Matematyczny Kalendarz Adwentowy

Zadanie z dnia 2019-12-02

Na tablicy zapisano liczby \(1,2,3,\ldots,2019\). Ruch polega na wymazaniu dwóch liczb z tablicy i zapisaniu wartości bezwzględnej różnicy pomiędzy nimi. Ruchy wykonujemy, aż na tablicy pozostanie jedna liczba. Jaka jest największa liczba, która może pozostać na tablicy?

Odpowiedź

Czas przesyłania rozwiązań do tego zadania już minął. Mimo to nie chcemy psuć Ci zabawy, dlatego ukrywamy prawidłową odpowiedź. Jeśli chcesz ją zobaczyć, najedź kursorem na poniższe pole.

2018,000

Wyjaśnienie do odpowiedzi

Najedź kursorem na poniższe pole, żeby zobaczyć wyjaśnienie do odpowiedzi.

Początkowo suma liczb na tablicy wynosi \[ 1+2+3+\ldots+2019=\frac12\cdot2019\cdot2020=2039190, \] co jest liczbą parzystą. Zastępując liczby \(x\) i \(y\) ich różnicą, zmniejszamy całkowitą sumę o wielkość \[ x+y-|x-y| = 2\cdot\min\{x,y\}, \] więc nie zmieniamy parzystości sumy wszystkich liczb z tablicy. Zatem liczba, która pozostanie na tablicy, również musi być parzysta, czyli jest to co najwyżej \(2018\).

Trzeba jeszcze pokazać, że liczbę \(2018\) można otrzymać. Dla \(k=2,4,6,\ldots,2018\) każdą parę liczb \(k\) i \(k-1\) zastąpmy liczbą \(1\). W ten sposób na tablicy będzie \(1009\) jedynek i liczba \(2019\). Dobierając jedynki w pary, otrzymamy \(504\) zera, jedynkę i liczbę \(2019\). Dalej, niezależnie od tego, co zrobimy, na końcu na tablicy pozostanie liczba \(2018\).

Ranking

Poniżej przedstawiamy ranking osób, które przesłały rozwiązanie tego zadania.

# Imię, nazwisko i szkoła Data przesłania odpowiedzi
1 AGNIESZKA ŁUCJAN LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. JANKA Z CZARNKOWA W CZARNKOWIE 2019-12-02 18:02:18
2 ANNA BŁASZKIEWICZ IX LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. KAROLA LIBELTA W POZNANIU 2019-12-02 18:02:20
3 NATALIA SIWEK 2 LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W POZNANII 2019-12-02 18:02:43
4 FILIP PÓŁTORACZYK II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W LESZNIE Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI I MIĘDZYNARODOWYMI 2019-12-02 18:02:45
5 KAMIL WITOŃ I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCZĄCE IM. M. SKŁODOWSKIEJ- CURIE W OSTRZESZOWIE 2019-12-02 18:03:47
6 KRYSTIAN WYRWICH LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. JANKA Z CZARNKOWA W CZARNKOWIE 2019-12-02 18:04:02
7 FRANCISZKA JĘDRASZAK LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE ŚW. MARII MAGDALENY 2019-12-02 18:04:46
8 MIKOŁAJ RYBAK I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE W OSTRZESZOWIE 2019-12-02 18:05:03
9 KLAUDIA BIBROWSKA II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W LESZNIE Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI I MIĘDZYNARODOWYMI 2019-12-02 18:05:20
10 MACIEJ KARCZEWSKI I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W PLESZEWIE 2019-12-02 18:05:35
11 PATRYCJA MARCINIAK I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI W TURKU 2019-12-02 18:05:54
12 JAKUB CZAJKOWSKI III LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W KALISZU 2019-12-02 18:06:12
13 HELENA MASŁOWSKA VIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ADAMA MICKIEWICZA W POZNANIU 2019-12-02 18:06:15
14 KACPER KOZERSKI LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. KAZIMIERZA WIELKIEGO W KOLE 2019-12-02 18:06:27
15 ALICJA BANAŚ LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. JANKA Z CZARNKOWA 2019-12-02 18:06:33
16 JOANNA NEUBAUER LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE ZAKONU PIJARÓW W POZNANIU 2019-12-02 18:06:39
17 MARCIN GÓLSKI VIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ADAMA MICKIEWICZA W POZNANIU 2019-12-02 18:07:18
18 MICHAŁ WIĘCEK I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE W OSTRZESZOWIE 2019-12-02 18:07:24
19 DAMIAN KLIBER ZESPÓŁ SZKÓŁ TECHNICZNO-ELEKTRONICZNYCH W KALISZU 2019-12-02 18:07:37
20 DAWID KOPIK II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W LESZNIE 2019-12-02 18:07:51
21 ANTONI SOLARSKI VIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ADAMA MICKIEWICZA W POZNANIU 2019-12-02 18:08:20
22 ZUZANNA MIKZIŃSKA IX LICEUM IM. KAROLA LIBELTA POZNAŃ 2019-12-02 18:08:50
23 URSZULA ZACHARZEWSKA I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. KAROLA MARCINKOWSKIEGOOWSKIEGO 2019-12-02 18:09:02
