Matematyczny Kalendarz Adwentowy

Zadanie z dnia 2019-12-03

Dany jest pięciokąt foremny \(ABCDE\). Przekątne \(AC\) i \(BD\) przecinają się w punkcie \(P\). Punkt \(K\) jest środkiem boku \(BC\), a punkt \(L\) − przekątnej \(EC\). Podaj miarę (w stopniach) kąta ostrego pomiędzy prostymi \(AK\) i \(LP\). Wynik zaokrąglij do najbliższej liczby całkowitej.

Odpowiedź

Czas przesyłania rozwiązań do tego zadania już minął. Mimo to nie chcemy psuć Ci zabawy, dlatego ukrywamy prawidłową odpowiedź. Jeśli chcesz ją zobaczyć, najedź kursorem na poniższe pole.

72,000

Wyjaśnienie do odpowiedzi

Najedź kursorem na poniższe pole, żeby zobaczyć wyjaśnienie do odpowiedzi.

Niech \(PQRST\) będzie pięciokątem foremnym wyznaczonym przez przekątne pięciokąta \(ABCDE\) (rysunek). Punkt \(L\) jest wspólnym środkiem odcinków \(CE\) i \(QR\). Trójkąty \(ABK\) i \(PQL\) są podobne (bkb), ponieważ \[ \frac{|AB|}{|BK|}=\frac{|PQ|}{|QL|}=2 \quad\text{oraz}\quad |\text{kąt} ABK|=|\text{kąt} PQL|=108^\circ. \] Z tego wynika, że kąt pomiędzy prostymi \(AK\) i \(LP\) ma taką samą miarę, co kąt pomiędzy prostymi \(AB\) i \(PQ\), czyli \(72^\circ\).

Rysunek komentujący rozwiązanie zadania

Ranking

Poniżej przedstawiamy ranking osób, które przesłały rozwiązanie tego zadania.

# Imię, nazwisko i szkoła Data przesłania odpowiedzi
1 PATRYK ZUBILEWICZ LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE TOWARZYSTWA SALEZJAŃSKIEGO W PILE 2019-12-03 18:04:04
2 NADIA POLISIAKIEWICZ I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. BOLESŁAWA CHROBREGO W GNIEŹNIE 2019-12-03 18:05:22
3 ROZALIA STOCHMIAŁ I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. BOLESŁAWA CHROBREGO W GNIEŹNIE 2019-12-03 18:06:27
4 NATALIA SIWEK 2 LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W POZNANII 2019-12-03 18:07:25
5 FILIP KOŃCZAK ZESPÓŁ SZKÓŁ KOMUNIKACJI IMIENIA HIPOLITA CEGIELSKIEGO W POZNANIU 2019-12-03 18:08:10
6 SZYMON GŁOWACKI ZESPÓŁ SZKÓŁ KOMUNIKACJI IM. HIPOLITA CEGIELSKIEGO W POZNANIU 2019-12-03 18:08:13
7 MATEUSZ JANCZAK II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. GENERAŁOWEJ ZAMOYSKIEJ I HELENY MODRZEJEWSKIEJ 2019-12-03 18:08:25
8 HELENA MASŁOWSKA VIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ADAMA MICKIEWICZA W POZNANIU 2019-12-03 18:09:34
9 MARTA GŁOWACKA ZESPÓŁ SZKÓŁ KOMUNIKACJI IM. HIPOLITA CEGIELSKIEGO W POZNANIU 2019-12-03 18:10:05
10 NATALIA SZYSZKA ZESPÓŁ SZKÓŁ PRZYRODNICZO-BIZNESOWYCH W TARCACH 2019-12-03 18:10:08
11 MARCIN STAWICKI ZESPÓŁ SZKÓŁ KOMUNIKACJI W POZNANIU 2019-12-03 18:10:08
12 PIOTR KRZYSZOWSKI I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. STANISŁAW STASZICA W PLESZEWIE 2019-12-03 18:11:32
13 KLAUDIA TARABASZ VIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ADAMA MICKIEWICZA W POZNANIU 2019-12-03 18:11:44
14 JULIA CHOLAJDA III LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IMIENIA MIKOŁAJA KOPERNIKA W KALISZU 2019-12-03 18:11:54
15 ALICJA BANAŚ LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. JANKA Z CZARNKOWA 2019-12-03 18:11:58
16 DAWID TARABASZ ZESPÓŁ SZKÓŁ KOMUNIKACJI IM. HIPOLITA CEGIELSKIEGO W POZNANIU 2019-12-03 18:12:25
17 TERESA FRANC I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE W OSTRZESZOWIE 2019-12-03 18:14:44
18 SZYMON SIEMIENIUK ZESPÓŁ SZKÓŁ KOMUNIKACJI IM. HIPOLITA CEGIELSKIEGO W POZNANIU 2019-12-03 18:15:24
19 KATARZYNA CHOJNIAK PUBLICZNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE ZAKONU PIJARÓW IM. ŚW. JÓZEFA KALASANCJUSZA W POZNANIU 2019-12-03 18:15:27
20 KLAUDIA BIBROWSKA II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W LESZNIE Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI I MIĘDZYNARODOWYMI 2019-12-03 18:18:14
21 NATALIA NAWROT LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. STANISŁAWA WYSPIAŃSKIEGO W OBORNIKACH 2019-12-03 18:18:16
22 FIONA HARTMAN ZESPÓŁ SZKÓŁ PRZYRODNICZO-BIZNESOWYCH W TARCACH 2019-12-03 18:19:02
