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ADAMA MICKIEWICZA W POZNANIU 2019-12-01 18:07:12
22 MAGDALENA PŁUGOWSKA LLL LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W KALISZU 2019-12-01 18:07:23
23 KAMIL WITOŃ I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCZĄCE IM. M. SKŁODOWSKIEJ- CURIE W OSTRZESZOWIE 2019-12-01 18:07:34
24 NIKOLA SERGIEL II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI W KALISZU 2019-12-01 18:07:42
25 JAKUB PILARSKI VIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ADAMA MICKIEWICZA W POZNANIU 2019-12-01 18:07:45
26 STANISŁAW BEMBNISTA I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. BOLESŁAWA CHROBREGO W GNIEŹNIE 2019-12-01 18:08:28
27 BARBARA RATAJCZAK ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH IM. ZIEMI GOSTYŃSKIEJ W GOSTYNIU 2019-12-01 18:08:41
28 MICHAŁ PIECHOTA III LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W KALISZU 2019-12-01 18:08:43
29 BARTOSZ KAŹMIERCZAK LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. JANKA Z CZARNKOWA W CZARNKOWIE 2019-12-01 18:09:13
30 EMILIA MROCZEK ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAKONU PIJARÓW IM. ŚW. JÓZEFA KALASANCJUSZA W POZNANIU 2019-12-01 18:09:33
31 ADRIANNA KOŁAK II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI W KALISZU 2019-12-01 18:09:34
32 BARBARA PIELECHA XVII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE 2019-12-01 18:09:50
33 ZUZANNA MIKZIŃSKA IX LICEUM IM. KAROLA LIBELTA POZNAŃ 2019-12-01 18:10:12
34 DANIEL MICHALAK I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IMIENIA KAROLA MARCINKOWSKIEGO W POZNANIU 2019-12-01 18:10:25
35 ROKSANA KRYSZTOFIAK II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. DĄBRÓWKI W GNIEŹNIE 2019-12-01 18:10:29
36 ADAM STĘPIEŃ III LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W KALISZU 2019-12-01 18:11:35
37 KAROL SUTERSKI IV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W POZNANIU 2019-12-01 18:11:40
38 DOROTA DOBERSCHUTZ I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. BOLESŁAWA CHROBREGO W GNIEŹNIE 2019-12-01 18:12:03
39 BARTŁOMIEJ PUCHAŁA I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE W OSTRZESZOWIE 2019-12-01 18:12:12
40 ALEKSANDRA BAJEK LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH W TARNOWIE PODGÓRNYM 2019-12-01 18:12:21
41 DOMINIK FAJFER I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. BOLESŁAWA CHROBREGO W GNIEŹNIE 2019-12-01 18:13:22
42 JĘDRZEJ KOLSKI TECHNIKUM KOMUNIKACJI 2019-12-01 18:13:34
43 JAKUB CZAJKOWSKI III LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W KALISZU 2019-12-01 18:13:47
44 JAKUB CWOJDZIŃSKI LICEUM NR 7 IM. DĄBRÓWKI W POZNANIU 2019-12-01 18:14:02
45 KONRAD KACZMAREK ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH I TECHNICZNYCH W KŁODAWIE 2019-12-01 18:14:03
46 WERONIKA WYBORNA 3 LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IMIENIA MIKOŁAJA KOPERNIKA W KALISZU 2019-12-01 18:14:12
47 ZOFIA KOCOT I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCYM IM MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE W OSTRZESZOWIE 2019-12-01 18:15:59
48 KATARZYNA KONWIŃSKA I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH W WĄGROWCU 2019-12-01 18:16:00
49 IGNACY GIZELSKI LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE NR VII IM. DĄBRÓWKI W POZNANIU 2019-12-01 18:16:04
50 IZABELLA SKAŁA II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. TADEUSZ KOŚCIUSZKI W KALISZU 2019-12-01 18:16:11
51 ALEKSANDRA STRZELECKA VIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ADAMA MICKIEWICZA W POZNANIU 2019-12-01 18:17:18
52 ZUZANNA POŁEĆ ZESPÓŁ SZKÓŁ NR1 W WĄGROWCU 2019-12-01 18:18:15
53 MARTYNA CZEKAŁA 38. DWUJĘZYCZNIE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W POZNANIU 2019-12-01 18:18:44
54 KRYSTIAN WYRWICH LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. JANKA Z CZARNKOWA W CZARNKOWIE 2019-12-01 18:18:57
55 AGNIESZKA SIWIAK II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. GENERAŁOWEJ ZAMOYSKIEJ I HELENY MODRZEJEWSKIEJ W POZNANIU 2019-12-01 18:19:05
56 JAKUB KITTEL ZESPÓŁ SZKÓŁ W WIELENIU 2019-12-01 18:19:07
57 ANGELIKA FABIŚ ZESPÓŁ SZKÓŁ ROLNICZYCH I TECHNICZNYCH IM. HIPOLITA CEGIELSKIEGO W POWODOWIE 2019-12-01 18:19:12
58 JAGODA ANDRZEJEWSKA I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MARII SKŁODOWSKIEJ- CURIE W OSTRZESZOWIE 2019-12-01 18:19:28
59 BARTOSZ MARCZAK I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCZĄCE IM. M. SKŁODOWSKIEJ- CURIE W OSTRZESZOWIE 2019-12-01 18:19:55
60 PIOTR BEDNAREK I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. KAROLA MARCINKOWSKIEGO W POZNANIU 2019-12-01 18:20:12
61 SANDRA RAZIK ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 W NOWYM TOMYŚLU 2019-12-01 18:20:28
62 MARCIN STAWICKI ZESPÓŁ SZKÓŁ KOMUNIKACJI W POZNANIU 2019-12-01 18:20:32
63 AGATA RATAJEWSKA ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH W RAWICZU 2019-12-01 18:20:35
64 MARCIN OLSZYNA III LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W KALISZU 2019-12-01 18:20:44
65 BŁAŻEJ JAROSZ I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE W OSTRZESZOWIE 2019-12-01 18:20:53
66 ZOFIA BARTKOWIAK ZESPÓŁ SZKÓŁ AKADEMICKICH W ŚRODZIE WLKP. 2019-12-01 18:20:54
67 FIONA HARTMAN ZESPÓŁ SZKÓŁ PRZYRODNICZO-BIZNESOWYCH W TARCACH 2019-12-01 18:21:18
68 JOANNA ZUBIK TECHNIKUM KOMUNIKACJI IM. HIPOLITA CEGIELSKIEGO W POZNANIU 2019-12-01 18:21:30
69 DAWID LIBERSKI III LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W OSTROWIE WIELKOPOLSKIM 2019-12-01 18:21:32
70 AGNIESZKA ŻEBROWSKA ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAKONU PIJARÓW IM. ŚW. JÓZEFA KALASANCJUSZA W POZNANIU 2019-12-01 18:21:56
71 ALBERT FEDOROWICZ ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH I TECHNICZNYCH W KŁODAWIE 2019-12-01 18:22:04
72 WIKTOR SZAJERKA I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W RAWICZU IM JAROSŁAWA DĄBROWSKIEGO 2019-12-01 18:22:09
73 KAMIL ŻOŁĄDEK LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH W ŚRODZIE WIELKOPOLKSIEJ 2019-12-01 18:22:38
74 TYMEK BRACISZEWSKI I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. BOLESŁAWA CHROBREGO W GNIEŹNIE 2019-12-01 18:23:20
75 FILIP PÓŁTORACZYK II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W LESZNIE Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI I MIĘDZYNARODOWYMI 2019-12-01 18:23:25
76 ANITA MARCINKOWSKA ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH IM. ZIEMI GOSTYŃSKIEJ W GOSTYNIU 2019-12-01 18:23:41
77 MARTA SZELĄGOWSKA III LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IMIENIA MIKOŁAJA KOPERNIKA W KALISZU 2019-12-01 18:23:48
78 MARIA JOKIEL ZESPÓŁ SZKÓŁ ROLNICZYCH I TECHNICZNYCH IM. HIPOLITA CEGIELSKIEGO W POWODOWIE 2019-12-01 18:24:01
79 MARTA PRZYSUSZYŃSKA LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE ZESPOŁU SZKÓŁ ZAKONU PIJARÓW IM. ŚW. JÓZEFA KALASANCJUSZA W POZNANIU 2019-12-01 18:24:13
80 CEZARY SZWEDEK ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. EMILII SCZANIECKIEJ W PNIEWACH 2019-12-01 18:24:15
81 JAN BATURO I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. KAROLA MARCINKOWSKIEGO W POZNANIU 2019-12-01 18:24:35