24 DOROTA DOBERSCHUTZ I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. BOLESŁAWA CHROBREGO W GNIEŹNIE 2019-12-02 18:09:39
25 RÓŻA ŁOPUSIEWICZ VIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ADAMA MICKIEWICZA W POZNANIU 2019-12-02 18:10:00
26 ADRIANNA KOŁAK II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI W KALISZU 2019-12-02 18:10:33
27 DOMINIK FAJFER I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. BOLESŁAWA CHROBREGO W GNIEŹNIE 2019-12-02 18:10:56
28 BŁAŻEJ JAROSZ I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE W OSTRZESZOWIE 2019-12-02 18:11:02
29 ROKSANA KRYSZTOFIAK II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. DĄBRÓWKI W GNIEŹNIE 2019-12-02 18:11:25
30 MACIEJ NOWAKOWSKI LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. GEN. J. WYBICKIEGO W ŚREMIE 2019-12-02 18:12:03
31 KLAUDIA TARABASZ VIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ADAMA MICKIEWICZA W POZNANIU 2019-12-02 18:12:05
32 MICHAŁ REDMER VIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ADAMA MICKIEWICZA W POZNANIU 2019-12-02 18:12:38
33 KATARZYNA CHOJNIAK PUBLICZNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE ZAKONU PIJARÓW IM. ŚW. JÓZEFA KALASANCJUSZA W POZNANIU 2019-12-02 18:12:41
34 BARTŁOMIEJ PUCHAŁA I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE W OSTRZESZOWIE 2019-12-02 18:12:44
35 DAWID TARABASZ ZESPÓŁ SZKÓŁ KOMUNIKACJI IM. HIPOLITA CEGIELSKIEGO W POZNANIU 2019-12-02 18:12:48
36 PATRYK ZUBILEWICZ LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE TOWARZYSTWA SALEZJAŃSKIEGO W PILE 2019-12-02 18:12:51
37 ALEKSANDRA STRZELECKA VIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ADAMA MICKIEWICZA W POZNANIU 2019-12-02 18:12:57
38 MACIEJ TOMCZYK ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH I TECHNICZNYCH W KŁODAWIE 2019-12-02 18:13:08
39 ŁUKASZ SOBCZAK III LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W OSTROWIE WIELKOPOLSKIM 2019-12-02 18:13:37
40 MARCIN STAWICKI ZESPÓŁ SZKÓŁ KOMUNIKACJI W POZNANIU 2019-12-02 18:13:55
41 KONRAD KACZMAREK ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH I TECHNICZNYCH W KŁODAWIE 2019-12-02 18:14:52
42 PAWEŁ WOŹNIAK 3 LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ŚW. JANA KANTEGO W POZNANIU 2019-12-02 18:17:08
43 IGNACY STĘPKA 3 LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ŚW. JANA KANTEGO W POZNANIU 2019-12-02 18:17:20
44 ZUZANNA POŁEĆ ZESPÓŁ SZKÓŁ NR1 W WĄGROWCU 2019-12-02 18:17:27
45 SZYMON KOZŁOWSKI ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH NR 1 W JAROCINIE 2019-12-02 18:17:46
46 NADIA POLISIAKIEWICZ I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. BOLESŁAWA CHROBREGO W GNIEŹNIE 2019-12-02 18:18:24
47 ALBERT FEDOROWICZ ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH I TECHNICZNYCH W KŁODAWIE 2019-12-02 18:18:41
48 MONIKA HYŻA ZESPÓŁ SZKÓŁ EKONOMICZNYCH IM. MAKSYMILIANA JACKOWSKIEGO W SŁUPCY 2019-12-02 18:19:46
49 NATALIA KUBIAK 9 LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. KAROLA LIBELTA W POZNANIU 2019-12-02 18:20:11
50 IZABELLA SKAŁA II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. TADEUSZ KOŚCIUSZKI W KALISZU 2019-12-02 18:20:32
51 SYLWIA PAWELEC III LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W KALISZU 2019-12-02 18:20:56
52 WOJCIECH DWORCZYŃSKI LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W ŚREMIE 2019-12-02 18:21:50
53 PIOTR KRZYSZOWSKI I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. STANISŁAW STASZICA W PLESZEWIE 2019-12-02 18:22:26
54 ADAM GARCZYK NIEPUBLICZNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W ŚRODZIE WIELKOPOLSKIEJ 2019-12-02 18:23:21
55 JULIA DZIAŁDOWSKA ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH IM. ZIEMI GOSTYŃSKIEJ W GOSTYNIU 2019-12-02 18:23:21
56 WERONIKA GLAZA VII LO IM. DĄBRÓWKI W POZNANIU 2019-12-02 18:24:46
57 MAGDALENA MOLENDA I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. KS. J. KOMPAŁŁY I W. LIPSKIEGO 2019-12-02 18:24:49
58 MARTA SUFRYD I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. KS. J. KOMPAŁŁY I W. LIPSKIEGO 2019-12-02 18:25:04
59 ANNA KAŁEK ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 W NOWYM TOMYŚLU 2019-12-02 18:25:06
60 WIKTORIA BOCHEN 1 LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE W OSTRZESZOWIE 2019-12-02 18:26:10