23 DOMINIK FAJFER I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. BOLESŁAWA CHROBREGO W GNIEŹNIE 2019-12-03 18:19:07
24 ROBERT SYNAK IX LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. KAROLA LIBELTA W POZNANIU 2019-12-03 18:19:20
25 JULIA TALAR II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. DĄBRÓWKI W GNIEŹNIE 2019-12-03 18:20:02
26 KRZYSZTOF SZMYT TECHNIKUM KOMUNIKACJI IM. HIPOLITA CEGIELSKIEGO W POZNANIU 2019-12-03 18:20:44
27 KRZYSZTOF BRYSZAK TECHNIKUM KOMUNIKACJI 2019-12-03 18:21:15
28 MICHAŁ REDMER VIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ADAMA MICKIEWICZA W POZNANIU 2019-12-03 18:21:33
29 JULIA MICHALEWICZ ZESPÓŁ SZKÓŁ ROLNICZYCH I TECHNICZNYCH IM. HIPOLITA CEGIELSKIEGO W POWODOWIE 2019-12-03 18:21:46
30 MARIA JOKIEL ZESPÓŁ SZKÓŁ ROLNICZYCH I TECHNICZNYCH IM. HIPOLITA CEGIELSKIEGO W POWODOWIE 2019-12-03 18:21:54
31 PIOTR SKORACKI ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH W GOSTYNIU 2019-12-03 18:21:57
32 JAKUB SOBISIAK XII LICEUM IM. MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE 2019-12-03 18:22:30
33 WIKTORIA PLEWKA 3 LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM.MIKOŁAJA KOPERNIKA W KALISZU 2019-12-03 18:22:49
34 ZUZANNA POŁEĆ ZESPÓŁ SZKÓŁ NR1 W WĄGROWCU 2019-12-03 18:22:53
35 EDYTA FILIPIAK I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. JAROSŁAWA DĄBROWSKIEGO W RAWICZU 2019-12-03 18:22:59
36 MARTYNA ZAKIERSKA III LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W KALISZU 2019-12-03 18:23:17
37 MARTA GLURA ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH IM. ZIEMI GOSTYŃSKIEJ W GOSTYNIU 2019-12-03 18:23:41
38 JAKUB STACHOWSKI VIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ADAMA MICKIEWICZA W POZNANIU 2019-12-03 18:23:46
39 SANDRA SIBERNA III LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W OSTROWIE WIELKOPOLSKIM 2019-12-03 18:24:04
40 KRZYSZTOF ANTONIEWICZ ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH NR 1 W JAROCINIE 2019-12-03 18:25:41
41 MIKOŁAJ SCHINDLER I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. STANISŁAWA STASZICA W PLESZEWIE 2019-12-03 18:26:42
42 STEFAN CHAŁUPNICZAK I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. KAROLA MARCINKOWSKIEGO W POZNANIU 2019-12-03 18:28:12
43 MARTA SUFRYD I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. KS. J. KOMPAŁŁY I W. LIPSKIEGO 2019-12-03 18:28:26
44 JACEK ŚRAMA ZESPÓŁ SZKÓŁ KOMUNIKACJI IM. HIPOLITA CEGIELSKIEGO W POZNANIU 2019-12-03 18:28:47
45 MACIEJ KARCZEWSKI I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W PLESZEWIE 2019-12-03 18:28:50
46 BARBARA PIELECHA XVII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE 2019-12-03 18:29:00
47 WOJCIECH GRABIAS LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE NR 2 IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W LESZNIE 2019-12-03 18:29:47
48 SZYMON JĘDRZYCHOWSKI 2 LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W LESZNIE 2019-12-03 18:30:04
49 MAGDALENA MOLENDA I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. KS. J. KOMPAŁŁY I W. LIPSKIEGO 2019-12-03 18:30:17
50 ANNA DOBROWOLSKA ZSOIT KŁODAWA 2019-12-03 18:30:17
51 MICHAŁ PIECHOTA III LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W KALISZU 2019-12-03 18:32:11
52 ANGELIKA FABIŚ ZESPÓŁ SZKÓŁ ROLNICZYCH I TECHNICZNYCH IM. HIPOLITA CEGIELSKIEGO W POWODOWIE 2019-12-03 18:32:36
53 TYMON TOMCZAK 8 LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ADAMA MICKIEWICZA W POZNANIU 2019-12-03 18:32:58
54 ZOFIA STEPHAN II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W LESZNIE Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI I MIĘDZYNARODOWYMI 2019-12-03 18:35:21
55 MATEUSZ DOKOWICZ 3LO POZNAŃ 2019-12-03 18:35:48
56 PIOTR WYSOCKI 8 LO W POZNANIU IM. ADAMA MICKIEWICZA 2019-12-03 18:35:55