82 JULIA MICHALEWICZ ZESPÓŁ SZKÓŁ ROLNICZYCH I TECHNICZNYCH IM. HIPOLITA CEGIELSKIEGO W POWODOWIE 2019-12-01 18:24:38
83 URSZULA ZACHARZEWSKA I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. KAROLA MARCINKOWSKIEGOOWSKIEGO 2019-12-01 18:24:48
84 DOMINIK NITSCHKE ZESPÓŁ SZKÓŁ NR. 1 IM. STANISŁAWA STASZICA W NOWYM TOMYŚLU 2019-12-01 18:24:58
85 JULIA DZIAŁDOWSKA ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH IM. ZIEMI GOSTYŃSKIEJ W GOSTYNIU 2019-12-01 18:25:07
86 MICHAŁ CHABIERSKI III LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W KALISZU 2019-12-01 18:27:38
87 JULIA ARKUSZEWSKA ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH I TECHNICZNYCH W KLODAWIE 2019-12-01 18:28:01
88 WERONIKA GLAZA VII LO IM. DĄBRÓWKI W POZNANIU 2019-12-01 18:28:54
89 NIKOLA WITKOWSKA ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH IM. ZIEMI GOSTYŃSKIEJ W GOSTYNIU 2019-12-01 18:28:55
90 TOMASZ PAWŁOWSKI ZESPÓŁ SZKÓŁ AKADEMICKICH NIEPUBLICZE LICEUM OGÓLNOKSZAŁCĄCE W ŚRODZIE WIELKOPOLSKIEJ UL. SURZYŃSKICH 2 2019-12-01 18:29:37
91 SZYMON PAWLICKI ZESPÓŁ SZKÓŁ PRZYRODNICZO-BIZNESOWYCH IM. JADWIGI DZIUBIŃSKIEJ W TARCACH 2019-12-01 18:30:04
92 NADIA POLISIAKIEWICZ I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. BOLESŁAWA CHROBREGO W GNIEŹNIE 2019-12-01 18:30:48
93 ANNA PACHOLAK I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. KAROLA MARCINKOWSKIEGO W POZNANIU 2019-12-01 18:31:23
94 MARTA GLURA ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH IM. ZIEMI GOSTYŃSKIEJ W GOSTYNIU 2019-12-01 18:33:06
95 RADOSŁAW WINIECKI I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH W WĄGROWCU 2019-12-01 18:33:30
96 JULIA ROZYNEK XVII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE POZNAŃ 2019-12-01 18:34:54
97 NICOLETTA DUDZIAK I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. RODU LESZCZYŃSKICH W LESZNIE 2019-12-01 18:35:08
98 ADAM NOWACKI ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH I TECHNICZNYCH W KŁODAWIE 2019-12-01 18:35:15
99 AGATA WINNOWICZ 1 LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. BOLESŁAWA CHROBREGO W GNIEŹNIE 2019-12-01 18:35:26
100 ANNA TOMASZYK ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH IM. FRANCISZKA RATAJCZAKA W KOŚCIANIE 2019-12-01 18:37:26
101 ADRIANNA MERMELA 1 LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO IM KAROLA MARCINKOWSKIEGO W POZNANIU 2019-12-01 18:38:09
102 KLAUDIA BIBROWSKA II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W LESZNIE Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI I MIĘDZYNARODOWYMI 2019-12-01 18:38:32
103 ANNA KAŁEK ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 W NOWYM TOMYŚLU 2019-12-01 18:38:55
104 HANNA DOMARADZKA II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI W KALISZU 2019-12-01 18:39:02
105 MACIEJ TOMCZYK ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH I TECHNICZNYCH W KŁODAWIE 2019-12-01 18:39:57
106 ROBERT FLORCZAK II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W LESZNIE 2019-12-01 18:40:16
107 WERONIKA MIKOŁAJCZAK I LIECUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. BOLESŁAWA CHROBREGO W GNIEŹNIE 2019-12-01 18:40:54
108 KAROLINA SURDYK II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W LESZNIE Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI I MIĘDZYNARODOWYMI 2019-12-01 18:41:21
109 BŁAŻEJ KULISZAK ZESPÓŁ SZKÓŁ KOMUNIKACJI IM. HIPOLITA CEGIELSKIEGO W POZNANIU 2019-12-01 18:42:09
110 GRACJAN BRONIECKI ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH IM. DEZYDEREGO CHŁAPOWSKIEGO 2019-12-01 18:43:08
111 NATALIA SIWEK 2 LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W POZNANII 2019-12-01 18:45:44
112 JAKUB SOBISIAK XII LICEUM IM. MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE 2019-12-01 18:46:50
113 MICHAŁ CIESIÓŁKA LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. JANKA Z CZARNKOWA W CZARNKOWIE 2019-12-01 18:47:10
114 ALEKSANDRA ADAMCZYK ZESPÓŁ SZKÓŁ EKONOMICZNYCH IM.CYRYLA RATAJSKIEGO W ŚREMIE 2019-12-01 18:47:14
115 JAKUB KASZUBA LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. STANISŁAWA WYSPIAŃSKIEGO W OBORNIKACH 2019-12-01 18:47:58
116 JULIA KLUPCZYŃSKA NIE CHCĘ PODAWAĆ 2019-12-01 18:48:59
117 PAULINA CIESIOŁKIEWICZ 1 LO IM. ADAMA ASNYKA W KALISZU 2019-12-01 18:51:20
118 MICHAŁ BZDĘGA ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 W NOWYM TOMYŚLU 2019-12-01 18:53:14
119 ADAM AUGUSTOWSKI ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH I TECHNICZNYCH W KŁODAWIE 2019-12-01 18:54:30
120 WIKTORIA LOBA ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. EMILII SCZANIECKIEJ W PNIEWACH 2019-12-01 18:54:36
121 ZOFIA DANEK I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. KAROLA MARCINKOWSKIEGO W POZNANIU 2019-12-01 18:54:42
122 MONIKA NORMAN ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH IM. ZIEMI GOSTYŃSKIEJ W GOSTYNIU 2019-12-01 18:56:07
123 MARIANNA GRYNIA XVI LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI IM. CHARLES DE GAULLE'A W POZNANIU 2019-12-01 18:56:38
124 ANNA STANISŁAWSKA ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH W GOSTYNIU 2019-12-01 18:57:13
125 MATEUSZ BYSTRZYCKI III LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W KALISZU 2019-12-01 18:58:09
126 PIOTR SZCZESZEK ZESPÓŁ SZKÓŁ KOMUNIKACJI IM H. CEGIELSKIEGO W POZNANIU 2019-12-01 19:02:05
127 ADAM ŚWIERZEWSKI LICUM NR.1 IM. JAROSŁAWA DĄBROWSKIEGO W RAWICZU 2019-12-01 19:02:50
128 OLIWIA KUBIK I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. KS. J. KOMPAŁŁY I W. LIPSKIEGO 2019-12-01 19:05:58
129 DAWID STACHOWIAK LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. STEFANA GARCZYŃSKIEGO W ZBĄSZYNIU 2019-12-01 19:06:23
130 ADA ZARAŃSKA 38. DWUJĘZYCZNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE 2019-12-01 19:08:19
131 ZOFIA GRONOWSKA LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE NR 8 IM. ADAMA MICKIEWICZA W POZNANIU 2019-12-01 19:08:39
132 DOMINIKA KAMPIONI XVII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE 2019-12-01 19:10:51
133 ROBERT ZAREMBA ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH W GOSTYNIU 2019-12-01 19:10:53
134 HUBERT SOWIŃSKI ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH IM. ZIEMI GOSTYŃSKIEJ W GOSTYNIU 2019-12-01 19:12:14
135 BARTOSZ ŚWISTEK ZESPOŁU SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCACYCH W GOSTYNIU 2019-12-01 19:12:34
136 ANNA DOBROWOLSKA ZSOIT KŁODAWA 2019-12-01 19:12:35
137 JULIA BITTNER XVII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE 2019-12-01 19:13:01
138 MARIA KLIKS 2 LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. GENERAŁOWEJ ZAMOYSKIEJ I HELENY MODRZEJEWSKIEJ W POZNANIU 2019-12-01 19:13:39
139 KUBA CIBORSKI ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH WE WRONKACH 2019-12-01 19:15:44
140 JAN STACHOWIAK ZESPÓŁ SZKÓŁ KOMUNIKACJI W POZNANIU 2019-12-01 19:15:44
141 ZOFIA RATAJCZAK I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W LESZNIE 2019-12-01 19:15:58
142 PRZEMYSŁAW HĄDZLIK ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH GOSTYŃ 2019-12-01 19:16:34
143 KRZYSZTOF BRYSZAK TECHNIKUM KOMUNIKACJI 2019-12-01 19:17:16
144 MARTA WALENCIAK 38. DWUJĘZYCZNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE 2019-12-01 19:17:25