61 MICHAŁ MAZUREK II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. GENERAŁOWEJ ZAMOYSKIEJ I HELENY MODRZEJEWSKIEJ W POZNANIU 2019-12-02 18:27:21
62 PIOTR KMIECIK 1 LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W OSTROWIE 2019-12-02 18:28:48
63 WIKTOR MAZUR IV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM.KOMISJI EDUKACJI NARODOWEJ W POZNANIU 2019-12-02 18:29:39
64 DOMINIKA KAMPIONI XVII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE 2019-12-02 18:30:04
65 ZOFIA GOŁASKA LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE ŚW MARII MAGDALENY W POZNANIU 2019-12-02 18:30:34
66 JULIA BIEGAŃSKA VIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ADAMA MICKIEWICZA W POZNANIU 2019-12-02 18:30:38
67 WOJCIECH GRABIAS LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE NR 2 IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W LESZNIE 2019-12-02 18:31:41
68 MARIANNA BOCIANOWSKA I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. KAROLA MARCINKOWSKIEGO W POZNANIU 2019-12-02 18:31:43
69 MARTA PRZYSUSZYŃSKA LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE ZESPOŁU SZKÓŁ ZAKONU PIJARÓW IM. ŚW. JÓZEFA KALASANCJUSZA W POZNANIU 2019-12-02 18:31:49
70 PATRYCJA OBUCHOWSKA 9 LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. KAROLA LIBELTA W POZNANIU 2019-12-02 18:33:44
71 MAGDA ŻURAWSKA 2 LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI W KALISZU 2019-12-02 18:34:38
72 WERONIKA WYBORNA 3 LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IMIENIA MIKOŁAJA KOPERNIKA W KALISZU 2019-12-02 18:36:04
73 KAROL SUTERSKI IV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W POZNANIU 2019-12-02 18:36:17
74 KORNELIUSZ KRAWCZYK ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH NR 1 W KĘPNIE 2019-12-02 18:38:23
75 JAKUB PILARSKI VIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ADAMA MICKIEWICZA W POZNANIU 2019-12-02 18:38:39
76 ALEKSANDRA GMYREK I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. STANISŁAWA STASZICA W PLESZEWIE 2019-12-02 18:38:47
77 JAKUB GRYNIA ZESPÓŁ SZKÓŁ ROLNICZYCH ŚRODA WLKP 2019-12-02 18:39:11
78 ZOFIA RATAJCZAK I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W LESZNIE 2019-12-02 18:42:06
79 ANTONI GRZEBISZ ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH IM. ZIEMI GOSTYŃSKIEJ W GOSTYNIU 2019-12-02 18:42:37
80 MARTYNA KACZMAREK LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W ZESPOLE SZKÓŁ NR 1 W NOWYM TOMYŚLU 2019-12-02 18:43:16
81 JULIA BARCISZEWSKA ZESPÓŁ SZKÓŁ EKONOMICZNYCH IM. MAKSYMILIANA JACKOWSKIEGO W SŁUPCY 2019-12-02 18:44:25
82 DOMINIKA PODGÓRSKA II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. GENERAŁOWEJ ZAMOYSKIEJ I HELENY MODRZEJEWSKIEJ W POZNANIU 2019-12-02 18:46:47
83 DANIEL STASZAK ZSE GNIEZNO 2019-12-02 18:48:17
84 ARONA GAWEŁ ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 W NOWYM TOMYŚLU 2019-12-02 18:50:01
85 DAWID WRÓBEL LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. JULIUSZA SŁOWACKIEGO W GRODZISKU WIELKOPOLSKIM 2019-12-02 18:51:14
86 ANNA SŁOMIANNA ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH IM. ZIEMI GOSTYŃSKIEJ W GOSTYNIU 2019-12-02 18:51:15
87 ŁUCJA ŻMIDZIŃSKA LICEUM NR. 32 2019-12-02 18:51:30
88 ZOFIA KOCOT I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCYM IM MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE W OSTRZESZOWIE 2019-12-02 18:52:16
89 MICHAŁ GRZYWACZEWSKI LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. JULIUSZA SŁOWACKIEGO W GRODZISKU WIELKOPOLSKIM 2019-12-02 18:52:41
90 BARTOSZ NOWAK LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. JULIUSZA SŁOWACKIEGO W GRODZISKU WIELKOPOLSKIM 2019-12-02 18:52:43
91 ALEKSANDRA BAJEK LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH W TARNOWIE PODGÓRNYM 2019-12-02 18:53:13
92 KUBA CIBORSKI ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH WE WRONKACH 2019-12-02 18:54:15
93 MICHAŁ PANCEWICZ III LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W KALISZU 2019-12-02 18:54:32
94 JOANNA SZAŁAGA ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH IM. FRANCISZKA RATAJCZAKA W KOŚCIANIE 2019-12-02 18:54:41
95 MATEUSZ MIKOŁAJCZAK II LO IM. GEN ZAMOYSKIEJ I HELENY MODRZEJEWSKIEJ W POZNANIU 2019-12-02 18:56:43
96 MARTA ANTONIAK I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ADAMA ASNYKA W KALISZU 2019-12-02 18:58:10