57 EDYTA MATUSZEWSKA LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. STANISŁAWA WYSPIAŃSKIEGO W OBORNIKACH 2019-12-03 18:36:05
58 ZOFIA WITKOWSKA 1 LO IM. MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE W OSTRZESZOWIE 2019-12-03 18:36:43
59 DAMIAN JAKUBOWSKI LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM.MIKOŁAJA KOPERNIKA W KALISZU 2019-12-03 18:37:23
60 MATEUSZ MIKOŁAJCZAK II LO IM. GEN ZAMOYSKIEJ I HELENY MODRZEJEWSKIEJ W POZNANIU 2019-12-03 18:38:02
61 JOANNA SZAŁAGA ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH IM. FRANCISZKA RATAJCZAKA W KOŚCIANIE 2019-12-03 18:38:16
62 MARTA SZELĄGOWSKA III LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IMIENIA MIKOŁAJA KOPERNIKA W KALISZU 2019-12-03 18:38:42
63 NATAN WINCZEWSKI ZESPÓŁ SZKÓŁ KOMUNIKACJI IM. HIPOLITA CEGIELSKIEGO W POZNANIU 2019-12-03 18:38:49
64 CEZARY SZWEDEK ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. EMILII SCZANIECKIEJ W PNIEWACH 2019-12-03 18:39:17
65 JOANNA JANOWSKA ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH W GOSTYNIU 2019-12-03 18:40:59
66 MARTYNA CZEKAŁA 38. DWUJĘZYCZNIE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W POZNANIU 2019-12-03 18:42:49
67 ZOFIA GRONOWSKA LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE NR 8 IM. ADAMA MICKIEWICZA W POZNANIU 2019-12-03 18:46:50
68 MICHAŁ WIĘCEK I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE W OSTRZESZOWIE 2019-12-03 18:47:30
69 FILIP PÓŁTORACZYK II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W LESZNIE Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI I MIĘDZYNARODOWYMI 2019-12-03 18:48:20
70 KONRAD KACZMAREK ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH I TECHNICZNYCH W KŁODAWIE 2019-12-03 18:51:15
71 OLIWIA KUBIK I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. KS. J. KOMPAŁŁY I W. LIPSKIEGO 2019-12-03 18:52:37
72 DAWID STACHOWIAK LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. STEFANA GARCZYŃSKIEGO W ZBĄSZYNIU 2019-12-03 18:54:39
73 DOROTA DOBERSCHUTZ I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. BOLESŁAWA CHROBREGO W GNIEŹNIE 2019-12-03 18:55:41
74 BARBARA RATAJCZAK ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH IM. ZIEMI GOSTYŃSKIEJ W GOSTYNIU 2019-12-03 18:55:58
75 MACIEJ NOWAKOWSKI LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. GEN. J. WYBICKIEGO W ŚREMIE 2019-12-03 18:56:51
76 ROBERT ZAREMBA ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH W GOSTYNIU 2019-12-03 18:57:22
77 WIKTORIA WOJTKOWIAK ZESPÓŁ SZKÓŁ KOMUNIKACJI IM. HIPOLITA CEGIELSKIEGO W POZNANIU 2019-12-03 18:57:34
78 KAROL SUTERSKI IV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W POZNANIU 2019-12-03 18:58:01
79 MAREK WIĄCEK ZESPÓŁ SZKÓŁ PRZYRODNICZO-USŁUGOWYCH IM. STANISŁAWA MIKOŁAJCZYKA W GNIEŹNIE 2019-12-03 19:00:26
80 PATRYCJA SZURGOT LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. KAZIMIERZA WIELKIEGO W KOLE 2019-12-03 19:01:35
81 ADAM STĘPIEŃ III LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W KALISZU 2019-12-03 19:01:52
82 MARTA MIERZYŃSKA IX LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. KAROLA LIBELTA W POZNANIU 2019-12-03 19:04:22
83 PIOTR KMIECIK 1 LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W OSTROWIE 2019-12-03 19:04:34
84 HANNA DOMARADZKA II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI W KALISZU 2019-12-03 19:04:39
85 MONIKA NORMAN ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH IM. ZIEMI GOSTYŃSKIEJ W GOSTYNIU 2019-12-03 19:04:46
86 PATRYCJA OBUCHOWSKA 9 LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. KAROLA LIBELTA W POZNANIU 2019-12-03 19:06:18
87 ZOFIA RATAJCZAK I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W LESZNIE 2019-12-03 19:07:58
88 ROBERT FLORCZAK II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W LESZNIE 2019-12-03 19:08:53