145 JAGODA JAKUBCZAK LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE WYŻSZEJ SZKOŁY HANDLU I USŁUG W POZNANIU 2019-12-01 19:17:36
146 JULIA BIEGAŃSKA VIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ADAMA MICKIEWICZA W POZNANIU 2019-12-01 19:18:46
147 MARTA MAJEWSKA ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH IM. ZIEMI GOSTYŃSKIEJ W GOSTYNIU 2019-12-01 19:19:20
148 SEBASTIAN MANIERSKI LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ST. STASZICA W PLESZEWIE 2019-12-01 19:20:58
149 OSKAR KUROWSKI ZESPÓŁ SZKÓŁ KOMUNIKACJI 2019-12-01 19:22:30
150 MARTYNA GRZELAK DWUJĘZYCZNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE NUMER 38 W POZNANIU 2019-12-01 19:23:49
151 DAWID TARABASZ ZESPÓŁ SZKÓŁ KOMUNIKACJI IM. HIPOLITA CEGIELSKIEGO W POZNANIU 2019-12-01 19:25:42
152 DOMINIK KRAWCZYK III LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W KALISZU 2019-12-01 19:26:18
153 NATALIA LANGNER ZESPÓŁ SZKÓŁ BUDOWNICTWA NR 1 W POZNANIU 2019-12-01 19:29:15
154 HUBERT CIEŚLIŃSKI III LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W OSTROWIE WIELKOPOLSKIM 2019-12-01 19:30:04
155 WOJCIECH WASIELEWSKI TECHNIKUM KOMUNIKACJI IM. HIPOLITA CEGIELSKIEGO W POZNANIU 2019-12-01 19:30:04
156 HANNA SZYMAŃSKA III LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM.MIKOŁAJA KOPERNIKA W KALISZU 2019-12-01 19:30:18
157 PIOTR DUDZIAK VIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ADAMA MICKIEWICZA W POZNANIU 2019-12-01 19:30:56
158 ANTONI ŚWIĄTCZAK ZESPÓŁ SZKÓŁ KOMUNIKACJI IM. HIPOLITA CEGIELSKIEGO W POZNANIU - TECHNIKUM 2019-12-01 19:31:00
159 RÓŻA ŁOPUSIEWICZ VIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ADAMA MICKIEWICZA W POZNANIU 2019-12-01 19:31:04
160 PAULINA WOLNIEWICZ ZESPÓŁ SZKÓŁ EKONOMICZNYCH IM. MAKSYMILIANA JACKOWSKIEGO W SŁUPCY 2019-12-01 19:31:49
161 SZYMON GŁOWACKI ZESPÓŁ SZKÓŁ KOMUNIKACJI IM. HIPOLITA CEGIELSKIEGO W POZNANIU 2019-12-01 19:31:50
162 WIKTORIA WOJTKOWIAK ZESPÓŁ SZKÓŁ KOMUNIKACJI IM. HIPOLITA CEGIELSKIEGO W POZNANIU 2019-12-01 19:34:26
163 KLAUDIA TARABASZ VIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ADAMA MICKIEWICZA W POZNANIU 2019-12-01 19:35:00
164 MAREK WIĄCEK ZESPÓŁ SZKÓŁ PRZYRODNICZO-USŁUGOWYCH IM. STANISŁAWA MIKOŁAJCZYKA W GNIEŹNIE 2019-12-01 19:35:10
165 AGNIESZKA MATUSZEWSKA ZESPÓŁ SZKÓŁ ROLNICZYCH IM. GEN. JANA HENRYKA DĄBROWSKIEGO W ŚRODZIE WIELKOPOLSKIEJ 2019-12-01 19:35:31
166 PIOTR KRZYSZOWSKI I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. STANISŁAW STASZICA W PLESZEWIE 2019-12-01 19:37:08
167 MICHAŁ WIĘCEK I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE W OSTRZESZOWIE 2019-12-01 19:37:18
168 JAKUB STACHOWSKI VIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ADAMA MICKIEWICZA W POZNANIU 2019-12-01 19:38:19
169 KAROL POZNAŃSKI ZESPÓŁ SZKÓŁ AKADEMICKICH ŚRODA WIELKOPOLSKA 2019-12-01 19:40:46
170 ANNA SKOWRON LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. JANKA Z CZARNKOWA W CZARNKOWIE 2019-12-01 19:42:01
171 JULIA MIELOCH III LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W KALISZU 2019-12-01 19:43:53
172 MARTYNA GUZDECKA 3 LO IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W KALISZU 2019-12-01 19:45:46
173 ALEKSANDRA GMYREK I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. STANISŁAWA STASZICA W PLESZEWIE 2019-12-01 19:46:37
174 KLAUDIA LUPA LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. STANISŁAWA WYSPIAŃSKIEGO W OBORNIKACH 2019-12-01 19:46:42
175 MICHAŁ MAZUREK II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. GENERAŁOWEJ ZAMOYSKIEJ I HELENY MODRZEJEWSKIEJ W POZNANIU 2019-12-01 19:47:01
176 JOANNA NEUBAUER LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE ZAKONU PIJARÓW W POZNANIU 2019-12-01 19:47:07
177 BARBARA HUSIAR LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE ZESPOŁU SZKÓŁ AKADEMICKICH W ŚRODZIE WIELKOPOLSKIEJ 2019-12-01 19:48:08
178 JOANNA SZAŁAGA ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH IM. FRANCISZKA RATAJCZAKA W KOŚCIANIE 2019-12-01 19:50:03
179 MICHALINA WABIŃSKA ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH IM.DEZYDEREGO CHŁAPOWSKIEGO W WITKOWIE 2019-12-01 19:51:48
180 IGOR OLCZAK DRUGIE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM.TADEUSZA KOŚCIUSZKI W KALISZU 2019-12-01 19:52:02
181 MATEUSZ MIKOŁAJCZAK II LO IM. GEN ZAMOYSKIEJ I HELENY MODRZEJEWSKIEJ W POZNANIU 2019-12-01 19:52:50
182 WIKTOR SKORUPKA II LO W LESZNIE 2019-12-01 19:53:13
183 MARIANNA PODOBIŃSKA I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. KAROLA MARCINKOWSKIEGO W POZNANIU 2019-12-01 19:56:09
184 OLIWIA CHADRYŚ I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. RODU LESZCZYŃSKICH W LESZNIE 2019-12-01 19:58:53
185 KRZYSZTOF SZMYT TECHNIKUM KOMUNIKACJI IM. HIPOLITA CEGIELSKIEGO W POZNANIU 2019-12-01 20:00:31
186 MAGDALENA STAWIK III LO W OSTROWIE WIELKOPOLSKIM 2019-12-01 20:00:57
187 ŁUKASZ TYMEK LO WIELEŃ 2019-12-01 20:01:40
188 ZOFIA GOŁASKA LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE ŚW MARII MAGDALENY W POZNANIU 2019-12-01 20:01:56
189 KRZYSZTOF BARTKOWIAK I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. RODU LESZCZYŃSKICH W LESZNIE 2019-12-01 20:07:08
190 POLA WALCZYŃSKA I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ADAMA ASNYKA W KALISZU 2019-12-01 20:08:15
191 ERYK WALTER I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. BOLESŁAWA CHROBREGO W GNIEŹNIE 2019-12-01 20:09:23
192 HUBERT STASIAK I LICEUM OGULNOKSZTAŁCĄCE IM. JAROSŁAWA DĄBROWSKIEGO W RAWICZU 2019-12-01 20:09:58
193 MATEUSZ MODRZEJEWSKI ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH I TECHNICZNYCH W KŁODAWIE 2019-12-01 20:10:05
194 EDYTA ZYGMUNT ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH IM. ZIEMI GOSTYŃSKIEJ W GOSTYNIU 2019-12-01 20:10:23
195 MIKOŁAJ SCHINDLER I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. STANISŁAWA STASZICA W PLESZEWIE 2019-12-01 20:12:42
196 KAMILA WOJTCZAK 2 LICEUM IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI W KALISZU 2019-12-01 20:13:35
197 KINGA SZYMURA ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH NR2 W JAROCINIE 2019-12-01 20:14:46
198 MARIA TOMALA II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI I MIĘDZYNARODOWYMI W LESZNIE 2019-12-01 20:14:55
199 ADAM RATAJCZAK TECHNIKUM KOMUNIKACJI 2019-12-01 20:17:25
200 ALEKSANDRA KACZMAREK VII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. DĄBRÓWKI W POZNANIU 2019-12-01 20:18:50
201 FILIP CIEŚLA LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. STANISŁAWA WYSPIAŃSKIEGO W OBORNIKACH 2019-12-01 20:19:00
202 MICHAŁ KAPTURZAK II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. GENERAŁOWEJ ZAMOYSKIEJ I HELENY MODRZEJEWSKIEJ W POZNANIU 2019-12-01 20:19:42
203 TOMASZ RAKOWSKI LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IMIENIA STANISŁAWA WYSPIAŃSKIEGO W OBORNIKACH 2019-12-01 20:20:30
204 MAGDA ROKICKA GIMNAZJUM I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MATKI JADWIGI BORZĘCKIEJ 2019-12-01 20:20:47
205 KATARZYNA STRZYŻEWSKA I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. BOLESŁAWA CHROBREGO W GNIEŹNIE 2019-12-01 20:21:31
206 NATALIA SZYSZKA ZESPÓŁ SZKÓŁ PRZYRODNICZO-BIZNESOWYCH W TARCACH 2019-12-01 20:23:10