97 STANISŁAW BEMBNISTA I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. BOLESŁAWA CHROBREGO W GNIEŹNIE 2019-12-02 18:58:33
98 ANGELIKA FABIŚ ZESPÓŁ SZKÓŁ ROLNICZYCH I TECHNICZNYCH IM. HIPOLITA CEGIELSKIEGO W POWODOWIE 2019-12-02 18:58:50
99 WIKTORIA WOJTKOWIAK ZESPÓŁ SZKÓŁ KOMUNIKACJI IM. HIPOLITA CEGIELSKIEGO W POZNANIU 2019-12-02 18:58:55
100 JAN KOZŁOWSKI II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. DĄBRÓWKI W GNIEŹNIE 2019-12-02 18:59:51
101 CEZARY SZWEDEK ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. EMILII SCZANIECKIEJ W PNIEWACH 2019-12-02 19:05:45
102 KAROL DWORCZYŃSKI LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. GEN. JÓZEFA WYBICKIEGO W ŚREMIE 2019-12-02 19:11:56
103 KRZYSZTOF GĄGAŁO ZESPÓŁ SZKÓŁ KOMUNIKACJI 2019-12-02 19:12:13
104 TOMASZ GĄGAŁO ZESPÓŁ SZKÓŁ KOMUNIKACJI IM. HIPOLITA CEGIELSKIEGO W POZNANIU 2019-12-02 19:12:30
105 WERONIKA MIKOŁAJCZAK I LIECUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. BOLESŁAWA CHROBREGO W GNIEŹNIE 2019-12-02 19:13:18
106 PIOTR SZCZESZEK ZESPÓŁ SZKÓŁ KOMUNIKACJI IM H. CEGIELSKIEGO W POZNANIU 2019-12-02 19:13:41
107 MATEUSZ BYSTRZYCKI III LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W KALISZU 2019-12-02 19:14:55
108 KATARZYNA KONWIŃSKA I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH W WĄGROWCU 2019-12-02 19:16:49
109 JĘDRZEJ KOLSKI TECHNIKUM KOMUNIKACJI 2019-12-02 19:17:03
110 HANNA DOMARADZKA II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI W KALISZU 2019-12-02 19:18:37
111 DAWID LIBERSKI III LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W OSTROWIE WIELKOPOLSKIM 2019-12-02 19:19:22
112 JULIA BITTNER XVII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE 2019-12-02 19:21:19
113 ANNA STANISŁAWSKA ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH W GOSTYNIU 2019-12-02 19:21:33
114 MARIANNA GRYNIA XVI LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI IM. CHARLES DE GAULLE'A W POZNANIU 2019-12-02 19:24:19
115 DAWID STACHOWIAK LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. STEFANA GARCZYŃSKIEGO W ZBĄSZYNIU 2019-12-02 19:25:53
116 HUBERT PLEWA TECHNIKUM KOMUNIKACJI IM. HIPOLITA CEGIELSKIEGO W POZNANIU 2019-12-02 19:26:09
117 EDYTA MATUSZEWSKA LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. STANISŁAWA WYSPIAŃSKIEGO W OBORNIKACH 2019-12-02 19:26:53
118 JOANNA ZUBIK TECHNIKUM KOMUNIKACJI IM. HIPOLITA CEGIELSKIEGO W POZNANIU 2019-12-02 19:28:22
119 ADAM NOWACKI ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH I TECHNICZNYCH W KŁODAWIE 2019-12-02 19:30:37
120 IGOR SZYMCZAK 38 DWUJĘZYCZNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE 2019-12-02 19:30:48
121 FILIP KOŃCZAK ZESPÓŁ SZKÓŁ KOMUNIKACJI IMIENIA HIPOLITA CEGIELSKIEGO W POZNANIU 2019-12-02 19:32:44
122 MARTA GŁOWACKA ZESPÓŁ SZKÓŁ KOMUNIKACJI IM. HIPOLITA CEGIELSKIEGO W POZNANIU 2019-12-02 19:33:54
123 SZYMON GŁOWACKI ZESPÓŁ SZKÓŁ KOMUNIKACJI IM. HIPOLITA CEGIELSKIEGO W POZNANIU 2019-12-02 19:34:24
124 TYMEK BRACISZEWSKI I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. BOLESŁAWA CHROBREGO W GNIEŹNIE 2019-12-02 19:38:21
125 IGOR OLCZAK DRUGIE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM.TADEUSZA KOŚCIUSZKI W KALISZU 2019-12-02 19:38:23
126 TERESA FRANC I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE W OSTRZESZOWIE 2019-12-02 19:38:36
127 OLIWIA CHADRYŚ I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. RODU LESZCZYŃSKICH W LESZNIE 2019-12-02 19:40:47
128 ADRIAN KONIECZNY ZESPÓŁ SZKÓŁ KOMUNIKACJI IM. HIPOLITA CEGIELSKIEGO 2019-12-02 19:41:09
129 MATEUSZ SŁOWIŃSKI TECHNIKUM NR 19 IM. MARSZAŁKA JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO W POZNANIU 2019-12-02 19:41:26
130 ALEKSANDRA GAŁCZYŃSKA III LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W OSTROWIE WIELKOPOLSKIM 2019-12-02 19:42:29
131 BARBARA HUSIAR LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE ZESPOŁU SZKÓŁ AKADEMICKICH W ŚRODZIE WIELKOPOLSKIEJ 2019-12-02 19:43:36
132 KRZYSZTOF ANTONIEWICZ ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH NR 1 W JAROCINIE 2019-12-02 19:47:19
133 WIKTORIA KRYSZTOFIAK II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. DĄBRÓWKI W GNIEŹNIE 2019-12-02 19:54:01
134 NATALIA KRUPA I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. KS. JANA KOMPAŁŁY I WOJCIECHA LIPSKIEGO W OSTROWIE WIELKOPOLSKIM 2019-12-02 19:59:18