89 MICHAŁ KAPTURZAK II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. GENERAŁOWEJ ZAMOYSKIEJ I HELENY MODRZEJEWSKIEJ W POZNANIU 2019-12-03 19:09:26
90 ARKADIUSZ JESSE TECHNIKUM ELEKTRONICZNO-MECHANICZNE CKZIU 2019-12-03 19:10:07
91 ZOFIA KOCOT I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCYM IM MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE W OSTRZESZOWIE 2019-12-03 19:12:19
92 ANTONI RAJTAR VIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ADAMA MICKIEWICZA W POZNANIU 2019-12-03 19:13:14
93 ZUZANNA BARAN II LO W POZNANIU 2019-12-03 19:15:31
94 EDYTA ZYGMUNT ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH IM. ZIEMI GOSTYŃSKIEJ W GOSTYNIU 2019-12-03 19:15:54
95 KACPER KOZERSKI LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. KAZIMIERZA WIELKIEGO W KOLE 2019-12-03 19:17:10
96 ZUZANNA SZYMANOWSKA I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ŚW. BARBARY W CHODZIEŻY 2019-12-03 19:18:08
97 WOJCIECH DWORCZYŃSKI LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W ŚREMIE 2019-12-03 19:18:44
98 JAGODA ANDRZEJEWSKA I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MARII SKŁODOWSKIEJ- CURIE W OSTRZESZOWIE 2019-12-03 19:19:18
99 ALEKSANDRA STRZELECKA VIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ADAMA MICKIEWICZA W POZNANIU 2019-12-03 19:20:27
100 TOMASZ JARMOLOWICZ I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ADAMA ASNYKA W KALISZU 2019-12-03 19:20:39
101 KAROL DWORCZYŃSKI LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. GEN. JÓZEFA WYBICKIEGO W ŚREMIE 2019-12-03 19:22:24
102 SEBASTIAN MANIERSKI LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ST. STASZICA W PLESZEWIE 2019-12-03 19:23:36
103 NATALIA KUBIAK 9 LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. KAROLA LIBELTA W POZNANIU 2019-12-03 19:25:06
104 POLA WALCZYŃSKA I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ADAMA ASNYKA W KALISZU 2019-12-03 19:25:55
105 MATEUSZ ĆWIEK III LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W KALISZU 2019-12-03 19:29:21
106 ANITA MARCINKOWSKA ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH IM. ZIEMI GOSTYŃSKIEJ W GOSTYNIU 2019-12-03 19:30:10
107 DARIUSZ ZIMNY LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. PRYMASA TYSIĄCLECIA KS. STEFANA KARDYNAŁA WYSZYŃSKIEGO W OPALENICY 2019-12-03 19:30:58
108 HANNA KŁYSZ III LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W KALISZU 2019-12-03 19:35:00
109 WERONIKA JANOWICZ 1 LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. BOLESŁAWA CHROBREGO W GNIEŹNIE 2019-12-03 19:37:53
110 RÓŻA ŁOPUSIEWICZ VIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ADAMA MICKIEWICZA W POZNANIU 2019-12-03 19:44:29
111 JAN MARZYŃSKI ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH NR 2 IM. EUGENIUSZA KWIATKOWSKIEGO W JAROCINIE 2019-12-03 19:57:04
112 BARTOSZ MARCZAK I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCZĄCE IM. M. SKŁODOWSKIEJ- CURIE W OSTRZESZOWIE 2019-12-03 20:01:36
113 KAMIL WITOŃ I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCZĄCE IM. M. SKŁODOWSKIEJ- CURIE W OSTRZESZOWIE 2019-12-03 20:02:17
114 MIKOŁAJ RYBAK I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE W OSTRZESZOWIE 2019-12-03 20:02:18
115 PATRYK DRÓZD LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W NOWYM TOMYŚLU 2019-12-03 20:02:51
116 WIKTOR MAZUR IV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM.KOMISJI EDUKACJI NARODOWEJ W POZNANIU 2019-12-03 20:05:02
117 ADAM ŚWIERZEWSKI LICUM NR.1 IM. JAROSŁAWA DĄBROWSKIEGO W RAWICZU 2019-12-03 20:05:16
118 AGNIESZKA ŻEBROWSKA ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAKONU PIJARÓW IM. ŚW. JÓZEFA KALASANCJUSZA W POZNANIU 2019-12-03 20:06:56
119 PAULINA SKRZYPCZAK II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI I MATURĄ MIĘDZYNARODOWĄ 2019-12-03 20:07:57
120 KLAUDIA ANTONIEWICZ ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH W JAROCINIE 2019-12-03 20:08:28