207 JAKUB TUREK IV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. KOMISJI EDUKACJI NARODOWEJ W POZNANIU 2019-12-01 20:23:30
208 IGNACY STĘPKA 3 LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ŚW. JANA KANTEGO W POZNANIU 2019-12-01 20:24:57
209 MATEUSZ BERNART ZESPÓŁ SZKÓŁ KOMUNIKACJI IMIENIA HIPOLITA CEGIELSKIEGO W POZNANIU 2019-12-01 20:25:18
210 DOMINIKA BALCER III LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE 2019-12-01 20:25:29
211 WIKTORIA KRYSZTOFIAK II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. DĄBRÓWKI W GNIEŹNIE 2019-12-01 20:25:43
212 ALEKSANDRA WOJTKOWIAK LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM STANISŁAWA WYSPIAŃSKIEGO W OBORNIKACH 2019-12-01 20:25:51
213 JAKUB PIŁAT VIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ADAMA MICKIEWICZA W POZNANIU 2019-12-01 20:26:17
214 ZUZANNA GLURA ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH IM. ZIEMI GOSTYŃSKIEJ W GOSTYNIU 2019-12-01 20:28:30
215 NATALIA ANDRZEJCZAK ZESPÓŁ SZKÓŁ PRZYRODNICZO-BIZNESOWYCH IM. JADWIGI DZIUBIŃSKIEJ W TARCACH 2019-12-01 20:28:42
216 JAKUB GRYNIA ZESPÓŁ SZKÓŁ ROLNICZYCH ŚRODA WLKP 2019-12-01 20:28:53
217 EWELINA TYMA 3 LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM ŚW JANA KANTEGO W POZNANIU 2019-12-01 20:31:14
218 TOMASZ JARMOLOWICZ I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ADAMA ASNYKA W KALISZU 2019-12-01 20:36:13
219 ZOFIA LACHOWICZ III LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ŚW. JANA KANTEGO W POZNANIU 2019-12-01 20:36:40
220 MACIEJ NOWAKOWSKI LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. GEN. J. WYBICKIEGO W ŚREMIE 2019-12-01 20:40:17
221 PAULINA MARCHEWKA LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W ZESPOLE SZKÓŁ NR.1 W NOWYM TOMYŚLU 2019-12-01 20:43:42
222 ANTONINA RESZKA 9 LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IMIENIA KAROLA LIBELTA W POZNANIU 2019-12-01 20:43:49
223 MARTA MICHALEWICZ I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ST. STASZICA W PLESZEWIE 2019-12-01 20:45:33
224 WIKTORIA PLEWKA 3 LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM.MIKOŁAJA KOPERNIKA W KALISZU 2019-12-01 20:48:33
225 KATARZYNA CHOJNIAK PUBLICZNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE ZAKONU PIJARÓW IM. ŚW. JÓZEFA KALASANCJUSZA W POZNANIU 2019-12-01 20:50:04
226 KAROL DWORCZYŃSKI LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. GEN. JÓZEFA WYBICKIEGO W ŚREMIE 2019-12-01 20:50:07
227 KORNELIA NIEDZIELA 1 LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. STANISŁAWA STASZICA W PLESZEWIE 2019-12-01 20:50:29
228 WOJCIECH DWORCZYŃSKI LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W ŚREMIE 2019-12-01 20:50:30
229 WOJCIECH KRAWIEC ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH W GOSTYNIU 2019-12-01 20:51:50
230 SZYMON SIEMIENIUK ZESPÓŁ SZKÓŁ KOMUNIKACJI IM. HIPOLITA CEGIELSKIEGO W POZNANIU 2019-12-01 20:52:02
231 ŁUCJA ŻMIDZIŃSKA LICEUM NR. 32 2019-12-01 20:54:53
232 JOANNA KOŃCZAL XII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. M. SKŁODOWSKIEJ-CURIE W POZNANIU 2019-12-01 20:55:38
233 MARIA STRÓŻYŃSKA II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W LESZNIE 2019-12-01 20:56:07
234 JULIA TALAR II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. DĄBRÓWKI W GNIEŹNIE 2019-12-01 20:56:37
235 KINGA KACZOR LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH W TARNOWIE PODGÓRNYM 2019-12-01 20:57:19
236 KATARZYNA ANIOŁA LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. JANKA Z CZARNKOWA W CZARNKOWIE 2019-12-01 20:57:43
237 KACPER KUŹNIK ZESPÓŁ SZKÓŁ KOMUNIKACJI IM. HIPOLITA CEGIELSKIEGO W POZNANIU 2019-12-01 21:01:24
238 WERONIKA JANOWICZ 1 LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. BOLESŁAWA CHROBREGO W GNIEŹNIE 2019-12-01 21:02:55
239 PAULINA SKRZYPCZAK II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI I MATURĄ MIĘDZYNARODOWĄ 2019-12-01 21:03:58
240 ALEKSANDRA SETECKA 38 DWUJĘZYCZNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W POZNANIU IM. JANA NOWAKA-JEZIORAŃSKIEGO 2019-12-01 21:04:37
241 IGOR MIELCAREK ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. KONSTYTUCJI 3 MAJA W POBIEDZISKACH LETNISKU 2019-12-01 21:04:47
242 NATALIA KUBIAK 9 LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. KAROLA LIBELTA W POZNANIU 2019-12-01 21:04:53
243 KRZYSZTOF PEISERT II LO IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W LESZNIE 2019-12-01 21:05:23
244 EDYTA FILIPIAK I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. JAROSŁAWA DĄBROWSKIEGO W RAWICZU 2019-12-01 21:05:26
245 MAJA KOSOWSKA 3 LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W OSTROWIE WIELKOPOLSKIM 2019-12-01 21:05:42
246 ZUZANNA RYBARCZYK IV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. KOMISJI EDUKACJI NARODOWEJ W POZNANIU 2019-12-01 21:05:44
247 PAULINA KOSOWSKA 3 LO OSTROW WIELKOPOLSKI 2019-12-01 21:06:12
248 ZOFIA STEPHAN II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W LESZNIE Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI I MIĘDZYNARODOWYMI 2019-12-01 21:07:18
249 ZOFIA ROSZAK II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. DĄBRÓWKI W GNIEŹNIE 2019-12-01 21:08:10
250 IDA WERNICKA LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. HENRYKA SIENKIEWICZA WE WRZEŚNI 2019-12-01 21:08:43
251 ROZALIA STOCHMIAŁ I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. BOLESŁAWA CHROBREGO W GNIEŹNIE 2019-12-01 21:09:12
252 MARIA WINCENCIAK VII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. DĄBRÓWKI W POZNANIU 2019-12-01 21:09:21
253 KOSMA KASPRZAK XXXVIII DWUJĘZYCZNE LO IM. JANA NOWAKA-JEZIORAŃSKIEGO W POZNANIU 2019-12-01 21:13:07
254 MACIEJ KARCZEWSKI I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W PLESZEWIE 2019-12-01 21:14:38
255 PATRYCJA SOBCZAK ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH IM. STEFANA BOBROWSKIEGO W RAWICZU 2019-12-01 21:15:31
256 JULIA ŁYSLAWKA I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. STANISŁAWA STASZICA W PLESZEWIE 2019-12-01 21:17:26
257 MACIEJ KARCZEWSKI I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W PLESZEWIE 2019-12-01 21:19:37
258 JULIA KOWALSKA III LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W KALISZU 2019-12-01 21:20:29
259 MARTYNA KACZMAREK LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W ZESPOLE SZKÓŁ NR 1 W NOWYM TOMYŚLU 2019-12-01 21:21:18
260 PAWEŁ KOSIORKIEWICZ III LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ŚW. JANA KANTEGO 2019-12-01 21:22:38
261 OLGA NOGAJ I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM.ADAMA ASNYKA W KALISZU 2019-12-01 21:26:43
262 MATEUSZ ROMEL I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH W WĄGROWCU 2019-12-01 21:27:20
263 ALAN GRĄDECKI ZSP 1 IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH W JAROCINIE 2019-12-01 21:30:37
264 DANUTA MICHALAK II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI W KALISZU 2019-12-01 21:37:40
265 ARKADIUSZ JESSE TECHNIKUM ELEKTRONICZNO-MECHANICZNE CKZIU 2019-12-01 21:38:05
266 MARIA MARKIEWICZ ZESPÓŁ SZKÓŁ AKADEMICKICH W ŚRODZIE WIELKOPOLSKIEJ 2019-12-01 21:38:13
267 ANTONI SOLARSKI VIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ADAMA MICKIEWICZA W POZNANIU 2019-12-01 21:38:13