135 MAREK WIĄCEK ZESPÓŁ SZKÓŁ PRZYRODNICZO-USŁUGOWYCH IM. STANISŁAWA MIKOŁAJCZYKA W GNIEŹNIE 2019-12-02 19:59:48
136 WERONIKA JANOWICZ 1 LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. BOLESŁAWA CHROBREGO W GNIEŹNIE 2019-12-02 20:03:56
137 JULIA MIELOCH III LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W KALISZU 2019-12-02 20:06:04
138 MARIA TOMALA II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI I MIĘDZYNARODOWYMI W LESZNIE 2019-12-02 20:09:33
139 MICHAŁ CHABIERSKI III LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W KALISZU 2019-12-02 20:12:02
140 DAWID BŁASZCZYK ZESPÓŁ SZKÓŁ TECHNICZNYCH DIECEZJI KALISKIEJ 2019-12-02 20:12:52
141 KLAUDIA MATUSZEWSKA II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI I MIĘDZYNARODOWYMI W LESZNIE 2019-12-02 20:13:29
142 ANNA DOBROWOLSKA ZSOIT KŁODAWA 2019-12-02 20:19:55
143 KRZYSZTOF BRYSZAK TECHNIKUM KOMUNIKACJI 2019-12-02 20:23:30
144 DARIA SZWAŁEK ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH IM. ZIEMI GOSTYŃSKIEJ W GOSTYNIU 2019-12-02 20:23:45
145 MARTA SZELĄGOWSKA III LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IMIENIA MIKOŁAJA KOPERNIKA W KALISZU 2019-12-02 20:23:51
146 JAKUB KAŁUŻA ZESPÓŁ SZKÓŁ KOMUNIKACJI IM. HIPOLITA CEGIELSKIEGO W POZNANIU 2019-12-02 20:24:04
147 STEFAN OBARA ZESPÓŁ SZKÓŁ KOMUNIKACJI IM. HIPOLITA CEGIELSKIEGO W POZNANIU 2019-12-02 20:24:35
148 ANTONI ŚWIĄTCZAK ZESPÓŁ SZKÓŁ KOMUNIKACJI IM. HIPOLITA CEGIELSKIEGO W POZNANIU - TECHNIKUM 2019-12-02 20:30:04
149 OSKAR PRUSINOWSKI PUBLICZNE SALEZJAŃSKIE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W POZNANIU 2019-12-02 20:30:49
150 JAKUB PIŁAT VIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ADAMA MICKIEWICZA W POZNANIU 2019-12-02 20:32:44
151 ZOFIA LACHOWICZ III LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ŚW. JANA KANTEGO W POZNANIU 2019-12-02 20:34:23
152 SEBASTIAN MANIERSKI LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ST. STASZICA W PLESZEWIE 2019-12-02 20:34:53
153 ZOFIA GRZESIAK ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH W GOSTYNIU 2019-12-02 20:44:35
154 JULIA KOWALSKA III LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W KALISZU 2019-12-02 20:45:51
155 MICHAŁ PIECHOTA III LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W KALISZU 2019-12-02 20:48:13
156 MICHAŁ CIESIÓŁKA LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. JANKA Z CZARNKOWA W CZARNKOWIE 2019-12-02 20:49:01
157 BARTOSZ MARCZAK I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCZĄCE IM. M. SKŁODOWSKIEJ- CURIE W OSTRZESZOWIE 2019-12-02 20:51:39
158 DAWID KĘDZIORA L LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. BOLESŁAWA CHROBREGO W GNIEŹNIE 2019-12-02 20:53:40
159 TOMASZ LIBERA LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W CZARNKOWIE 2019-12-02 20:56:48
160 JAKUB NIEŁACNY III LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IMIENIA MIKOŁAJA KOPERNIKA W KALISZU 2019-12-02 20:59:24
161 DOMINIK KRAWCZYK III LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W KALISZU 2019-12-02 21:00:15
162 ŁUKASZ WALICKI LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. JANKA Z CZARNKOWA W CZARNKOWIE 2019-12-02 21:04:25
163 MARIA MARKIEWICZ ZESPÓŁ SZKÓŁ AKADEMICKICH W ŚRODZIE WIELKOPOLSKIEJ 2019-12-02 21:05:42
164 BARTOSZ KAŹMIERCZAK LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. JANKA Z CZARNKOWA W CZARNKOWIE 2019-12-02 21:06:12
165 NATAN WINCZEWSKI ZESPÓŁ SZKÓŁ KOMUNIKACJI IM. HIPOLITA CEGIELSKIEGO W POZNANIU 2019-12-02 21:07:38
166 PAWEŁ ŁAZAR II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. GENERAŁOWEJ ZAMOYSKIEJ I HELENY MODRZEJEWSKIEJ 2019-12-02 21:10:07
167 WOJCIECH WASIELEWSKI TECHNIKUM KOMUNIKACJI IM. HIPOLITA CEGIELSKIEGO W POZNANIU 2019-12-02 21:23:09
168 ADRIANNA MERMELA 1 LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO IM KAROLA MARCINKOWSKIEGO W POZNANIU 2019-12-02 21:25:39
169 ANTONI RAJTAR VIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ADAMA MICKIEWICZA W POZNANIU 2019-12-02 21:25:44
170 MICHAŁ KAPTURZAK II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. GENERAŁOWEJ ZAMOYSKIEJ I HELENY MODRZEJEWSKIEJ W POZNANIU 2019-12-02 21:29:32
171 ADAM KLEDZIK 3 LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W POZNANIU IM. ŚW. JANA KANTEGO 2019-12-02 21:30:49