121 NATALIA KRUPA I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. KS. JANA KOMPAŁŁY I WOJCIECHA LIPSKIEGO W OSTROWIE WIELKOPOLSKIM 2019-12-03 20:12:10
122 KAROLINA MAĆKOWIAK I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. KS. J. KOMPAŁŁY I W.LIPSKIEGO W OSTROWIE WIELKOPOLSKIM 2019-12-03 20:13:02
123 WIKTOR SZAJERKA I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W RAWICZU IM JAROSŁAWA DĄBROWSKIEGO 2019-12-03 20:13:54
124 BŁAŻEJ GARUS II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. GENERAŁOWEJ ZAMOYSKIEJ I HELENY MODRZEJEWSKIEJ W POZNANIU 2019-12-03 20:14:41
125 KRZYSZTOF PEISERT II LO IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W LESZNIE 2019-12-03 20:14:48
126 STEFAN OBARA ZESPÓŁ SZKÓŁ KOMUNIKACJI IM. HIPOLITA CEGIELSKIEGO W POZNANIU 2019-12-03 20:16:16
127 PAULINA KOSOWSKA 3 LO OSTROW WIELKOPOLSKI 2019-12-03 20:16:19
128 ALEKSANDRA SETECKA 38 DWUJĘZYCZNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W POZNANIU IM. JANA NOWAKA-JEZIORAŃSKIEGO 2019-12-03 20:17:32
129 MAJA KOSOWSKA 3 LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W OSTROWIE WIELKOPOLSKIM 2019-12-03 20:17:58
130 ŁUKASZ SOBCZAK III LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W OSTROWIE WIELKOPOLSKIM 2019-12-03 20:18:21
131 JĘDRZEJ KOLSKI TECHNIKUM KOMUNIKACJI 2019-12-03 20:19:26
132 AGNIESZKA SIWIAK II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. GENERAŁOWEJ ZAMOYSKIEJ I HELENY MODRZEJEWSKIEJ W POZNANIU 2019-12-03 20:20:33
133 WIKTOR SKORUPKA II LO W LESZNIE 2019-12-03 20:27:02
134 TOMASZ GĄGAŁO ZESPÓŁ SZKÓŁ KOMUNIKACJI IM. HIPOLITA CEGIELSKIEGO W POZNANIU 2019-12-03 20:27:47
135 ANNA SŁOMIANNA ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH IM. ZIEMI GOSTYŃSKIEJ W GOSTYNIU 2019-12-03 20:34:55
136 ADAM MATUSZCZAK ZESPÓŁ SZKÓŁ KOMUNIKACJI IM. HIPOLITA CEGIELSKIEGO W POZNANIU 2019-12-03 20:35:02
137 NIKOLA WITKOWSKA ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH IM. ZIEMI GOSTYŃSKIEJ W GOSTYNIU 2019-12-03 20:35:34
138 JOANNA ZUBIK TECHNIKUM KOMUNIKACJI IM. HIPOLITA CEGIELSKIEGO W POZNANIU 2019-12-03 20:35:59
139 JAKUB CZAJKOWSKI III LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W KALISZU 2019-12-03 20:37:34
140 JAKUB NIEŁACNY III LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IMIENIA MIKOŁAJA KOPERNIKA W KALISZU 2019-12-03 20:39:52
141 JULIA BARCISZEWSKA ZESPÓŁ SZKÓŁ EKONOMICZNYCH IM. MAKSYMILIANA JACKOWSKIEGO W SŁUPCY 2019-12-03 20:42:38
142 IGNACY KUŹNIEWSKI II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. GENERAŁOWEJ ZAMOYSKIEJ I HELENY MODRZEJEWSKIEJ W POZNANIU 2019-12-03 20:44:09
143 ANNA STANISŁAWSKA ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH W GOSTYNIU 2019-12-03 21:06:58
144 TYMOTEUSZ RATAJCZAK II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. GENERAŁOWEJ ZAMOYSKIEJ I HELENY MODRZEJEWSKIEJ W POZNANIU 2019-12-03 21:10:59
145 ROKSANA KRYSZTOFIAK II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. DĄBRÓWKI W GNIEŹNIE 2019-12-03 21:15:42
146 DAGMARA SIKORA ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH 2019-12-03 21:18:09
147 OSKAR PRUSINOWSKI PUBLICZNE SALEZJAŃSKIE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W POZNANIU 2019-12-03 21:19:18
148 JAKUB KAŁUŻA ZESPÓŁ SZKÓŁ KOMUNIKACJI IM. HIPOLITA CEGIELSKIEGO W POZNANIU 2019-12-03 21:22:31
149 KRZYSZTOF GĄGAŁO ZESPÓŁ SZKÓŁ KOMUNIKACJI 2019-12-03 21:23:56
150 MICHAŁ CHABIERSKI III LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W KALISZU 2019-12-03 21:27:15
151 JAKUB FRYDRYCH 3 LO IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W KALISZU 2019-12-03 21:28:11
152 BŁAŻEJ JAROSZ I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE W OSTRZESZOWIE 2019-12-03 21:29:15
153 IGNACY GIZELSKI LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE NR VII IM. DĄBRÓWKI W POZNANIU 2019-12-03 21:31:44