268 WIKTORIA CYPRIAN 2 LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W LESZNIE 2019-12-01 21:40:07
269 MAKSYMILIAN KUCH II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. GENERAŁOWEJ ZAMOYSKIEJ I HELENY MODRZEJEWSKIEJ W POZNANIU 2019-12-01 21:52:49
270 JULIA REMBALSKA ZESPÓŁ SZKÓŁ HANDLOWYCH W POZNANIU 2019-12-01 21:56:39
271 MACIEJ KASZKOWIAK ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 IM POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH WE WRONKACH 2019-12-01 21:56:48
272 MIŁOSZ IZYCHART LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM.STANISŁAWA WYSPIAŃSKIEGO W OBORNIKACH 2019-12-01 21:57:46
273 ADAM GARCZYK NIEPUBLICZNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W ŚRODZIE WIELKOPOLSKIEJ 2019-12-01 22:01:06
274 MICHAŁ PIETRZAK II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI W KALISZU 2019-12-01 22:01:11
275 PIOTREK BARAŃSKI ZESPÓŁ SZKÓŁ KOMUNIKACJI IM. HIPOLITA CEGIELSKIEGO W POZNANIU 2019-12-01 22:02:02
276 DAWID RANECKI ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH NR. 1 W JAROCINIE 2019-12-01 22:03:49
277 MARIA DACHOWSKA I LO IM. KS. J. KOMPAŁŁY I W. LIPSKIEGO W OSTROWIE WIELKOPOLSKIM 2019-12-01 22:04:06
278 KRYSTIAN PAPROCKI 2 LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. DĄBRÓWKI W GNIEŹNIE 2019-12-01 22:04:13
279 MAGDALENA WESOŁEK ZESPÓŁ SZKÓŁ PRZYRODNICZO-BIZNESOWYCH IM. JADWIGI DZIUBIŃSKIEJ W TARCACH 2019-12-01 22:06:32
280 MARTYNA LECIŃSKA ZESPÓŁ SZKÓŁ ROLNICZYCH I TECHNICZNYCH IM. HIPOLITA CEGIELSKIEGO W POWODOWIE 2019-12-01 22:07:24
281 STEFAN CHAŁUPNICZAK I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. KAROLA MARCINKOWSKIEGO W POZNANIU 2019-12-01 22:07:55
282 ADAM KLEDZIK 3 LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W POZNANIU IM. ŚW. JANA KANTEGO 2019-12-01 22:10:28
283 ZOFIA GRZESIAK ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH W GOSTYNIU 2019-12-01 22:11:00
284 MICHAŁ SMOCZYŃSKI LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. EMILII SCZANIECKIEJ PNIEWY 2019-12-01 22:17:35
285 KRZYSZTOF ANTONIEWICZ ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH NR 1 W JAROCINIE 2019-12-01 22:17:52
286 ZUZANNA MUCHA LO IM. MARII SKŁODOWSKIEJ CURIE W OSTRZESZOWIE 2019-12-01 22:19:23
287 MAJA SZMIDT XVII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. KS. PROF. JÓZEFA TISCHNERA W POZNANIU 2019-12-01 22:21:00
288 KINGA PAJEK III LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W OSTROWIE WIELKOPOLSKIM 2019-12-01 22:23:53
289 ALEKSANDRA BAMBERSKA LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM.KAZIMIERZA WIELKIEGO W KOLE 2019-12-01 22:24:07
290 PIOTR NOWACKI ZESPÓŁ SZKÓŁ KOMUNIKACJI IM HIPOLITA CEGIELSKIEGO 2019-12-01 22:26:31
291 MARIA SMOCZYŃSKA LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. EMILII SCZANIECKIEJ W PNIEWACH 2019-12-01 22:27:51
292 BARTEK KLEDZIK TRZECIE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IMIENIA JANA KANTEGO W POZNANIU 2019-12-01 22:29:01
293 ANNA BŁASZKIEWICZ IX LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. KAROLA LIBELTA W POZNANIU 2019-12-01 22:30:16
294 DARIA POSYPANKO II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W LESZNIE 2019-12-01 22:35:58
295 HELENA MASŁOWSKA VIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ADAMA MICKIEWICZA W POZNANIU 2019-12-01 22:43:24
296 AGATA KARCZYŃSKA ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH IM. ZIEMI GOSTYŃSKIEJ W GOSTYNIU 2019-12-01 22:44:27
297 BARTOSZ PRZEWOŹNY TECHNIKUM KOMUNIKACJI IM. HIPOLITA CEGIELSKIEGO 2019-12-01 22:47:33
298 JACEK MRULA V LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. KLAUDYNY POTOCKIEJ W POZNANIU 2019-12-01 22:54:51
299 WERONIKA PIETRASZEWSKA I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. KAROLA MARCINKOWSKIEGO W POZNANIU 2019-12-01 22:56:04
300 KACPER FILIPIAK I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. BOLESŁAWA CHROBREGO W GNIEŹNIE 2019-12-01 22:56:12
301 ALEKSANDRA GAŁCZYŃSKA III LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W OSTROWIE WIELKOPOLSKIM 2019-12-01 22:58:31
302 DAWID BŁASZCZYK ZESPÓŁ SZKÓŁ TECHNICZNYCH DIECEZJI KALISKIEJ 2019-12-01 22:59:03
303 DOMINIKA WŁODARCZYK II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI 2019-12-01 23:02:13
304 ALICJA FINGER III LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W OSTROWIE WIELKOPOLSKIM 2019-12-01 23:06:17
305 MARIA NOWACKA III LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W OSTROWIE WIELKOPOLSKIM 2019-12-01 23:20:17
306 MIKOŁAJ ZAWADA 1 LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. JAROSŁAWA DĄBROWSKIEGO W RAWICZU 2019-12-01 23:26:00
307 PAWEŁ ŁAZAR II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. GENERAŁOWEJ ZAMOYSKIEJ I HELENY MODRZEJEWSKIEJ 2019-12-01 23:32:28
308 AGATA KLIŚ I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. KAROLA MARCINKOWSKIEGO W POZNANIU 2019-12-01 23:32:38
309 FILIP KOŃCZAK ZESPÓŁ SZKÓŁ KOMUNIKACJI IMIENIA HIPOLITA CEGIELSKIEGO W POZNANIU 2019-12-01 23:37:17
310 TOMASZ GĄGAŁO ZESPÓŁ SZKÓŁ KOMUNIKACJI IM. HIPOLITA CEGIELSKIEGO W POZNANIU 2019-12-01 23:38:41
311 WIKTORIA LIDER ZESPÓŁ SZKÓŁ TECHNICZNYCH I OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH IM. GEN. DR. ROMANA ABRAHAMA WE WRZEŚNI 2019-12-01 23:58:57
312 DOMINIKA PODGÓRSKA II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. GENERAŁOWEJ ZAMOYSKIEJ I HELENY MODRZEJEWSKIEJ W POZNANIU 2019-12-02 00:00:29
313 EDYTA MATUSZEWSKA LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. STANISŁAWA WYSPIAŃSKIEGO W OBORNIKACH 2019-12-02 00:12:48
314 SZYMON KOZŁOWSKI ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH NR 1 W JAROCINIE 2019-12-02 00:24:42
315 EWA LEWANDOWSKA 38. DWUJĘZYCZNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W POZNANIU 2019-12-02 00:27:16
316 ANNA SŁOMIANNA ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH IM. ZIEMI GOSTYŃSKIEJ W GOSTYNIU 2019-12-02 00:32:41
317 TOMASZ LIBERA LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W CZARNKOWIE 2019-12-02 00:43:03
318 PAWEŁ WOŹNIAK 3 LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ŚW. JANA KANTEGO W POZNANIU 2019-12-02 00:46:47
319 BARTOSZ WENCEL ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH W GOSTYNIU 2019-12-02 00:51:08
320 JULIA ZIĘBA ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH NR 6 IM. JOACHIMA LELEWELA W POZNANIU 2019-12-02 06:35:52
321 PIOTR ZIELIŃSKI LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. HENRYKA SIENKIEWICZA WE WRZEŚNI 2019-12-02 07:01:09
322 SANDRA SIBERNA III LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W OSTROWIE WIELKOPOLSKIM 2019-12-02 07:02:01
323 HUBERT JĘCZMYSZEK ZESPÓŁ SZKÓŁ NR1 IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH WE WRONKACH 2019-12-02 07:09:11
324 JAN NOWAKOWSKI VIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ADAMA MICKIEWICZA W POZNANIU 2019-12-02 07:18:12
325 MARIA SMEKTAŁA ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH IM. ZIEMI GOSTYŃSKIEJ W GOSTYNIU 2019-12-02 07:23:03
326 MARTA GŁOWACKA ZESPÓŁ SZKÓŁ KOMUNIKACJI IM. HIPOLITA CEGIELSKIEGO W POZNANIU 2019-12-02 07:25:22
327 TOMASZ ANDRZEJCZAK ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH IM. ZIEMI GOSTYŃSKIEJ W GOSTYNIU 2019-12-02 07:30:07