172 ZUZANNA GLURA ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH IM. ZIEMI GOSTYŃSKIEJ W GOSTYNIU 2019-12-02 21:31:32
173 ZUZANNA RYBARCZYK IV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. KOMISJI EDUKACJI NARODOWEJ W POZNANIU 2019-12-02 21:33:09
174 ERYK WALTER I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. BOLESŁAWA CHROBREGO W GNIEŹNIE 2019-12-02 21:36:27
175 JULIA JASTRZĘBSKA II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI W KALISZU 2019-12-02 21:39:53
176 ŁUCJA BORZYŃSKA XXXVII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE Z ODDZIAŁAMI TERAPEUTYCZNYMI IM. JANA PAWŁA II W POZNANIU 2019-12-02 21:50:40
177 PIOTR ZIELIŃSKI LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. HENRYKA SIENKIEWICZA WE WRZEŚNI 2019-12-02 21:54:33
178 SZYMON BURDA CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO I USTAWICZNEGO W STRZAŁKOWIE 2019-12-02 22:00:32
179 JAKUB KITTEL ZESPÓŁ SZKÓŁ W WIELENIU 2019-12-02 22:05:05
180 POLA WALCZYŃSKA I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ADAMA ASNYKA W KALISZU 2019-12-02 22:09:27
181 TOMASZ JARMOLOWICZ I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ADAMA ASNYKA W KALISZU 2019-12-02 22:11:08
182 MAKSYMILIAN RYŻEK ZESPÓŁ SZKÓŁ W WIELENIU 2019-12-02 22:15:12
183 JAROMIR NAGŁY I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. RODU LESZCZYŃSKICH W LESZNIE 2019-12-02 22:16:43
184 SANDRA RAZIK ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 W NOWYM TOMYŚLU 2019-12-02 22:25:34
185 ZOFIA WITKOWSKA 1 LO IM. MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE W OSTRZESZOWIE 2019-12-02 22:37:20
186 MATEUSZ BERNART ZESPÓŁ SZKÓŁ KOMUNIKACJI IMIENIA HIPOLITA CEGIELSKIEGO W POZNANIU 2019-12-02 22:44:56
187 NATALIA LANGNER ZESPÓŁ SZKÓŁ BUDOWNICTWA NR 1 W POZNANIU 2019-12-02 22:55:20
188 JAKUB TOMASZEWSKI ZESPÓŁ SZKÓŁ KOMUNIKACJI IM. HIPOLITA CEGIELSKIEGO 2019-12-02 22:57:01
189 SARA GRZELAK III LO IM. MIKOŁAJKA KOPERNIKA W KALISZU 2019-12-02 23:24:26
190 JULIA ARKUSZEWSKA ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH I TECHNICZNYCH W KLODAWIE 2019-12-02 23:53:56
191 MATEUSZ PIETRZAK TECHNIKUM NR 19 W POZNANIU IM. MARSZAŁKA JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO 2019-12-03 00:02:13
192 JAN NOWAKOWSKI VIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ADAMA MICKIEWICZA W POZNANIU 2019-12-03 00:17:38
193 MAGDALENA PŁUGOWSKA LLL LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W KALISZU 2019-12-03 00:51:09
194 JOANNA HERMANN II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. GENERAŁOWEJ ZAMOYSKIEJ I HELENY MODRZEJEWSKIEJ W POZNANIU 2019-12-03 01:00:39
195 ALEKSANDRA WOJTKOWIAK LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM STANISŁAWA WYSPIAŃSKIEGO W OBORNIKACH 2019-12-03 06:49:47
196 PAULINA WOLNIEWICZ ZESPÓŁ SZKÓŁ EKONOMICZNYCH IM. MAKSYMILIANA JACKOWSKIEGO W SŁUPCY 2019-12-03 07:31:08
197 KACPER FILIPIAK I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. BOLESŁAWA CHROBREGO W GNIEŹNIE 2019-12-03 07:38:53
198 SZYMON JĘDRZYCHOWSKI 2 LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W LESZNIE 2019-12-03 07:52:06
199 JOANNA GOSIENIECKA II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W LESZNIE 2019-12-03 07:59:07
200 ZOFIA KOTERAS I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W GNIEŹNIE 2019-12-03 08:03:04
201 PIOTR DUDZIAK VIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ADAMA MICKIEWICZA W POZNANIU 2019-12-03 08:04:17
202 SZYMON SIEMIENIUK ZESPÓŁ SZKÓŁ KOMUNIKACJI IM. HIPOLITA CEGIELSKIEGO W POZNANIU 2019-12-03 08:20:32
203 ARTUR MATCZAK ZSOIT W KŁODAWIE 2019-12-03 08:24:08
204 PIOTREK BARAŃSKI ZESPÓŁ SZKÓŁ KOMUNIKACJI IM. HIPOLITA CEGIELSKIEGO W POZNANIU 2019-12-03 08:39:14
205 MICHAŁ MUSKAŁA I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE W OSTRZESZOWIE 2019-12-03 08:43:00
206 ZUZANNA MUCHA LO IM. MARII SKŁODOWSKIEJ CURIE W OSTRZESZOWIE 2019-12-03 08:49:40
207 RADOSŁAW WINIECKI I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH W WĄGROWCU 2019-12-03 08:50:04
208 KATARZYNA STRZYŻEWSKA I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. BOLESŁAWA CHROBREGO W GNIEŹNIE 2019-12-03 09:06:35
209 TOMASZ ANDRZEJCZAK ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH IM. ZIEMI GOSTYŃSKIEJ W GOSTYNIU 2019-12-03 09:40:41