154 ADA ZARAŃSKA 38. DWUJĘZYCZNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE 2019-12-03 21:33:47
155 BARTŁOMIEJ PUCHAŁA I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE W OSTRZESZOWIE 2019-12-03 21:35:04
156 DAWID BŁASZCZYK ZESPÓŁ SZKÓŁ TECHNICZNYCH DIECEZJI KALISKIEJ 2019-12-03 21:35:41
157 WERONIKA WYBORNA 3 LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IMIENIA MIKOŁAJA KOPERNIKA W KALISZU 2019-12-03 21:36:52
158 HUBERT PLEWA TECHNIKUM KOMUNIKACJI IM. HIPOLITA CEGIELSKIEGO W POZNANIU 2019-12-03 21:37:08
159 KATARZYNA STRZYŻEWSKA I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. BOLESŁAWA CHROBREGO W GNIEŹNIE 2019-12-03 21:40:17
160 LEONARD SZULC XI LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W POZNANIU 2019-12-03 21:40:44
161 MAGDALENA PŁUGOWSKA LLL LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W KALISZU 2019-12-03 21:45:21
162 PAWEŁ ŁAZAR II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. GENERAŁOWEJ ZAMOYSKIEJ I HELENY MODRZEJEWSKIEJ 2019-12-03 21:47:24
163 SYLWIA PAWELEC III LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W KALISZU 2019-12-03 21:49:28
164 ŁUKASZ WALICKI LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. JANKA Z CZARNKOWA W CZARNKOWIE 2019-12-03 21:50:10
165 MICHAŁ MAZUREK II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. GENERAŁOWEJ ZAMOYSKIEJ I HELENY MODRZEJEWSKIEJ W POZNANIU 2019-12-03 21:50:52
166 BŁAŻEJ KULISZAK ZESPÓŁ SZKÓŁ KOMUNIKACJI IM. HIPOLITA CEGIELSKIEGO W POZNANIU 2019-12-03 21:59:57
167 JAN STACHOWIAK ZESPÓŁ SZKÓŁ KOMUNIKACJI W POZNANIU 2019-12-03 22:03:12
168 ZOFIA GOŁASKA LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE ŚW MARII MAGDALENY W POZNANIU 2019-12-03 22:15:35
169 KORNELIUSZ KRAWCZYK ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH NR 1 W KĘPNIE 2019-12-03 22:15:42
170 JAKUB PIŁAT VIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ADAMA MICKIEWICZA W POZNANIU 2019-12-03 22:36:20
171 JAKUB GRYNIA ZESPÓŁ SZKÓŁ ROLNICZYCH ŚRODA WLKP 2019-12-03 22:36:33
172 OLIWIER KOSTRZYŃSKI II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W GNIEŹNIE 2019-12-03 22:42:29
173 MICHAŁ CIESIÓŁKA LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. JANKA Z CZARNKOWA W CZARNKOWIE 2019-12-03 22:47:40
174 ZUZANNA CIESIELCZYK III LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ŚW. JANA KANTEGO W POZNANIU 2019-12-03 23:08:00
175 TOMASZ LIBERA LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W CZARNKOWIE 2019-12-03 23:09:29
176 JAKUB WOŹNIAK TECHNIKUM POLIGRAFICZNO-ADMINISTRACYJNE 2019-12-03 23:21:12
177 ANTONI SOLARSKI VIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ADAMA MICKIEWICZA W POZNANIU 2019-12-03 23:29:36
178 MARTYNA GRZELAK DWUJĘZYCZNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE NUMER 38 W POZNANIU 2019-12-03 23:32:29
179 JAN NOWAKOWSKI VIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ADAMA MICKIEWICZA W POZNANIU 2019-12-03 23:45:20
180 MARTYNA PLENZLER VII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W POZNANIU IM. DĄBRÓWKI 2019-12-04 00:18:49
181 ZUZANNA RYBARCZYK IV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. KOMISJI EDUKACJI NARODOWEJ W POZNANIU 2019-12-04 00:43:36
182 KAROLINA HOFFA I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH W WĄGROWCU 2019-12-04 00:59:59
183 JULIA BIEGAŃSKA VIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ADAMA MICKIEWICZA W POZNANIU 2019-12-04 01:18:40
184 JOANNA HERMANN II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. GENERAŁOWEJ ZAMOYSKIEJ I HELENY MODRZEJEWSKIEJ W POZNANIU 2019-12-04 01:38:11
185 DOMINIKA BALCER III LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE 2019-12-04 06:28:26
186 NATALIA LANGNER ZESPÓŁ SZKÓŁ BUDOWNICTWA NR 1 W POZNANIU 2019-12-04 07:14:05
187 KACPER FILIPIAK I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. BOLESŁAWA CHROBREGO W GNIEŹNIE 2019-12-04 07:33:25