328 BOGUSŁAW WENDT 1 LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IMIENIA ŚWIĘTEJ BARBARY W CHODZIEŻY 2019-12-02 07:52:00
329 JAKUB KASPEREK I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ŚWIĘTEJ BARBARY W CHODZIEŻY 2019-12-02 07:52:42
330 BARTOSZ SYTEK I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ŚW BARBARY W CHODZIEŻY 2019-12-02 07:53:05
331 JAROMIR NAGŁY I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. RODU LESZCZYŃSKICH W LESZNIE 2019-12-02 08:14:31
332 ZUZANNA GÓRNA LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. HENRYKA SIENKIEWICZA WE WRZEŚNI 2019-12-02 08:15:10
333 WERONIKA CYPRIAN II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA Z ODDZIAŁAMI MIĘDZYNARODOWYMI I DWUJĘZYCZNYMI W LESZNIE 2019-12-02 08:28:27
334 TOMASZ MUSIAŁ XVII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W POZNANIU 2019-12-02 08:47:43
335 ANNA BERKO ZSK IM. HIPOLITA WIELKIEGO 2019-12-02 08:50:35
336 MIKOŁAJ RYBAK I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE W OSTRZESZOWIE 2019-12-02 08:53:20
337 MICHAŁ MUSKAŁA I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE W OSTRZESZOWIE 2019-12-02 08:55:01
338 TOMASZ BADYNA II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. DĄBRÓWKI W GNIEŹNIE 2019-12-02 08:57:47
339 NINA POLAK LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE NR 2 W LESZNIE 2019-12-02 09:07:59
340 MONIKA MŁYNARCZYK II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI I MIĘDZYNARODOWYMI W LESZNIE 2019-12-02 09:08:19
341 SEWERYN GLABISZEWSKI LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE NR. 1 W WĄGROWCU 2019-12-02 09:16:28
342 DAMIAN BRONIECKI 1 LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH W WĄGROWCU 2019-12-02 09:27:18
343 ALEKSANDRA KOLIŃSKA 1 LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH W WĄGROWCU 2019-12-02 09:31:30
344 WIKTORIA ROZMARYNOWSKA I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. PIERWSZYCH POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH 2019-12-02 09:37:15
345 DAWID URBAŃSKI ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 2 IM.PRZYJAŹNI POLSKO-NORWESKIEJ W OSTRZESZOWIE 2019-12-02 09:42:37
346 MAKSYMILIAN RYŻEK ZESPÓŁ SZKÓŁ W WIELENIU 2019-12-02 09:43:43
347 JULIA JASTRZĘBSKA II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI W KALISZU 2019-12-02 09:44:17
348 PAWEŁ GRZEBYTA ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH W KRZYŻU WIELKOPOLSKIM 2019-12-02 09:47:43
349 ADAM CZERWIŃSKI ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYM W KRZYŻU WIELKOPOLSKIM 2019-12-02 09:49:34
350 DOBROCHNA WIERZBICKA VII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. DĄBRÓWKI W POZNANIU 2019-12-02 09:50:50
351 JOANNA JANOWSKA ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH W GOSTYNIU 2019-12-02 09:57:44
352 MICHAŁ SMEKTAŁA ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH W GOSTYNIU 2019-12-02 09:58:42
353 FILIP MOLINUS ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH W GOSTYNIU 2019-12-02 09:59:23
354 KRZYSZTOF SKROBAŁA ZESPÓŁ SZKÓŁ KOMUNIKACJI IM. HIPOLITA CEGIELSKIEGO W POZNANIU 2019-12-02 10:07:16
355 SANDRA RYCHLIK ZESPÓŁ SZKÓŁ W WIELENIU ULICA DRAWSKA 1 2019-12-02 10:09:35
356 ROKSANA WINIECKA ZESPÓŁ SZKÓŁ W WIELENIU UL. DRAWSKA 1 2019-12-02 10:11:04
357 KLAUDIA GROTT ZESPÓŁ SZKÓŁ W WIELENIU UL. DRAWSKA 1 2019-12-02 10:12:10
358 DOMINIK BARTOSZEWSKI EDUKACJA LUBASZ 2019-12-02 10:19:25
359 KRZYSZTOF WICENTY SZKOŁY IM. IGNACEGO JANA PADEREWSKIEGO PROWADZONE PRZEZ EDUKACJĘ LUBASZ 2019-12-02 10:23:45
360 JAKUB KRZYŻANIAK EDUKACJA LUBASZ 2019-12-02 10:25:04
361 PATRYCJA BĄCZKOWSKA EDUKACJA LUBASZ 2019-12-02 10:25:05
362 JACEK NOWAK EDUKACJA LUBASZ 2019-12-02 10:25:32
363 KRYSTIAN KAŹMIERCZAK EDUKACJA LUBASZ 2019-12-02 10:26:30
364 DOMINIK HELWICH EDUKACJA LUBASZ 2019-12-02 10:27:59
365 JAKUB MAĆKOWIAK ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH WE WRONKACH 2019-12-02 10:29:44
366 NOEMI GARDECKA LICEUM IM. I. J. PADAREWSKIEGO W LUBASZU 2019-12-02 10:31:14
367 ANTONI GRZEBISZ ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH IM. ZIEMI GOSTYŃSKIEJ W GOSTYNIU 2019-12-02 10:33:38
368 JOANNA HERMANN II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. GENERAŁOWEJ ZAMOYSKIEJ I HELENY MODRZEJEWSKIEJ W POZNANIU 2019-12-02 10:34:05
369 SYLWIA WYSOTA I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE W OSTRZESZOWIE 2019-12-02 10:34:53
370 PAWEŁ PRZYBYŁEK ZESPÓŁ SZKÓŁ ŁĄCZNOŚCI IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA 2019-12-02 10:37:53
371 KLAUDIA JANASZKIEWICZ EDUKACJA LUBASZ IM. IGNACEGO JANA. PADEREWSKIEGO 2019-12-02 10:41:00
372 SYLWIA PAWELEC III LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W KALISZU 2019-12-02 10:41:16
373 JĘDRZEH WOSIAK ZSO GOSTYŃ 2019-12-02 10:41:49
374 JAN MUCHA ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH W GOSTYNIU 2019-12-02 10:44:09
375 ŁUKASZ WALICKI LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. JANKA Z CZARNKOWA W CZARNKOWIE 2019-12-02 10:44:56
376 ANGELIKA KONIECZNA ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH NR 1 W JAROCINIE 2019-12-02 10:45:08
377 PATRYCJA WAŚKOWIAK ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH NR. 1 W JAROCINIE 2019-12-02 10:45:44
378 KONRAD KAPTUREK ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH NUMER 1 W JAROCINIE 2019-12-02 10:48:37
379 IZABELA SKOWRONEK EDUKACJA LUBASZ 2019-12-02 10:48:41
380 ALEKSANDRA SEKUTERSKA EDUKACJA LUBASZ 2019-12-02 10:48:44
381 ALEX GROBELNY II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI I MIĘDZYNARODOWYMI 2019-12-02 10:48:59
382 MARTYNA BILIŃSKA EDUKACJA LUBASZ 2019-12-02 10:50:15
383 ANDŻELIKA LORENS EDUKACJA LUBASZ 2019-12-02 10:55:08
384 BASIA WALKOWIAK I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM.POWSTAŃCÓW WLKP W WĄGROWCU 2019-12-02 11:19:15
385 ALICJA BANAŚ LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. JANKA Z CZARNKOWA 2019-12-02 11:27:43
386 OLA ZIELINSKA ZESPÓŁ SZKÓŁ NUMER 1 W NOWYM TOMYŚLU 2019-12-02 11:34:59
387 BARBARA LABIJAK I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. KAROLA MARCINKOWSKIEGO W POZNANIU 2019-12-02 11:40:25
388 ZUZANNA JARMUSZKIEWICZ ZESPÓL SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH W KRZYŻU WIELKOPOLSKIM 2019-12-02 11:41:20
389 MIŁOSZ WOŹNIAK ZESPÓŁ SZKÓŁ NR. 1 W NOWYM TOMYŚLU IM. STANISŁAWA STASZICA 2019-12-02 11:41:27
390 KLAUDIA GRZĄDZIELEWSKA LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. STANISŁAWA WYSPIAŃSKIEGO W OBORNIKACH 2019-12-02 11:41:50
391 TYMOTEUSZ ONYŚKÓW ZESPÓŁ SZKÓŁ NR. 1 W NOWYM TOMYŚLU IM. STANISŁAWA STASZICA 2019-12-02 11:42:21
392 MATYLDA MACIEJEWSKA LICEUM ZAKONU PIJARÓW IM. ŚW. JÓZEFA KALASANCJUSZA W POZNANIU 2019-12-02 11:44:52
393 MAJA NOWAK ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAKONU PIJARÓW IM. ŚW. JÓZEFA KALASANCJUSZA W POZNANIU 2019-12-02 11:45:26
394 KAMIL GRYGIELSKI ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH I TECHNICZNYCH W KŁODAWIE 2019-12-02 11:45:47
395 JULIA RAJCA 2 LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI W KALISZU 2019-12-02 11:52:21
396 NATALIA CZEKAŁA LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. I.J.PADEREWSKIEGO W LUBASZU 2019-12-02 11:52:23