210 MIKOŁAJ DZIKOWSKI ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCACYCH IM. ZIEMI GOSTYŃSKIEJ W GOSTYNIU 2019-12-03 09:42:04
211 ADAM PAWEŁKA ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH W GOSTYNIU 2019-12-03 09:43:23
212 FRANEK GLURA ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH IM. ZIEMI GOSTYŃSKIEJ W GOSTYNIU 2019-12-03 09:45:18
213 JAKUB FRYDRYCH 3 LO IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W KALISZU 2019-12-03 09:51:10
214 DAMIAN JAKUBOWSKI LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM.MIKOŁAJA KOPERNIKA W KALISZU 2019-12-03 09:51:39
215 PAWEŁ PRZYBYŁEK ZESPÓŁ SZKÓŁ ŁĄCZNOŚCI IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA 2019-12-03 09:52:56
216 FILIP MOLINUS ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH W GOSTYNIU 2019-12-03 09:53:47
217 MICHAŁ SMEKTAŁA ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH W GOSTYNIU 2019-12-03 09:55:51
218 PIOTR NOWICKI ZESPÓŁ SZKÓŁ TECHNICZNYCH DIECEZJI KALISKIEJ 2019-12-03 09:59:56
219 HUBERT CIEŚLIŃSKI III LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W OSTROWIE WIELKOPOLSKIM 2019-12-03 10:33:26
220 JAKUB KASZUBA LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. STANISŁAWA WYSPIAŃSKIEGO W OBORNIKACH 2019-12-03 10:38:54
221 ALICJA GARTNER LO OBORNIKI IM STANISLAWA WYSPIANSKIEGO W OBORNIKACH 2019-12-03 10:39:27
222 WOJCIECH KRAWIEC ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH W GOSTYNIU 2019-12-03 10:51:39
223 SAHAWAT RYBARCZYK ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. POWSTAŃCÓW WLKP. WE WRONKACH 2019-12-03 10:58:53
224 MIŁOSZ KALOTA ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. POWSTAŃCÓW WLKP. WE WRONKACH 2019-12-03 11:03:26
225 MIKOŁAJ CYPRYAŃSKI I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. BOLESŁAWA CHROBREGO W GNIEŹNIE 2019-12-03 11:09:35
226 PAWEŁ KOSIORKIEWICZ III LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ŚW. JANA KANTEGO 2019-12-03 11:13:46
227 PAULINA CIESIOŁKIEWICZ 1 LO IM. ADAMA ASNYKA W KALISZU 2019-12-03 11:24:14
228 ZOFIA ROSZAK II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. DĄBRÓWKI W GNIEŹNIE 2019-12-03 11:37:48
229 ALEKSANDER GINTER II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W LESZNIE 2019-12-03 11:39:00
230 KACPER KUŹNIK ZESPÓŁ SZKÓŁ KOMUNIKACJI IM. HIPOLITA CEGIELSKIEGO W POZNANIU 2019-12-03 11:41:44
231 KAROL RACHWALSKI III LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W OSTROWIE WIELKOPOLSKIM 2019-12-03 11:42:55
232 JULIA KUBASIK II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W LESZNIE 2019-12-03 11:43:12
233 AGATA WINNOWICZ 1 LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. BOLESŁAWA CHROBREGO W GNIEŹNIE 2019-12-03 11:44:18
234 DANIEL MICHALAK I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IMIENIA KAROLA MARCINKOWSKIEGO W POZNANIU 2019-12-03 11:45:00
235 BERNADETTA KOWALCZYK II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI W KALISZU 2019-12-03 11:45:35
236 ADAM STĘPIEŃ III LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W KALISZU 2019-12-03 11:45:37
237 AGATA KLIŚ I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. KAROLA MARCINKOWSKIEGO W POZNANIU 2019-12-03 11:46:46
238 NIKODEM KRYCH II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. DĄBRÓWKI W GNIEŹNIE 2019-12-03 11:48:57
239 KAROLINA MAĆKOWIAK I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. KS. J. KOMPAŁŁY I W.LIPSKIEGO W OSTROWIE WIELKOPOLSKIM 2019-12-03 12:05:09
240 LEONARD SZULC XI LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W POZNANIU 2019-12-03 12:05:25
241 ZOFIA STEPHAN II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W LESZNIE Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI I MIĘDZYNARODOWYMI 2019-12-03 12:10:03
242 JAKUB FLORKOWSKI 3 LO W POZNANIU IM. JANA KANTEGO 2019-12-03 12:13:24
243 PAULINA SKRZYPCZAK II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI I MATURĄ MIĘDZYNARODOWĄ 2019-12-03 12:15:23
244 DOMINIK ZAMUSZKIEWICZ 2 LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W LESZNIE Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI I MIĘDZYNARODOWYMI 2019-12-03 12:42:34
245 MATEUSZ DOKOWICZ 3LO POZNAŃ 2019-12-03 12:45:34
246 SYLWIA WYSOTA I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE W OSTRZESZOWIE 2019-12-03 13:21:26