188 BOGUSŁAW WENDT 1 LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IMIENIA ŚWIĘTEJ BARBARY W CHODZIEŻY 2019-12-04 07:36:17
189 JAKUB KASPEREK I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ŚWIĘTEJ BARBARY W CHODZIEŻY 2019-12-04 07:36:26
190 BARTOSZ SYTEK I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ŚW BARBARY W CHODZIEŻY 2019-12-04 07:36:33
191 JULIA ARKUSZEWSKA ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH I TECHNICZNYCH W KLODAWIE 2019-12-04 07:40:07
192 PIOTR DUDZIAK VIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ADAMA MICKIEWICZA W POZNANIU 2019-12-04 07:50:18
193 MICHAŁ MUSKAŁA I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE W OSTRZESZOWIE 2019-12-04 08:01:23
194 HUBERT CIEŚLIŃSKI III LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W OSTROWIE WIELKOPOLSKIM 2019-12-04 08:12:03
195 ERYK WALTER I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. BOLESŁAWA CHROBREGO W GNIEŹNIE 2019-12-04 08:14:59
196 ADAM NOWACKI ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH I TECHNICZNYCH W KŁODAWIE 2019-12-04 08:29:44
197 MARCIN PEREK 8 LO IM ADAMA MICKIEWICZA W POZNANIU 2019-12-04 08:30:08
198 MATEUSZ BYSTRZYCKI III LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W KALISZU 2019-12-04 08:34:47
199 DOMINIK KRAWCZYK III LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W KALISZU 2019-12-04 08:35:14
200 ZUZANNA MUCHA LO IM. MARII SKŁODOWSKIEJ CURIE W OSTRZESZOWIE 2019-12-04 08:47:21
201 KACPER URBANIAK ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH NR 1 W JAROCINIE 2019-12-04 08:48:50
202 ALEKSANDRA KOLIŃSKA 1 LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH W WĄGROWCU 2019-12-04 08:52:04
203 DAMIAN BRONIECKI 1 LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH W WĄGROWCU 2019-12-04 08:52:06
204 ZUZANNA SOSNOWSKA 1 LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE W OSTRZESZOWIE 2019-12-04 08:53:01
205 MACIEJ TOMCZYK ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH I TECHNICZNYCH W KŁODAWIE 2019-12-04 08:56:36
206 ADAM AUGUSTOWSKI ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH I TECHNICZNYCH W KŁODAWIE 2019-12-04 09:00:16
207 PAWEŁ KOSIORKIEWICZ III LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ŚW. JANA KANTEGO 2019-12-04 09:15:14
208 KAROLINA MICHALAK LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE NR 2 IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W LESZNIE 2019-12-04 10:26:04
209 ALEKSANDRA PAŹDZIOREK 32 LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE 2019-12-04 10:42:26
210 KAROL RACHWALSKI III LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W OSTROWIE WIELKOPOLSKIM 2019-12-04 10:43:43
211 ZOFIA TARCHALSKA TRZECIE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IMIENIA MIKOŁAJA KOPERNIKA W KALISZU 2019-12-04 10:43:47
212 DAWID WRÓBEL LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. JULIUSZA SŁOWACKIEGO W GRODZISKU WIELKOPOLSKIM 2019-12-04 10:50:24
213 MICHAŁ GRZYWACZEWSKI LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. JULIUSZA SŁOWACKIEGO W GRODZISKU WIELKOPOLSKIM 2019-12-04 10:50:34
214 MARTA MAJEWSKA ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH IM. ZIEMI GOSTYŃSKIEJ W GOSTYNIU 2019-12-04 10:52:24
215 PIOTR NOWICKI ZESPÓŁ SZKÓŁ TECHNICZNYCH DIECEZJI KALISKIEJ 2019-12-04 11:05:40
216 BARTOSZ NOWAK LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. JULIUSZA SŁOWACKIEGO W GRODZISKU WIELKOPOLSKIM 2019-12-04 11:12:19
217 DARIA POSYPANKO II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W LESZNIE 2019-12-04 11:52:50
218 ARTUR MATCZAK ZSOIT W KŁODAWIE 2019-12-04 12:13:28
219 ALICJA GARTNER LO OBORNIKI IM STANISLAWA WYSPIANSKIEGO W OBORNIKACH 2019-12-04 12:17:09
220 ZUZANNA MIKZIŃSKA IX LICEUM IM. KAROLA LIBELTA POZNAŃ 2019-12-04 12:23:12
221 JAKUB FLORKOWSKI 3 LO W POZNANIU IM. JANA KANTEGO 2019-12-04 12:23:58