397 JOANNA GOSIENIECKA II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W LESZNIE 2019-12-02 11:55:39
398 DARIUSZ RUBACH ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH W WOLSZTYNIE 2019-12-02 12:10:17
399 JULIA ZANDEK TECHNIKUM NR 19 IM. J. PIŁSUDSKIEGO W POZNANIU 2019-12-02 12:14:33
400 ALICJA GÓRECKA TECHNIKUM NR 19 2019-12-02 12:15:23
401 AGATA ALWIN II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. DĄBRÓWKA W GNIEŹNIE 2019-12-02 12:28:27
402 ADRIAN BĄK ZESPÓŁ SZKÓŁ NR1 W NOWYM TOMYŚLU 2019-12-02 12:28:29
403 MAGDA ŻURAWSKA 2 LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI W KALISZU 2019-12-02 12:33:45
404 MARYLA OLEJNIK 2 LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IMIENIA TADEUSZA KOŚCIUSZKI 2019-12-02 12:35:11
405 MIKOŁAJ NOWAK ZESPÓŁ SZKÓŁ NR.1 W NOWYM TOMYŚLU 2019-12-02 12:37:06
406 MARTA ORWAT I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. KAROLA MARCINKOWSKIEGO W POZNANIU 2019-12-02 12:40:18
407 ADRIAN NAPIERAŁA LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W ZS1 W NOWYM TOMYŚLU 2019-12-02 12:43:49
408 NATALIA WINIARSKA LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. STANISŁAWA WYSPIAŃSKIEGO W OBORNIKACH 2019-12-02 12:45:46
409 SAHAWAT RYBARCZYK ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. POWSTAŃCÓW WLKP. WE WRONKACH 2019-12-02 12:56:54
410 MIŁOSZ KALOTA ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. POWSTAŃCÓW WLKP. WE WRONKACH 2019-12-02 13:01:10
411 WIKTORIA MATYASIK LO WIELEŃ 2019-12-02 13:17:44
412 WOJCIECH WOJCIECHOWSKI ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. POWSTAŃCÓW WLKP. WE WRONKACH 2019-12-02 13:18:58
413 AGATA GŁUGIEWICZ LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. STANISŁAWA WYSPIAŃSKIEGO W OBORNIKACH 2019-12-02 13:29:40
414 MARTA ANTONIAK I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ADAMA ASNYKA W KALISZU 2019-12-02 13:30:00
415 MIKOŁAJ DZIKOWSKI ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCACYCH IM. ZIEMI GOSTYŃSKIEJ W GOSTYNIU 2019-12-02 13:30:07
416 BARTOSZ JANCZAK CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO I USTAWICZNEGO W POZNANIU 2019-12-02 13:30:52
417 SZYMON JĘDRZYCHOWSKI 2 LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W LESZNIE 2019-12-02 13:38:03
418 MIKOŁAJ ŁOWIGUS ZESPÓŁ SZKÓŁ NUMER 1 W NOWYM TOMYŚLU 2019-12-02 13:43:55
419 ZOFIA KOTERAS I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W GNIEŹNIE 2019-12-02 13:47:38
420 PATRYCJA SAWCZUK LICEUM OGÓLNOKSZTALCZĄCE IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W NOWYM TOMYŚLU 2019-12-02 13:48:52
421 NATALIA MATUSZEWSKA LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W NOWYM TOMYSLU 2019-12-02 13:49:31
422 BŁAŻEJ GARUS II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. GENERAŁOWEJ ZAMOYSKIEJ I HELENY MODRZEJEWSKIEJ W POZNANIU 2019-12-02 13:50:14
423 FILIP MOLIŃSKI II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W LESZNIE Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI I MIĘDZYNARODOWYMI 2019-12-02 13:54:17
424 TOBIASZ STACHOWIAK ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH W GOSTYNIU 2019-12-02 13:56:32
425 JULIA SIKORA III LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W OSTROWIE WIELKOPOLSKIM 2019-12-02 14:06:26
426 MARTYNA PLENZLER VII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W POZNANIU IM. DĄBRÓWKI 2019-12-02 14:09:01
427 KAROLINA PIECHOCKA ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. EMILII SCZANIECKIEJ W PNIEWACH 2019-12-02 14:09:10
428 JULIA KOWALKA ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. EMILII SCZANIECKIEJ W PNIEWACH 2019-12-02 14:09:13
429 MARCIN GÓLSKI VIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ADAMA MICKIEWICZA W POZNANIU 2019-12-02 14:11:58
430 LEONARD SZULC XI LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W POZNANIU 2019-12-02 14:14:30
431 BARTOSZ NOWAK LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. JULIUSZA SŁOWACKIEGO W GRODZISKU WIELKOPOLSKIM 2019-12-02 14:15:50
432 WOJTEK JAROSIK III LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W KALISZU 2019-12-02 14:16:22
433 DAWID WRÓBEL LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. JULIUSZA SŁOWACKIEGO W GRODZISKU WIELKOPOLSKIM 2019-12-02 14:19:36
434 KAROL RACHWALSKI III LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W OSTROWIE WIELKOPOLSKIM 2019-12-02 14:24:38
435 JACEK ŚRAMA ZESPÓŁ SZKÓŁ KOMUNIKACJI IM. HIPOLITA CEGIELSKIEGO W POZNANIU 2019-12-02 14:25:24
436 BERNADETTA KOWALCZYK II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI W KALISZU 2019-12-02 14:27:56
437 JULIA GORWA II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W LESZNIE Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI I MIĘDZYNARODOWYMI 2019-12-02 14:28:43
438 KRZYSZTOF MATYSIAK 2 LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. DĄBRÓWKI W GNIEŹNIE 2019-12-02 14:29:54
439 HUBERT MAJEWSKI II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI I MIĘDZYNARODOWYMI 2019-12-02 14:30:34
440 WOJCIECH GRABIAS LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE NR 2 IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W LESZNIE 2019-12-02 14:30:39
441 MATEUSZ ĆWIEK III LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W KALISZU 2019-12-02 14:30:53
442 MICHAŁ TRZĘSOWSKI III LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IMIENIA MIKOŁAJA KOPERNIKA W KALISZU 2019-12-02 14:31:07
443 JULIA WELK ZESPÓŁ SZKÓŁ EKONOMICZNO-ODZIEŻOWYCH W GNIEŹNIE IM. STEFANA KARDYNAŁA WYSZYŃSKIEGO PRYMASA TYSIĄCLECIA 2019-12-02 14:32:14
444 IGA BALCEROWIAK LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. STANISŁAWA WYSPIAŃSKIEGO W OBORNIKACH 2019-12-02 14:34:26
445 MIKOŁAJ LIS II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MIKOŁAJ KOPERNIKA Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI I MIĘDZYNARODOWYMI W LESZNIE 2019-12-02 14:35:17
446 ALEKSANDER GINTER II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W LESZNIE 2019-12-02 14:35:57
447 KACPER MIAKINKO COLLEGIUM GEDANENSE 2019-12-02 14:36:59
448 JAKUB JĘSIEK 2 LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W LESZNIE 2019-12-02 14:37:42
449 MATEUSZ MARTYNÓW 2 LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IMIENIA MIKOŁAJA KOPERNIKA W LESZNIE 2019-12-02 14:38:06
450 JULIA ADAMSKA II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM MIKOŁAJA KOPERNIKA W LESZNIE 2019-12-02 14:38:08
451 MARIA BOROWIAK II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W LESZNIE Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI I MIĘDZYNARODOWYMI 2019-12-02 14:38:20
452 ROBERT SYNAK IX LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. KAROLA LIBELTA W POZNANIU 2019-12-02 14:38:23
453 BORYS ŁANGOWICZ 2 LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W LESZNIE 2019-12-02 14:38:30
454 MARIANNA ŁATA II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W LESZNIE Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI I MIĘDZYNARODOWYMI 2019-12-02 14:38:34
455 MARCIN JASIAK I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ŚW. BARBARY W CHODZIEŻY 2019-12-02 14:40:40