247 KRZYSZTOF PEISERT II LO IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W LESZNIE 2019-12-03 13:21:53
248 TOBIASZ STACHOWIAK ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH W GOSTYNIU 2019-12-03 13:42:07
249 KAMIL RATAJCZYK III LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA 2019-12-03 13:48:46
250 MARTYNA ZAKIERSKA III LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W KALISZU 2019-12-03 14:06:10
251 JACEK ŚRAMA ZESPÓŁ SZKÓŁ KOMUNIKACJI IM. HIPOLITA CEGIELSKIEGO W POZNANIU 2019-12-03 14:16:05
252 MICHAŁ TRZĘSOWSKI III LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IMIENIA MIKOŁAJA KOPERNIKA W KALISZU 2019-12-03 14:19:00
253 OLIWIA KUBIK I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. KS. J. KOMPAŁŁY I W. LIPSKIEGO 2019-12-03 14:23:16
254 KRZYSZTOF SKROBAŁA ZESPÓŁ SZKÓŁ KOMUNIKACJI IM. HIPOLITA CEGIELSKIEGO W POZNANIU 2019-12-03 14:25:10
255 KAROLINA GROT II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W POZNANIU 2019-12-03 14:32:55
256 MARIA KLIKS 2 LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. GENERAŁOWEJ ZAMOYSKIEJ I HELENY MODRZEJEWSKIEJ W POZNANIU 2019-12-03 14:43:06
257 JULIA ZANDEK TECHNIKUM NR 19 IM. J. PIŁSUDSKIEGO W POZNANIU 2019-12-03 14:45:44
258 ADAM MATUSZCZAK ZESPÓŁ SZKÓŁ KOMUNIKACJI IM. HIPOLITA CEGIELSKIEGO W POZNANIU 2019-12-03 14:48:15
259 OLGA NOGAJ I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM.ADAMA ASNYKA W KALISZU 2019-12-03 14:49:18
260 MAJA NOWAK ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAKONU PIJARÓW IM. ŚW. JÓZEFA KALASANCJUSZA W POZNANIU 2019-12-03 14:51:29
261 ADRIAN NAPIERAŁA LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W ZS1 W NOWYM TOMYŚLU 2019-12-03 14:54:07
262 JULIA CHOLAJDA III LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IMIENIA MIKOŁAJA KOPERNIKA W KALISZU 2019-12-03 15:03:33
263 ZIEMOWIT LIJEWSKI ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 W NOWYM TOMYŚLU 2019-12-03 15:08:44
264 ROKSANA KUBCZYK 1 LO IM. ADAMA ASNYKA W KALISZU 2019-12-03 15:14:08
265 BARTOSZ SYTEK I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ŚW BARBARY W CHODZIEŻY 2019-12-03 15:14:51
266 ALICJA FINGER III LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W OSTROWIE WIELKOPOLSKIM 2019-12-03 15:21:12
267 KINGA WESOŁOWSKA DWUJĘZYCZNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE NR 38 W POZNANIU IM. JANA NOWAKA JEZIORAŃSKIEGO 2019-12-03 15:22:00
268 JULIA STEVEN LO 38 IM. JANA NOWAKA-JEZIORAŃSKIEGO 2019-12-03 15:22:46
269 ALEKSANDRA SETECKA 38 DWUJĘZYCZNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W POZNANIU IM. JANA NOWAKA-JEZIORAŃSKIEGO 2019-12-03 15:23:10
270 MARTA MAJEWSKA ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH IM. ZIEMI GOSTYŃSKIEJ W GOSTYNIU 2019-12-03 15:26:31
271 KAROLINA HOFFA I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH W WĄGROWCU 2019-12-03 15:26:54
272 MARIANNA PODOBIŃSKA I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. KAROLA MARCINKOWSKIEGO W POZNANIU 2019-12-03 15:31:15
273 ANNA PACHOLAK I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. KAROLA MARCINKOWSKIEGO W POZNANIU 2019-12-03 15:32:01
274 DOMINIKA STĘPNIAK LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MARSZAŁKA JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO W SŁUPCY 2019-12-03 15:39:49
275 ZUZANNA BARTKOWIAK ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH IM. ZIEMI GOSTYŃSKIEJ W GOSTYNIU 2019-12-03 15:42:55
276 DAMIAN MATYSIAK II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. T.KOŚCIUSZKI W KALISZU 2019-12-03 15:47:51
277 KAMILA WOJTCZAK 2 LICEUM IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI W KALISZU 2019-12-03 15:48:04
278 KINGA PAJEK III LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W OSTROWIE WIELKOPOLSKIM 2019-12-03 15:48:38
279 SANDRA DARCZ ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 2 IM. S. STASZICA W NOWYM TOMYŚLU 2019-12-03 15:51:38
280 JEREMIASZ MULARCZYK LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCONCE NUMER II W POZNANII 2019-12-03 15:55:30
281 AGATA SZRAMKA LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE NR 4 W POZNANIU 2019-12-03 15:55:49
282 IGNACY KUŹNIEWSKI II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. GENERAŁOWEJ ZAMOYSKIEJ I HELENY MODRZEJEWSKIEJ W POZNANIU 2019-12-03 15:59:21