222 JULIA MINGE ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 W NOWYM TOMYŚLU 2019-12-04 12:56:07
223 KATARZYNA JANASZAK ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH IM.DEZYDEREGO CHŁAPOWSKIEGO W WITKOWIE 2019-12-04 12:59:56
224 DAWID KOPIK II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W LESZNIE 2019-12-04 13:04:57
225 MICHALINA WABIŃSKA ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH IM.DEZYDEREGO CHŁAPOWSKIEGO W WITKOWIE 2019-12-04 13:05:31
226 GRACJAN BRONIECKI ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH IM. DEZYDEREGO CHŁAPOWSKIEGO 2019-12-04 13:09:58
227 DOMINIK ZAMUSZKIEWICZ 2 LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W LESZNIE Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI I MIĘDZYNARODOWYMI 2019-12-04 13:19:45
228 ANTONI GRZEBISZ ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH IM. ZIEMI GOSTYŃSKIEJ W GOSTYNIU 2019-12-04 13:23:03
229 WERONIKA GLAZA VII LO IM. DĄBRÓWKI W POZNANIU 2019-12-04 13:25:40
230 OSKAR KACZOROWSKI TECHNIKUM 19 2019-12-04 14:00:05
231 OSKAR KILIAŃCZYK IIILO POZNAŃ 2019-12-04 14:08:51
232 SYLWIA WYSOTA I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE W OSTRZESZOWIE 2019-12-04 14:09:26
233 JULIA WELK ZESPÓŁ SZKÓŁ EKONOMICZNO-ODZIEŻOWYCH W GNIEŹNIE IM. STEFANA KARDYNAŁA WYSZYŃSKIEGO PRYMASA TYSIĄCLECIA 2019-12-04 14:18:06
234 DANIEL MICHALAK I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IMIENIA KAROLA MARCINKOWSKIEGO W POZNANIU 2019-12-04 14:24:20
235 AGATA KLIŚ I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. KAROLA MARCINKOWSKIEGO W POZNANIU 2019-12-04 14:24:47
236 ZIEMOWIT POPŁAWSKI II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM MIKOŁAJA KOPERNIKA W LESZNIE 2019-12-04 15:06:50
237 MARTA ŻYŁKA I LIVEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W OSTROWIE WIELKOPOLSKIM IM. J. KOMPAŁY I W. LIPSKIEGO 2019-12-04 15:06:54
238 DOMINIKA STĘPNIAK LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MARSZAŁKA JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO W SŁUPCY 2019-12-04 15:08:49
239 BARBARA LABIJAK I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. KAROLA MARCINKOWSKIEGO W POZNANIU 2019-12-04 15:10:59
240 PAWEŁ PRZYBYŁEK ZESPÓŁ SZKÓŁ ŁĄCZNOŚCI IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA 2019-12-04 15:14:26
241 JAKUB KASZUBA LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. STANISŁAWA WYSPIAŃSKIEGO W OBORNIKACH 2019-12-04 15:24:58
242 STANISŁAW BEMBNISTA I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. BOLESŁAWA CHROBREGO W GNIEŹNIE 2019-12-04 15:28:43
243 MIKOŁAJ ŁOWIGUS ZESPÓŁ SZKÓŁ NUMER 1 W NOWYM TOMYŚLU 2019-12-04 15:31:18
244 MIKOŁAJ NOWAK ZESPÓŁ SZKÓŁ NR.1 W NOWYM TOMYŚLU 2019-12-04 15:39:27
245 JULIA GORWA II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W LESZNIE Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI I MIĘDZYNARODOWYMI 2019-12-04 15:42:10
246 JAKUB MORKOWSKI I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. KAROLA MARCINKOWSKIEGO W POZNANIU 2019-12-04 15:49:36
247 ZOFIA LACHOWICZ III LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ŚW. JANA KANTEGO W POZNANIU 2019-12-04 15:49:52
248 WIKTORIA BOCHEN 1 LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE W OSTRZESZOWIE 2019-12-04 15:55:30
249 DAMIAN MATYSIAK II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. T.KOŚCIUSZKI W KALISZU 2019-12-04 15:56:28
250 KACPER JEZIERSKI SZKOŁY IM. IGNACEGO JANA PADEREWSKIEGO PROWADZONE PRZEZ EDUKACJĘ LUBASZ 2019-12-04 15:59:11
251 MARIA NOWACKA III LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W OSTROWIE WIELKOPOLSKIM 2019-12-04 15:59:21
252 ZUZIA JARONSKA LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IMIENIA MIKOŁAJA KOPERNIKA W LESZNIE 2019-12-04 15:59:27
253 PATRYCJA WAŚKOWIAK ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH NR. 1 W JAROCINIE 2019-12-04 15:59:54