456 ZUZANNA GŁOWACZ LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE NR 2 IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W LESZNIE 2019-12-02 14:41:08
457 WIOLETTA KEMPSKA ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH NR 1 W JAROCINIE 2019-12-02 14:41:28
458 DAWID KOPIK II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W LESZNIE 2019-12-02 14:41:31
459 DANIEL CICHOREK EDUKACJA LUBASZ 2019-12-02 14:42:51
460 ADAM CIESIÓŁKA KATOLICKIE AKADEMICKIE LICEUM OGULNOKSZTAŁCONCE IMIENIA JANA PAWŁA II W ŚREMIE 2019-12-02 14:43:47
461 DOMINIK ZAMUSZKIEWICZ 2 LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W LESZNIE Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI I MIĘDZYNARODOWYMI 2019-12-02 14:46:48
462 PIOTR KMIECIK 1 LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W OSTROWIE 2019-12-02 14:47:12
463 ZIEMOWIT POPŁAWSKI II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM MIKOŁAJA KOPERNIKA W LESZNIE 2019-12-02 14:47:19
464 MAGDALENA MOLENDA I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. KS. J. KOMPAŁŁY I W. LIPSKIEGO 2019-12-02 14:47:20
465 MARTA SUFRYD I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. KS. J. KOMPAŁŁY I W. LIPSKIEGO 2019-12-02 14:47:59
466 ROZALIA KAHL ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 W NOWYM TOMYŚLU 2019-12-02 14:48:43
467 NATALIA GRAMSCH LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. STANISŁAWA WYSPIAŃSKIEGO W OBORNIKACH 2019-12-02 14:53:14
468 FRANCISZKA JĘDRASZAK LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE ŚW. MARII MAGDALENY 2019-12-02 14:53:52
469 JAKUB WOŹNIAK TECHNIKUM POLIGRAFICZNO-ADMINISTRACYJNE 2019-12-02 14:54:33
470 ALICJA PILARCZYK ZS NR1 W NOWYM TOMYŚLU 2019-12-02 14:56:38
471 AGATA KLUSACZEK ZESPÓŁ SZKÓŁOGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH W KRZYŻU WLKP 2019-12-02 14:58:12
472 DAMIAN MATYSIAK II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. T.KOŚCIUSZKI W KALISZU 2019-12-02 15:02:11
473 OLIWIA BARCZYŃSKA LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. JANKA Z CZARNKOWA W CZARNKOWIE 2019-12-02 15:03:56
474 NATALIA KACZMAREK ZESPÓŁ SZKÓŁ ROLNICZYCH W ŚRODZIE WIELKOPOLSKIEJ 2019-12-02 15:08:41
475 MATEUSZ ŁASECKI I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH W WĄGROWCU 2019-12-02 15:11:05
476 JULIA MINGE ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 W NOWYM TOMYŚLU 2019-12-02 15:12:42
477 ŁUKASZ SOBCZAK III LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W OSTROWIE WIELKOPOLSKIM 2019-12-02 15:12:47
478 KACPER URBANIAK ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH NR 1 W JAROCINIE 2019-12-02 15:14:00
479 JAKUB FLORKOWSKI 3 LO W POZNANIU IM. JANA KANTEGO 2019-12-02 15:14:28
480 EWA SUMOWSKA LICEUM PLASTYCZNE 2019-12-02 15:16:05
481 ADAM MATUSZCZAK ZESPÓŁ SZKÓŁ KOMUNIKACJI IM. HIPOLITA CEGIELSKIEGO W POZNANIU 2019-12-02 15:18:44
482 MIKOŁAJ KLEKOWICKU ZESPÓŁ SZKÓŁ KOMUNIKACJI IMIENIA HIPOLITA CEGIELSKIEGO W POZNANIU 2019-12-02 15:19:53
483 MARTYNA GRZEBISZ I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI W ŁUKOWIE 2019-12-02 15:20:13
484 ALEKSANDRA KINALSKA EDUKACJA LUBASZ SZKOŁY IM. I. J. PADEREWSKIEGO W LUBASZU 2019-12-02 15:22:09
485 MACIEJ WALOSZCZYK PUBLICZNE SALEZJAŃSKIE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W POZNANIU 2019-12-02 15:22:31
486 NATALIA NAWROT LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. STANISŁAWA WYSPIAŃSKIEGO W OBORNIKACH 2019-12-02 15:24:15
487 ŁUKASZ JANKOWSKI I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH 2019-12-02 15:24:17
488 OLA OLEJNICZAK ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. EMILII SZCZANIECKIEJ W PNIEWACH 2019-12-02 15:25:32
489 NIKOLA KOWALSKA LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM HENRYKA SIENKIEWICZA WE WRZESNI 2019-12-02 15:25:53
490 MATEUSZ SŁOWIŃSKI TECHNIKUM NR 19 IM. MARSZAŁKA JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO W POZNANIU 2019-12-02 15:26:00
491 AGATA SZRAMKA LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE NR 4 W POZNANIU 2019-12-02 15:27:05
492 ROKSANA KUBCZYK 1 LO IM. ADAMA ASNYKA W KALISZU 2019-12-02 15:27:31
493 JAKUB TOMASZEWSKI ZESPÓŁ SZKÓŁ KOMUNIKACJI IM. HIPOLITA CEGIELSKIEGO 2019-12-02 15:30:01
494 ZUZIA JARONSKA LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IMIENIA MIKOŁAJA KOPERNIKA W LESZNIE 2019-12-02 15:31:12
495 DOMINIKA STĘPNIAK LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MARSZAŁKA JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO W SŁUPCY 2019-12-02 15:35:50
496 WIKTORIA OSAK LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. STANISŁAW WYSPIAŃSKIEGO W OBORNIKACH 2019-12-02 15:36:37
497 MIKOŁAJ CYPRYAŃSKI I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. BOLESŁAWA CHROBREGO W GNIEŹNIE 2019-12-02 15:36:42
498 AMELIA ADAMCZAK EDUKACJA LUBASZ 2019-12-02 15:38:14
499 MATEUSZ PIETRZAK TECHNIKUM NR 19 W POZNANIU IM. MARSZAŁKA JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO 2019-12-02 15:40:14
500 TOBIASZ IZYDOR ZESPÓŁ SZKÓŁ W WIELENIU 2019-12-02 15:40:32
501 JAKUB MORKOWSKI I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. KAROLA MARCINKOWSKIEGO W POZNANIU 2019-12-02 15:42:30
502 ZUZANNA CIESIELCZYK III LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ŚW. JANA KANTEGO W POZNANIU 2019-12-02 15:44:08
503 TERESA FRANC I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE W OSTRZESZOWIE 2019-12-02 15:44:46
504 LENA LIMAN 1 LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. KAROLA MARCINKOWSKIEGO W POZNANIU 2019-12-02 15:45:53
505 DAGMARA SIKORA ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH 2019-12-02 15:46:15
506 JULIA MATUSZCZAK 3LO W KALISZU IM. MIKOLAJA KOPERNIKA 2019-12-02 15:47:22
507 BARBARA KARAŚ LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE NR 1 IM. RODU LESZCZYŃSKICH W LESZNIE 2019-12-02 15:47:28
508 KAROLINA MAĆKOWIAK I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. KS. J. KOMPAŁŁY I W.LIPSKIEGO W OSTROWIE WIELKOPOLSKIM 2019-12-02 15:47:32
509 DOMINIKA KUJAWA LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MARSZAŁKA J.PIŁSUDSKIEGO 2019-12-02 15:47:42
510 MAKARY KACZMAREK LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE NUMER 1 IMIENIA KAROLA MARCINKOWSKIEGO W POZNANIU 2019-12-02 15:47:55
511 PATRYCJA PAWLAK 1 LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCZĄCE IM. KAROLA MARCINKOWSKIEGO W POZNANIU 2019-12-02 15:48:15
512 MICHAŁ GRZYWACZEWSKI LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. JULIUSZA SŁOWACKIEGO W GRODZISKU WIELKOPOLSKIM 2019-12-02 15:52:44
513 JULIA STEVEN LO 38 IM. JANA NOWAKA-JEZIORAŃSKIEGO 2019-12-02 15:55:17
514 JEREMIASZ MULARCZYK LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCONCE NUMER II W POZNANII 2019-12-02 15:55:18
515 NATALIA KRUPA I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. KS. JANA KOMPAŁŁY I WOJCIECHA LIPSKIEGO W OSTROWIE WIELKOPOLSKIM 2019-12-02 15:56:19
516 WIKTORIA TOMCZAK ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 W NOWYM TOMYŚLU 2019-12-02 15:59:37
517 JULIA CHOLAJDA III LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IMIENIA MIKOŁAJA KOPERNIKA W KALISZU 2019-12-02 15:59:41
518 ALEKSANDRA RĄŻEWSKA LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. JANKA Z CZARNKOWA 2019-12-02 15:59:55